Holenderski ban na RC

News from the world of research chemicals and information about changes in the law.
Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Holenderski ban na RC

Unread post by Smith » 3 years ago

Pojawiły się nowe doniesienia co do banu na RC w NL. Niestety nie wiem dokładnie jakie substancje wchodzą pod ten ban.

Link do oryginalnego dokumentu
https://www.rijksoverheid.nl/documenten/kamerstukken/2021/03/31/tk-lachgas-en-nieuwe-psychoactieve-stoffen-designer-drugs

Nie sądzę, żeby to miało dla nas jako użytkowników wielkie znaczenie z pewnych powodów, o których publicznie pisac chyba nie powinienem.

Dzieki misiom z reddita dokument został przetłumaczony na angielski. Załączam poniżej.
https://i.ibb.co/Ltw6pV0/a-Rl-KIk-Q-d.webp
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
StaryDziad
Sniffiarz
Newbie
Posts: 141
Joined: 5 years ago
Reputation: 46

Holenderski ban na RC

Unread post by StaryDziad » 3 years ago

Niemcy, Dania czy Holandia to powoli dopalaczowe potęgi podobnie jak Belgia kto był ten wie ;) chodzi o flakkę oraz 3mmc i ich poszczególne odmiany u nich obowiązuje ustawa opiumowa

Status:
Bartoszek
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 4 years ago
Reputation: 20

Holenderski ban na RC

Unread post by Bartoszek » 3 years ago

Z tego co zrozimałem chodzi o dodanie jakiegos gazu jednak na koncu masz infomracje ze najprawdopodobniej zadne zmiany nie zostana wprowadzone

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Holenderski ban na RC

Unread post by Smith » 3 years ago

Bartoszek, nie, na pewno nie. Chodzi o to, ze jakas grupa substancji bedzie zbanowana, lecz nie wcześniej niż w 2022r. Tak jak kolega wyzej napisal, w tym na pewno jest 3mmc.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
KatyL0n
Dyso-sensei
User avatar
Katyl0n
Posts: 219
Joined: 6 years ago
Reputation: 55

Holenderski ban na RC

Unread post by KatyL0n » 3 years ago

Smith, W sumie, od dawien dawna nie ma już 3MMC dobrego, jedynie chyba ten od SCAM, trzyma poziom, a reszta to jakiś syf totalny...

Status:
Aga98
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 152
Joined: 6 years ago
Reputation: 74

Holenderski ban na RC

Unread post by Aga98 » 3 years ago

KatyL0n, Ja zauważyłam, że w większości sklepy mają chujnie, średniawę, chujnie, dobre, chujnie, średniawe i tak w kołko... A do tej pory jedynie właśnie SCAM, ma jedynie konkretny sort, z dobrym działaniem.
Do tej pory jeszcze nie trafiłam na słaby rzut.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Holenderski ban na RC

Unread post by Smith » 3 years ago

SCAM, rzeczywiście patrzy nie tylko ile i jak szybko, ale na to tez co sprzedaje.

Co do bana na 3mmc, jest jeszcze parę panstw w EU, w których synteza nadal będzie legalna :D
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
StaryDziad
Sniffiarz
Newbie
Posts: 141
Joined: 5 years ago
Reputation: 46

Holenderski ban na RC

Unread post by StaryDziad » 3 years ago

Nie rozumiecie jednego, kraj taki jak Holandia ma ustawę opiumową od 2005 i nie ma słowa o gazach czy czymkolwiek nie znacie podstaw niderlandzkiego więc wam wytłumaczę (trochę Duńskiego prawa w tym aspekcie też znam). Tam najbardziej nienawidzą Hery i Amfy bo bardzo ale to bardzo uzależnia temu wycofują Flakkę (nie wiecie pewnie co to?) plus 3-mmc i jej pochodne (niestety to też zbiera żniwo) ktoś się zapyta czemu 3-mmc bo tutaj najczęściej nie kupuje się przez internet a z ulicy a ci jak wiemy mieszają a potem są akcje, cyrki, afery, zgony itd :)

Status:
Szoll
Opiowrak
User avatar
Szoll
Posts: 393
Joined: 3 years ago
Reputation: 170

Holenderski ban na RC

Unread post by Szoll » 3 years ago

StaryDziad wrote:
3 years ago
wycofują Flakkę (nie wiecie pewnie co to?)
No co ty? Toż to moja ukochana i zarazem znienawidzona substancja α-PVP. Co do opiatów to mogę potwierdzić. Tam nawet apteczne u lekarza ciężko zdobyć.

Status:
pawelnrg
Ssak
Newbie
Posts: 67
Joined: 3 years ago
Reputation: 9

Holenderski ban na RC

Unread post by pawelnrg » 3 years ago

Nie jakiegoś gazu tylko gazu rozweselającego, PODTLENKU AZOTU. Jej to... to będzie katastrofa dla ekstremalnych wyścigów.... dla całego ekstremalnego motosportu.... ze niema pieniędzy i że nie zrobi tego obecny gabinet ale następny. ( chyba tam wybory mają?)

Status:
liqud
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 132
Joined: 4 years ago
Reputation: 25

Holenderski ban na RC

Unread post by liqud » 3 years ago

KatyL0n,
3 mmc najlepsze jest ze stronki holenderskiej ale tutaj jek nie ma w zaufanych tylko ze trzeba placic w euro

Status:
rclab
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Holenderski ban na RC

Unread post by rclab » 3 years ago

Jestem debiutantem, czyli 3mmc

Status:
pawelnrg
Ssak
Newbie
Posts: 67
Joined: 3 years ago
Reputation: 9

Holenderski ban na RC

Unread post by pawelnrg » 3 years ago

StaryDziad, I nie sama amfa tylko META.

Status:
MiiMii
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

Holenderski ban na RC

Unread post by MiiMii » 3 years ago

Prawo ma być podobne do pierwszej wersji niemieckiego NPSG. Zabrania związków pochodzących ze związków fenetyloaminowych (w tym kationów) i syntetycznych kannabinoidów

Status:
Abyss
Ssak
Użytkownik
Posts: 63
Joined: 7 years ago
Reputation: 12

Holenderski ban na RC

Unread post by Abyss » 2 years ago

MiiMii wrote:
3 years ago
Prawo ma być podobne do pierwszej wersji niemieckiego NPSG. Zabrania związków pochodzących ze związków fenetyloaminowych (w tym kationów) i syntetycznych kannabinoidów
Nie kationów, tylko KATYNONÓW, czy wszyscy na tym forum nie umieją nawet tak prostej nazwy powtórzyć? Może jeszcze mówicie klonozepan zamiast klonazepam i piszecie to przez c?

A tak w temacie to tylko Holandia sobie zaszkodzi, bo po banię nie będą dotykać tematu przez dobre kilka lat, walka wygrana, a przez ten czas analogi koksu wejdą na scenę, w pełni legalnie. I ich ustawa i tak jest upośledzona, Alfa PVP i MDPV obok LSD w twardych, a wszystkie benzo obok PIROWALERONU (4 metylo PVP) w miękkich. Oni jeszcze nie wiedzą na co się piszą.