2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
Xii
Sniffiarz
Użytkownik
Topic author
Posts: 104
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xii » 6 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 2/3-FEA PILLS ze sklepu Predator-rc | In this topic, we write opinions and reviews about 2/3-FEA PILLS from Predator-rc

Elo

ktoś ma porównanie/opinię o tym? Dawne tematy w necie mówią, że dość spoko połączenie, ale jak to się ma z samym 3-fea około 210mg+/-? Wiem, że miksy są mocniejsze, niż solo produkty.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Posts: 2950
Joined: 7 years ago
Reputation: 2032

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by predatorRC » 6 years ago

przypomne gramature

2/3-FEA 30mg/70mg Pellets
ONE AND ONLY

Status:
HdRdY
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 94
Joined: 6 years ago
Reputation: 25

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by HdRdY » 6 years ago

Ktoś próbował? Dobre czy lepsze pillsy na 3fpm?

Status:
mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 604
Joined: 6 years ago
Reputation: 328

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mss5mdc » 6 years ago

Aż dziwię się, że na różnych forach, także i tu tak mało opini jest o tych pilsach. Zamówiłem je u predatora i okazało się że to bardzo dobre pilsy są. Ale po kolei: moja tolerancja to tydzień po zażyciu 0,5g 3cmc, najlepiej przyjąć półtora pilsa na 1 raz, ładuje się równą godzinkę (w moim przypadku), czas działania 2 godziny, dorzutki działają, ale nie dorzucać wcześniej niż przed upływem czasu działania bo wtedy efekty się kumulują. Co do efektów: lekka euforia, poprawa nastroju, fajna stymulacja i lekki speed, gadatliwość i chęć do bycia z innymi i ogólnie do wszystkiego, libido rośnie i konar bez problemu płonie :thumbup: Moim zdaniem idealne pilsy na imprezę. Poza suchością w ustach która powstaje dopiero po około 3 godzinach nie stwierdziłem jakiegokolwiek zjazdu. Osobom bez tolerancji na 3/4cmc powinna wystarczyć już 1 tabletka. Polecam wszystkim.
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 148
Joined: 6 years ago
Reputation: 69

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by pannaAnna » 6 years ago

A jak wyglądają te piłki? Ładne jakieś?
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 604
Joined: 6 years ago
Reputation: 328

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mss5mdc » 6 years ago

pannaAnna wrote:
6 years ago
A jak wyglądają te piłki? Ładne jakieś?
pannaAnna, tak wyglądają
Attachments
23 FEA.jpg
23 FEA.jpg (69.87 KiB)
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Stalmer
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 6 years ago
Reputation: 16

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Stalmer » 6 years ago

Dzisiaj były u mnie testowane te piguły. Bardzo solidna sprawa; mocna stymulacja, chęć rozmowy/robienia czegoś. Jedna na pusty żołądek spokojnie u mnie wystarczyła żeby było nieźle, jeżeli bym wziął więcej to by było za mocno, a to mimo ostatnio sporej ilości badań hexenu. Po 3.5h dorzucone 0.5 drugiej tabletki wydłużyło działanie. Zdecydowanie polecam, sam nabędę w przyszłości więcej.

Status:
3NV1L
Sniffiarz
Newbie
Posts: 105
Joined: 6 years ago
Reputation: 37

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by 3NV1L » 6 years ago

Moge tylko polecic. Jak za takiego dropsa to cena nie jest wcale wygorowana.
Fajne wejscie, pobudzenie do dzialania, lekka stymka. Chec na gadanie, chec na zabawe, motywacja duza. Polecam na imprezy :)
Ja bralem po pol tab co 2-3h i spokojnie wystarczy wiec jest to ekonomiczne bo dwa pillsy starcza na 4 wrzuty.

Status:
mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 604
Joined: 6 years ago
Reputation: 328

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mss5mdc » 6 years ago

3NV1L, coś ta twoja recka za bardzo wiarygodna nie jest i nie chcę wyrokować, ale czarujesz kolego , oj chyba czarujesz i w ogóle nie miałeś tych pilsów. Pół tabsa na początek i dorzutki po pół co 2, 3 godziny i miałeś takie efekty?? Ja badam odczynniki co tydzień albo nawet co 2 tygodnie, więc nie mam dużej tolerancji na RC-ki i jakbym zażył pół tej tabsy to nic bym nie poczuł chyba. A tak w ogóle jak spojrzałem na twój profil to jesteś dla mnie niewiarygodne a posty nabijasz sobie chyba dla ilości, a nie dla ich jakości pisząc byle co we wszystkich tematach tego forum. 22 godziny na forum i naklepałeś już ponad 30 bgównowartych postów
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by priap » 6 years ago

3-FEA od preda jakieś 6 miesięcy temu w dawce ~30mg dawało dobry lekko stimowy i dość euforyczny stan na ~2 godziny.

Status:
3NV1L
Sniffiarz
Newbie
Posts: 105
Joined: 6 years ago
Reputation: 37

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by 3NV1L » 6 years ago

mss5mdc wrote:
6 years ago
3NV1L, coś ta twoja recka za bardzo wiarygodna nie jest i nie chcę wyrokować, ale czarujesz kolego , oj chyba czarujesz i w ogóle nie miałeś tych pilsów. Pół tabsa na początek i dorzutki po pół co 2, 3 godziny i miałeś takie efekty?? Ja badam odczynniki co tydzień albo nawet co 2 tygodnie, więc nie mam dużej tolerancji na RC-ki i jakbym zażył pół tej tabsy to nic bym nie poczuł chyba. A tak w ogóle jak spojrzałem na twój profil to jesteś dla mnie niewiarygodne a posty nabijasz sobie chyba dla ilości, a nie dla ich jakości pisząc byle co we wszystkich tematach tego forum. 22 godziny na forum i naklepałeś już ponad 30 bgównowartych postów
A bierzesz pod uwagę np to że bawię się w stimsy raz na 2-3 miesiące i takie dawki są w stanie na mnie zadziałać?
Bierzesz pod uwagę to, że mój organizm może inaczej reagować niż twój? :E
Jak ty co 2-3tyg robisz testy to jakaś tolerkę już masz, ja prawdopodobnie nie.
Sa tu ludzie których 150mg trójki porobi na godzinę a są tacy którzy walą 1g oralnie i mają podobny stan.
Posty "nabijam" bo mam konto z ograniczeniami a chce zobaczyć jakie inne działy sa tu ukryte.
Ale myśl tam sobie co chcesz. Napisz jeszcze żeby ci numer zamówienia od preda podać :lol:

Status:
Splash
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 339
Joined: 6 years ago
Reputation: 88

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Splash » 6 years ago

mss5mdc wrote:
6 years ago
pannaAnna wrote:
6 years ago
A jak wyglądają te piłki? Ładne jakieś?
pannaAnna, tak wyglądają
U mnie trochę inaczej wyglądały albo mi się wydawało xDD tylko kolor się zgadzał

Status:
Anonim68
Newbie

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim68 » 4 years ago

Poczęstowano mnie to opiszę trochę. Moja tolerka wygląda tak:
-16.2.19r.-300mg MEAI
-31.8.19r.-120mg MDMA
-14.12.19r-pół piksy heineken zakładam po działanu max 70mg MDMA/zrobiło mi się tylko ciepło na wejściu, lekka zamułka, generalnie strata materiału dla mnie. Dzień wcześniej jadłem żółte myszki na 2-cb i mogłem flipa zrobić, ale cóż :|
Pigułę zamówił ziomeczek jeszcze na przełomie czerwca/lipca.
3.1.20r. wziąłem całą sztukę na w miarę pusty żołądek. Lekka stymulacja pojawiła się po paru minutach. Po pół godzinie czułem lekki rozlew serotoniny, pojawiło się ziewanie. Działanie 2-FEA było stłumione działaniem 3-FEA. Po godzinie pełnia efektów, bardzo dobrze mi się tańczyło około pięć godzin. Po tym czasie przyjemna, nienachalna, serotoninowa euforia powoli ustępowała (T0+7h nie było jej wcale czuć). Empatia na bardzo wzmożonym poziomie wystąpiła, nie było efektu wyjebania (jaki miałem np po 150mg samej 3-FEA). Nie jestem fanem stimów i właściwie ten dodatek dwójki to moja pierwsza amfetamina w życiu (nie licząc 3-FEA i kilku benzofuranów i paru ketonów na spróbowanie) i powiem, że cholerstwo trzymało mnie do 1 w nocy dnia następnego. (T0+25h). Cały czas czułem noradrenalinowe działanie, aczkolwiek miałem co robić i pewnie jakbym chciał iść spać to na spokojnie bym poszedł. Na drugi dzień wieczorem (T0+21h) byłem już lekko rozdrażniony. Generalnie polecam okazjonalnym użytkownikom i beztolerkowcom. Suplementacja 5-htp zapobiegła innym, nieprzyjemnym efektom.

Status:
Xii
Sniffiarz
Użytkownik
Topic author
Posts: 104
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xii » 4 years ago

Wróci to? please

Status:
Xii
Sniffiarz
Użytkownik
Topic author
Posts: 104
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

2/3-FEA PILLS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xii » 4 years ago

Pojawiło się na ofertach. Inaczej wyglądają z jak stare, ale czy podobnie? Zobaczymy