4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
pigularz123
Ssak
Newbie
Posts: 64
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by pigularz123 » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Izopropylometylofenidat

Status:
bomba97
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 436
Joined: 4 years ago
Reputation: 146

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bomba97 » 2 years ago

olelancucki wrote:
2 years ago
Nie wiem jak obecny sort, ale jak testowałem to jakiś czas temu to byłem na prawdę zadowolony z tego dopaminowego działania, też odczuwa się ten serotoninowy profil w działaniu.
Ja aplikowałem od 30mg w górę i cieszyłem się motywacja, clear gradem oraz lepszą pamięcią. Łatwo się było skupić i wszystko było łatwo robić. Czytanie musi być na prawdę fajne z tym 4fmph. Jakiś czas temu przestałem ale wtedy brałem neuroleptyki - aprapriprazolum i olanzapine. Leki obniżały mi ciśnienie i sprawiały że rano ciężko było mi się zwlec z łóżka, a w ciagu dnia byłem straszny ospały i niemal zasypiałem na stojąco w pracy często opierając sie o blaty albo maszynę która operowałem. Na przerwie w pracy zawszę kładłem sie na ławce w szatni i tak se leżałem całą przerwę i nawet 2 duze kawy ledwo stawiały mnie do pionu, przez co często zwalniałem się wcześniej do domu i to wkurwialo pracodawcę hehe. Po zażyciu 4fmph stosując wyżej podane neuroleptyki od razu poczułem jakby radość i chęć do działania a myślenie poprawiło sie na plus, nie miałem już problemu z planowaniem wykonywania czynności w pracy czy uczeniem to e i zapamiętywaniem nowych umiejętności i informacji. 4fmph przypomina kokainę, przyspiesza motorykę działania i czas reakcji. Wszystko razem daje idealny profil działania substancji pod stymulacje do pracy, skutki uboczne są znikome jeśli używa się z rozwagą i słucha swojego organizmu. Niestety w ogóle nie rekreacyjny w działaniu co nie szkodzi bo można zrobić mixa np z hexem dla euforii po zajebaniu 100mg hexenu po jakimś czasie parło na dorzutke co metylofenidat przykrył zupełnie całkowicie po 50mg zajebanym w nos, wtedy odczuwałem fajna stymulacje i hexen nawarstwiony z fenidatem wydał się niemal brzydki. Po przedawkowaniu efekt jest okropny, niepokój i lęki może nawet pojawić się panika. Należy uważać i nie walić ponad 100mg na strzała bo odczynnik i tak nie da takiej rekreacyjnej euforii jak kokaina czy jakieś tam RCki co lubicie.
Ogólnie polecam każdemu do pracy/ nauki i do mixow z innymi nootripikami np. noopepten, idra-21 albo racetamami.
4fmph daje ponoć mniej skutków ubocznych niż oryginalny metylofenidat co objawia się wg. Opinii użytkowników np. tym że nie powoduje takiego roztrzęsienia co oryginał i nie tak okropnym zajazdem.
ja biore mph i zjazdow nie mialem ale teraz mialem przerwę i 20mg mnie wystrzelilo ale drugie 20 juz slabiej poznawczo i zjazd byl pierwszy raz od miechow to prawda ze mph jest podobny do koko bo dziala tez w tle wiec pewnie 4fmph tez zamowilem go z innego v ale matka przejela paczke i ki wyjebala i nawet filmik wyslala jak wysypuje do kibla a to orzeciez lek wlasciwie xD teraz zamowie znowu co do notropow to piracetam ponoc jest dobry na pamiec dlugotrwala z ktora mam problem probowales? a te co wymieniles na pamiec jak wplywaja i jaka? sorry za offtop
ważniak

Status:
olelancucki
Blister
User avatar
Użytkownik
Posts: 14
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by olelancucki » 2 years ago

Jest coś takiego? Gdzie to można dostać? Mocniejsze czy słabsze o 4fmph?

Status:
Fanfaranfa
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 143
Joined: 6 years ago
Reputation: 153

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Fanfaranfa » 2 years ago

olelancucki wrote:
2 years ago
Jest coś takiego? Gdzie to można dostać? Mocniejsze czy słabsze o 4fmph?
MPH (metylofenidat) dostaniesz tylko w aptece na Rpw - czyli nie tak łatwo. Co do potencjału działania to różni się między innymi tym od 4F-MPH, że nie działa tak długo ale bardziej subtelnie.

Status:
bomba97
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 436
Joined: 4 years ago
Reputation: 146

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bomba97 » 2 years ago

olelancucki wrote:
2 years ago
Nie wiem jak obecny sort, ale jak testowałem to jakiś czas temu to byłem na prawdę zadowolony z tego dopaminowego działania, też odczuwa się ten serotoninowy profil w działaniu.
Ja aplikowałem od 30mg w górę i cieszyłem się motywacja, clear gradem oraz lepszą pamięcią. Łatwo się było skupić i wszystko było łatwo robić. Czytanie musi być na prawdę fajne z tym 4fmph. Jakiś czas temu przestałem ale wtedy brałem neuroleptyki - aprapriprazolum i olanzapine. Leki obniżały mi ciśnienie i sprawiały że rano ciężko było mi się zwlec z łóżka, a w ciagu dnia byłem straszny ospały i niemal zasypiałem na stojąco w pracy często opierając sie o blaty albo maszynę która operowałem. Na przerwie w pracy zawszę kładłem sie na ławce w szatni i tak se leżałem całą przerwę i nawet 2 duze kawy ledwo stawiały mnie do pionu, przez co często zwalniałem się wcześniej do domu i to wkurwialo pracodawcę hehe. Po zażyciu 4fmph stosując wyżej podane neuroleptyki od razu poczułem jakby radość i chęć do działania a myślenie poprawiło sie na plus, nie miałem już problemu z planowaniem wykonywania czynności w pracy czy uczeniem to e i zapamiętywaniem nowych umiejętności i informacji. 4fmph przypomina kokainę, przyspiesza motorykę działania i czas reakcji. Wszystko razem daje idealny profil działania substancji pod stymulacje do pracy, skutki uboczne są znikome jeśli używa się z rozwagą i słucha swojego organizmu. Niestety w ogóle nie rekreacyjny w działaniu co nie szkodzi bo można zrobić mixa np z hexem dla euforii po zajebaniu 100mg hexenu po jakimś czasie parło na dorzutke co metylofenidat przykrył zupełnie całkowicie po 50mg zajebanym w nos, wtedy odczuwałem fajna stymulacje i hexen nawarstwiony z fenidatem wydał się niemal brzydki. Po przedawkowaniu efekt jest okropny, niepokój i lęki może nawet pojawić się panika. Należy uważać i nie walić ponad 100mg na strzała bo odczynnik i tak nie da takiej rekreacyjnej euforii jak kokaina czy jakieś tam RCki co lubicie.
Ogólnie polecam każdemu do pracy/ nauki i do mixow z innymi nootripikami np. noopepten, idra-21 albo racetamami.
4fmph daje ponoć mniej skutków ubocznych niż oryginalny metylofenidat co objawia się wg. Opinii użytkowników np. tym że nie powoduje takiego roztrzęsienia co oryginał i nie tak okropnym zajazdem.
w ogole ogarnalem ze brales te same neuro co ja aripiprazol i olanzapine teraz biore tylko olanzapine a mph przestal na mnie dzialac nawet w maksymalnych dawkach
Bral ktos ostatnio od nich to cudo?
ważniak

Status:
Apcoagentnr743
Sniffiarz
Newbie
Posts: 82
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Apcoagentnr743 » 2 years ago

To był mój sen.....
ten sen przeraża mnie...
W pokoju bez ścian zamykam się...
i śni mi sie....

Nazwa produktu: 4F - MPH

ilość zamawiana 25 g ilość otrzymana 28 g

Wygląd produktu: PUDER i KILKA GRUDEK

Zapach : chemiczno - kosmiczny

UWAGA ! JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ !

ROA: - dzień 1 0,25 mg a po 4 godzinach 0,35 mg (ORAL dziąsła przy ósemkach smarowane )

Profil działania : znieczulenie dziąsła po 3 minutach czułam sie jak bym chodziła po domu w swoich 15 cm Szpilkach na koturnie :) ale to dopiero początek , substancja okazuje cala moc dopiero po 15 minutach działania i trzyma ta dawka ok 3-4 godz. Ale ale po 30 minutach od pierwszej aplikacji jestem niczym jak XENA czyli jestem wyższa więcej mogę , skupienie , czyste myślenie ,koncentracja , pamięć i przypominanie sobie zaległych spraw , w ciągu dnia na tyle zrobiłam ogarnęłam ,posprzątała ze szok ! ! !


ROA - dzień 2 0,30 mg a po 4 godzinach 0,40mg ( SNIFF )

Profil działania : spływ chemiczny znośny nie piecze ale po 3 minutach jak w energylandi w Parku Rozrywki w Zatorze na Roller Coaster Mayan !
JESTESMY WYZSI ,WIECEJ ODWAGI , WOW WTF..........KOKS HENIEK ITP NIECH SIESCHOWA !

Plusy :

+ KOCENTRACJA
+ SKUPIENIE
+ MYSLENIE
+ PRZYPOMINANIE SOBIE ZAPOMNIANYCH RZECZY DO OGARNIECIA
+ CZUJNOSC
+ GADATLIWOSC
+ CZYSTE MYSLI
+ NIE SHIZUJE
+ BRAK PARANOJI
+ LIBIDO NA +
+ NIE MECZY I BRAK ZWALY

Minusy :

- Spina ciało i mięsnie !
- Brak penisa !
- Cipka ciaśniejsza i obkurczona !
- O analu zapomnijcie !
- odwadnia

Substancja warta uwagi ale dla mądrych ludzi i nie dla szczurów na ulice ,
dawkowanie tutaj i odstępy czasowe to sprawa jak w Szwajcarskim zegarku !

OGOLNA OCENA TO 10 / 10

LEPSZEGO STYMULANTA NIE MIELISMY Z MEZEM !
JAK DLA MNIE STOSUNEK CENY DO PROFILU DZIALANIA I CENY TO NA NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST :

1. 4F-MPH
2. 4 MMC MEFEDRON
3. KOKAINA

Ps. Oczywiście w stosunku CENA+PROFIL DZIALANIA dlatego koks przegrywa

Kochana ekipo liczę na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku o dostępność prawdziwego C11H15NO

Zdrowych i Pogodnych świąt w gronie rodzinnym !

DZIEKUJEMY KOCHANA EKIPO !

To był mój sen, ten sen zawstydził mnie.. Zachłanna i zła wciąż więcej chcę....

Status:
bomba97
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 436
Joined: 4 years ago
Reputation: 146

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bomba97 » 2 years ago

Apcoagentnr743 wrote:
2 years ago
To był mój sen.....
ten sen przeraża mnie...
W pokoju bez ścian zamykam się...
i śni mi sie....

Nazwa produktu: 4F - MPH

ilość zamawiana 25 g ilość otrzymana 28 g

Wygląd produktu: PUDER i KILKA GRUDEK

Zapach : chemiczno - kosmiczny

UWAGA ! JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ !

ROA: - dzień 1 0,25 mg a po 4 godzinach 0,35 mg (ORAL dziąsła przy ósemkach smarowane )

Profil działania : znieczulenie dziąsła po 3 minutach czułam sie jak bym chodziła po domu w swoich 15 cm Szpilkach na koturnie :) ale to dopiero początek , substancja okazuje cala moc dopiero po 15 minutach działania i trzyma ta dawka ok 3-4 godz. Ale ale po 30 minutach od pierwszej aplikacji jestem niczym jak XENA czyli jestem wyższa więcej mogę , skupienie , czyste myślenie ,koncentracja , pamięć i przypominanie sobie zaległych spraw , w ciągu dnia na tyle zrobiłam ogarnęłam ,posprzątała ze szok ! ! !


ROA - dzień 2 0,30 mg a po 4 godzinach 0,40mg ( SNIFF )

Profil działania : spływ chemiczny znośny nie piecze ale po 3 minutach jak w energylandi w Parku Rozrywki w Zatorze na Roller Coaster Mayan !
JESTESMY WYZSI ,WIECEJ ODWAGI , WOW WTF..........KOKS HENIEK ITP NIECH SIESCHOWA !

Plusy :

+ KOCENTRACJA
+ SKUPIENIE
+ MYSLENIE
+ PRZYPOMINANIE SOBIE ZAPOMNIANYCH RZECZY DO OGARNIECIA
+ CZUJNOSC
+ GADATLIWOSC
+ CZYSTE MYSLI
+ NIE SHIZUJE
+ BRAK PARANOJI
+ LIBIDO NA +
+ NIE MECZY I BRAK ZWALY

Minusy :

- Spina ciało i mięsnie !
- Brak penisa !
- Cipka ciaśniejsza i obkurczona !
- O analu zapomnijcie !
- odwadnia

Substancja warta uwagi ale dla mądrych ludzi i nie dla szczurów na ulice ,
dawkowanie tutaj i odstępy czasowe to sprawa jak w Szwajcarskim zegarku !

OGOLNA OCENA TO 10 / 10

LEPSZEGO STYMULANTA NIE MIELISMY Z MEZEM !
JAK DLA MNIE STOSUNEK CENY DO PROFILU DZIALANIA I CENY TO NA NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST :

1. 4F-MPH
2. 4 MMC MEFEDRON
3. KOKAINA

Ps. Oczywiście w stosunku CENA+PROFIL DZIALANIA dlatego koks przegrywa

Kochana ekipo liczę na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku o dostępność prawdziwego C11H15NO

Zdrowych i Pogodnych świąt w gronie rodzinnym !

DZIEKUJEMY KOCHANA EKIPO !

To był mój sen, ten sen zawstydził mnie.. Zachłanna i zła wciąż więcej chcę....
okej super recenzja przydaly by sie kolory ale to detal tez czekam za tym ale na matematyke chyba nie chodziłaś bo jak juz to nie np. 0.3mg tylko 0,03g=30mg jakbyś zjadła 0,3 NIE MG tylko G czyli 300mg to byś karetkę wzywała wyczuwa się w profilu trochę serotoniny?
z tego co piszesz ten analog mph jest bardziej rekreacyjny niz mph ale tez bardziej wydajny jeśli chodzi o prace
ważniak

Status:
Apcoagentnr743
Sniffiarz
Newbie
Posts: 82
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Apcoagentnr743 » 2 years ago

sorry to moja stara pisała miało być 0.030 g
dzisiaj samiec o wadze 110 kg przyjęte sniff..... dawka 0.045 g godzina 11
Ta substancja do tej dawki przy mojej wadze okazuje SEROTONINE w szczególnym szczęściu !
euforii nie znajdziecie , ja czuje Noradrenalinę chęć pracy i działania....
ideę walić stara w kask ....:)

Wiadomość moderatora

Usunąłem niepotrzebny content.

Status:
Fre3ze90
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Fre3ze90 » 2 years ago

Z chęcią bym kupił 4f-mph kiedyś miałem 1gram tej substancji. Rzadko dostępny obecnie w sklepach może Predator będzie miał za jakiś czas ponownie.

Wiadomość moderatora

Usunąłem część wypowiedzi bo łamała regulamin.
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!

Status:
rudziaszek12
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by rudziaszek12 » 2 years ago

co, nagle nie ma? kiedy powrót? :cry:

Status:
jgbr
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by jgbr » 2 years ago

Will 4f-mph be in stock again anytime soon?

Status:
tempzxczxcxzxz
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tempzxczxcxzxz » 10 months ago

Ktoś brał ostatnio I może coś powiedzieć? Myślę o złożeniu zamówionka.

Status:
kunefal
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kunefal » 3 months ago

tempzxczxcxzxz wrote:
10 months ago
Ktoś brał ostatnio I może coś powiedzieć? Myślę o złożeniu zamówionka.
podbijam pytanie, ja również bym chętnie się dowiedział jak teraz temat dalej trzyma poziom?

Status:
krajowY on
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 months ago
Reputation: 3

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by krajowY on » 2 months ago

Czy za te cenę warto?

Status:
tenen303
Sniffiarz
Newbie
Posts: 133
Joined: 5 months ago
Reputation: 6

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tenen303 » 2 months ago

Bierz. Taniej nie będzie a lepszego to chyba nikt teraz nie ma o ile w ogóle ma bo o to trudno :!:

Status:
Carlosso
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 111
Joined: 1 year ago
Reputation: 17

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Carlosso » 1 month ago

Sporo czasu działający stymulant