4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
segodna
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by segodna » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Cześć,

Jak z jakością obecnego sortu? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? :?:

Przy okazji witam na forum, to mój pierwszy post ;)

Status:
dog54321
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by dog54321 » 3 years ago

podbijam, jak wyglada sprawa z 4f-mph, szkoda mi zamawiac tego za 400zl tylko zeby sprawdzic czy w ogole dziala :roll:

Status:
ddddw1
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 4 years ago
Reputation: 12

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ddddw1 » 3 years ago

W połowie najbliższego tygodnia przechodzę do badań nad tym odczynnikiem.

Będę informował.

Status:
maleums
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 274
Joined: 6 years ago
Reputation: 154

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by maleums » 3 years ago

Coś nowego?
I'm going slightly mad

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Smith » 3 years ago

Dobra ja się wypowiem. Po pierwsze nie rozumiem czemu tak zajebiste substancje nie są tutaj popularne, to jest kurwa cudo.

Zanim opiszę swoje doświadczenia z tym sortem (bo sam odczynnik jest mi znany aż za dobrze) nadmienię, że ta substancja na każdego działa troszkę inaczej. Jedni twierdzą, że nadaje się tylko i wyłącznie do pracy, a inni że jest to po prostu dopaminowy kop na 10h.

Ja sam należę do drugiej grupy osób, substancja jest złotem wśród RC, dawkowanie tego sortu to max 20mg, a polecam 10, żeby nie odczuć dupościsku.

Sama aplikacja trochę szczypie, ale w takich dawkach to nie przeszkadza, po 4 min od aplikacji zaczynasz odczuwać efekty. U mnie efekt początkowy jest podobny do tego po kokainie. Motywacja, libido, speed. Na mnie ten odczynnik nie działa jak mocny modafinil, stymulacja nie jest pusta. To jedna z tych, która od razu wywołuje uśmiech na twarzy.

Sama jakość odczynnika jest dobra, jak za tą cenę to naprawdę okazja. Jak już pisałem TO ODCZYNNIK DLA LUDZI Z IQ +60. Nie mogą się wam pomylić samary, czy brać go jak najwięcej dla lepszego efektu. Ten odczynnik działa w ściśle określonych dawkach, a jak ktoś je przekroczy to naprawdę może pożałować.

Sam nie odczuwałem parcia na dorzutki i przy jednorazowej aplikacji wydaję mi się, że odczynnik pokazuje w pełni swój potencjał. Do tego nie ma zjazdu, naprawdę nie polecam aplikować tego więcej niż 3 razy na posiedzenie.

W odpowiednich i odpowiedzialnych rękach ten odczynnik staje się mega przyjemną i wydajną substancją. Chyba mój faworyt w arsenale preda ;)

Jeszcze nadmienie, że przez to jak intensywnie i długo działa ta substancja, to nie jest proszek na codzien. To, że nie odczuwa się zjazdu nie oznacza, że organizm nie jest zmeczony po zetknięciu z tym prochem. Naprawdę łatwo zacząć brać ta substancje codziennie, przez niskie dawkowanie i długie działanie praktycznie można nałożyć trochę na mały palec, wciągnąć i mieć jazde cały dzień. Pamiętajcie o BHP :)
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Anonim70
Newbie

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
Dobra ja się wypowiem. Po pierwsze nie rozumiem czemu tak zajebiste substancje nie są tutaj popularne, to jest kurwa cudo.

Zanim opiszę swoje doświadczenia z tym sortem (bo sam odczynnik jest mi znany aż za dobrze) nadmienię, że ta substancja na każdego działa troszkę inaczej. Jedni twierdzą, że nadaje się tylko i wyłącznie do pracy, a inni że jest to po prostu dopaminowy kop na 10h.

Ja sam należę do drugiej grupy osób, substancja jest złotem wśród RC, dawkowanie tego sortu to max 20mg, a polecam 10, żeby nie odczuć dupościsku.

Sama aplikacja trochę szczypie, ale w takich dawkach to nie przeszkadza, po 4 min od aplikacji zaczynasz odczuwać efekty. U mnie efekt początkowy jest podobny do tego po kokainie. Motywacja, libido, speed. Na mnie ten odczynnik nie działa jak mocny modafinil, stymulacja nie jest pusta. To jedna z tych, która od razu wywołuje uśmiech na twarzy.

Sama jakość odczynnika jest dobra, jak za tą cenę to naprawdę okazja. Jak już pisałem TO ODCZYNNIK DLA LUDZI Z IQ +60. Nie mogą się wam pomylić samary, czy brać go jak najwięcej dla lepszego efektu. Ten odczynnik działa w ściśle określonych dawkach, a jak ktoś je przekroczy to naprawdę może pożałować.

Sam nie odczuwałem parcia na dorzutki i przy jednorazowej aplikacji wydaję mi się, że odczynnik pokazuje w pełni swój potencjał. Do tego nie ma zjazdu, naprawdę nie polecam aplikować tego więcej niż 3 razy na posiedzenie.

W odpowiednich i odpowiedzialnych rękach ten odczynnik staje się mega przyjemną i wydajną substancją. Chyba mój faworyt w arsenale preda ;)

Jeszcze nadmienie, że przez to jak intensywnie i długo działa ta substancja, to nie jest proszek na codzien. To, że nie odczuwa się zjazdu nie oznacza, że organizm nie jest zmeczony po zetknięciu z tym prochem. Naprawdę łatwo zacząć brać ta substancje codziennie, przez niskie dawkowanie i długie działanie praktycznie można nałożyć trochę na mały palec, wciągnąć i mieć jazde cały dzień. Pamiętajcie o BHP :)
jutro przetestujemy to cacko- zachęciłeś mnie swoją recenzja Smith, :thumbup:

Status:
aleksmhs96
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by aleksmhs96 » 3 years ago

Przybysz, prosze o jak najszybsza opinie

Status:
Yurgenos
Dyso-sensei
User avatar
Yurgenos
Posts: 222
Joined: 4 years ago
Reputation: 72

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Yurgenos » 3 years ago

Również za opinią Smith, dokleilem do gołymbia, bo możliwe,że to będzie środek idealny jeśli zadziała podobnie w moim laboratorium :)
"Uwielbiam zapach płonących czarownic o poranku."

Status:
london
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 145
Joined: 6 years ago
Reputation: 67

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by london » 3 years ago

Smith, ile wynosi ostatnia cena grama rozważanej substancji? Niestety aktualnie strona sklepu nie jest dostępna, dlatego muszę posiłkować się wiedzą klientów. Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Smith » 3 years ago

london, ona jest najdroższym stymulantem. Pytaj o takie rzeczy na mailu, a nie mnie. Za grama było chyba 45zl, nie wiem jak to wygląda w przypadku większych ilości.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
podacci
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by podacci » 3 years ago

Czy ktos orientuje sie, czy na dzien dzisiejszy da sie gdzies zamowic 4f-mph ?

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Posts: 2947
Joined: 7 years ago
Reputation: 2032

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by predatorRC » 3 years ago

Jeśli zamawiałeś już u nas to zapraszam na maila i na pewno coś ogarniemy :)
ONE AND ONLY

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 3 years ago

Po tych opiniach to chce to mieć, predi Mosz to jeszcze? XD
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Anonim70
Newbie

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

YourNightmare wrote:
3 years ago
Po tych opiniach to chce to mieć, predi Mosz to jeszcze? XD

Trochę cię już poznałem YourNightmare, poprzez forum i uważam ,że nie podejdzie ci ten temat. Jeśli okaże się inaczej to zwrócę honor i przeproszę .

Na pewno nie są to twoje klimaty, nie nadaje się do zastosowań rekreacyjnych.
Za to zastosowanie na pewno siądzie korposzczurą ,bankierom.

Jeśli maiłby oceniać sort jeśli chodzi o jakość tym ,którzy już znają tą substancje to szczerze polecam mocne 8.5 na 10
Last edited by Anonim70 3 years ago, edited 3 times in total.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 3 years ago

A no tak to yntelygentnych rckowców, aha, gratuluję myślenia, i czyli do takich jak ja to od razu kanna z butli albo plebs na hexie niech leci.
Ale zaskoczę cie ty nadludzi, chętnie bym wolał coś co ma coś z Krajówki, a nie stimy na spieciu
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Anonim70
Newbie

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

YourNightmare wrote:
3 years ago
A no tak to yntelygentnych rckowców, aha, gratuluję myślenia, i czyli do takich jak ja to od razu kanna z butli albo plebs na hexie niech leci.
Ale zaskoczę cie ty nadludzi, chętnie bym wolał coś co ma coś z Krajówki, a nie stimy na spieciu
aha czyli jesteś miłośnikiem metylofenidaotów ?? to przpraszam.