Latest post of the previous page:
Niestety wszystko idzie w górę, nawet jak idziesz po chleb to musisz wydać koło 7-8zł, gdzie kilka lat temu spokojnie za 4zł kupiłeś.
Latest post of the previous page:
Niestety wszystko idzie w górę, nawet jak idziesz po chleb to musisz wydać koło 7-8zł, gdzie kilka lat temu spokojnie za 4zł kupiłeś.
Szkoda tylko, że taki dość szeroki ten ban. Myślałem, że nie pójdą z przysłowiowej grubej rury od razu.