Player.dopek.eu | Note (In progress)

  • Bruce1 day ago
    Nie bede sie kisil na chacie pozdro 600
  • z0cor1 day ago
    lubi tą wiadomość
    Bruce wrote:
    1 day ago
    Ja spadam nad jezioro za jakas godzinke
  • z0cor1 day ago
    Niestety ja blisko nie mam :evil:
  • z0cor1 day ago
    A na basen też nie chce mi się bo najebane będzie ludzi, jak dzisiaj przejeżdzałem obok to była taka ilość , że głowa mała.
  • naploteon1 day ago
    U mnie tak gorąco że aż jaja mi się gotują :d
  • naploteon1 day ago
    Zostawiłem na 2 minuty komórkę na słońcu to myślałem że wybuchnie.
  • naploteon1 day ago
    Ide do sklepu obok po większe zapasy piw, bo później nie będzie mi się chciało.
  • YinJangcy1 day ago
    No u mnie to samo żeby chociaż wiatrerek chłodny to żar się leje :|
  • z0cor1 day ago
    Byłem dzisiaj w media expert to nie było żadnego klimatyzatora już ...
  • z0cor1 day ago
    Wszystko wykupione.
  • z0cor1 day ago
    Już tak byłem zdesperowany, że miałem zamiar zainwestować.
  • z0cor1 day ago
    A tutaj dupa ...
  • naploteon11 hours ago
    Cześć.
  • naploteon11 hours ago
    Żyjecie?
  • naploteon11 hours ago
    Ja jednak wczoraj wypiłem na wieczór dwa piwa i usnąłem przy filmie hahahah.
  • naploteon11 hours ago
    No to poimprezowałem :P
  • naploteon11 hours ago
    Ładne temperatury od rana :D
  • Bruce10 hours ago
    Siemano
  • Bruce10 hours ago
    naploteon, Ja tez duzo nie dalem rady
  • Bruce10 hours ago
    Nawet przyznam sie ze pilem na zmiane z zerowkami
  • Bruce10 hours ago
    Jedno normlane jedna zerowka
  • Bruce10 hours ago
    Moze z 4-5 normalnych
  • Bruce10 hours ago
    To dla mnie przez caly dzien to tyle co nic
  • Magikarp8 hours ago
    Cześć.
  • Magikarp8 hours ago
    I dobrze. lubi tą wiadomość
    Bruce wrote:
    10 hours ago
    Jedno normlane jedna zerowka
  • Magikarp8 hours ago
    Nie polecam mieć dzisiaj kaca.
  • Magikarp8 hours ago
    A tym bardziej mieć kaca nie mają klimy 8-)
  • z0cor8 hours ago
    Chyba każdy w niedziele na chacie siedzi :twisted:
  • z0cor8 hours ago
    Nikt na zewnątrz nie wychodzi.
  • z0cor8 hours ago
  • naploteon6 hours ago
    z0cor, A dziwisz się?
  • naploteon6 hours ago
    Ja od rana z wiatrakami.
  • naploteon6 hours ago
    Ale i tak jest ciężko... Niech te upały już się skończą.
  • takBOnie5 hours ago
    Witam w tę upalną niedzielę.

    Mam do Was mały apel. Wysokie temperatury dają się we znaki nie tylko ludziom, ale czasem również naszej cierpliwości. Pamiętajcie o odpowiednim nawodnieniu, unikajcie długiego przebywania na słońcu i, jeśli możecie, znajdźcie chwilę na odpoczynek w cieniu.

    Życzę wszystkim spokojnej, bezpiecznej niedzieli. Dbajcie o siebie i swoich bliskich , zdrowie jest ważniejsze. 😊
  • takBOnie5 hours ago
    Chciałem napisać zdrowie jest najważniejsze. Do napisania wieczorem.

As a quest, you are not allowed to use chat. Register!

Login  •  Register

Chat toplist

Top users by message count: Boss (82068), Enchi (45576), Legend (35087), OomAmee (33094), Heisenberg24h7 (25913), kej (22386), Piotr2k (21976), Pigulak (17548), Gargameli (14724), Gandalf (12608), krysztalowy (10129), predatorRC (9880), Dixie (8654), Snake Shadow (8155), B-25 (7961), Rathy (7070), Raxdet (6575), Kokaspaniel (5853), KotPerski (5541), ataczi (5325)

Crew reputation toplist

Crew reputation toplist: Gargameli (3585), Gandalf (2080), Sergiusz (1865), Enchi (812), takBOnie (237), YinJangcy (142)

Partners reputation toplist

Partners reputation toplist: predatorRC (2038), ChemCentrum (1345), sandheavens (862), ChemCasino (295), Katy (141), blacksheeping (133), Enzochem (86), BOLCHEMIST_EU (84), 3mmc4cmc (69), Drenigma (42), Amychem (37), Rc-toyer (29)