A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
Mackbeath
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 418
Joined: 5 years ago
Reputation: 170

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mackbeath » 3 years ago

Latest post of the previous page:

baklazan, and your tolerance?

Status:
Tylko Wiadra
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 43
Joined: 4 years ago
Reputation: 11

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Tylko Wiadra » 3 years ago

Jak ktos nie miał doczynienia ze stymulantami za bardzo to go wyjebie ostro

całkiem wporzo towar takie 7/10

sniff 40-100mg

polecam zaczynac od mniejszych dawek ;D
dopamina pure

towar poprawny :)

Status:
Gcd
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gcd » 3 years ago

Tylko Wiadra, a jak vapo?

Status:
Tylko Wiadra
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 43
Joined: 4 years ago
Reputation: 11

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Tylko Wiadra » 3 years ago

Gcd wrote:
3 years ago
Tylko Wiadra, a jak vapo?
a nie wiem po vapo nie testowałem, tylko sniff, działanie przyzwoite jak na a php

Status:
ddddw1
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 4 years ago
Reputation: 12

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ddddw1 » 3 years ago

Gcd wrote:
3 years ago
Tylko Wiadra, a jak vapo?
Vapo bez zarzutów. Bywały i zapewne latają lepsze gdzieś ale ten temat jest poprawny.

Status:
Bartoszek
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 4 years ago
Reputation: 20

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bartoszek » 3 years ago

ddddw1, towar podobny do zdjecia na sklepie ? :)
kolor jasno Beżowy ? :)

Status:
ddddw1
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 4 years ago
Reputation: 12

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ddddw1 » 3 years ago

Bartoszek wrote:
3 years ago
ddddw1, towar podobny do zdjecia na sklepie ? :)
kolor jasno Beżowy ? :)
Identyczny.

Status:
pazyfea
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 52
Joined: 6 years ago
Reputation: 38

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by pazyfea » 3 years ago

Testowana substancja APHP
Ilość : 20g
Jednorazowa dawka : Sniff: 80mg vapo 20 mg (dawka dla weterana)
Sposób przyjęcia: Vapo
Doświadczenie z alfą: Rok czasu wcześniej 2 lata z heniem balowałem lecz zdradziłem go na poczet Alfy metaamefatminowej damy
Wyniki Badań:

No muszę przyznać że ta alfa potrafi o jakieś 30% mocniej wyjebać z butów niż apiph. Dużo mocniejsza euforia oraz dłuższy czas działania to cechy tej damy. Za to łatwiej dużo się porobić niż apiph :D
Czas działania vapo zamyka się 20-30minutach gdzie apiph to 10-15min
Sniff nie testowałem bo wątpie by na ciągu vapo coś klepnął :D

Ocena Substancji : Mocne 9.5/10!
Image

Gryfny chłopak lat 23 szuka kobiety pisać priv XD :E

Status:
Bartoszek
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 4 years ago
Reputation: 20

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bartoszek » 3 years ago

ddddw1, Jak tak mówisz to zamówienie złożone :) Zdam Recki jak dojdzie pozdro :)

Status:
Huwei
Szczur
Newbie
Posts: 25
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Huwei » 3 years ago

Bartoszek wrote:
3 years ago
ddddw1, Jak tak mówisz to zamówienie złożone :) Zdam Recki jak dojdzie pozdro :)
Nowy sort aphp(nie deluxe) daje radę?

Status:
Bartoszek
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 4 years ago
Reputation: 20

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bartoszek » 3 years ago

Huwei, Czekam jeszcze jak doleci dam znać :)

Status:
Lasseguran
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lasseguran » 3 years ago

Nowa partia, a nie deluxe, jest naprawdę dobra i jest znacznie lepsza niż poprzednia „zwykła”… to bez wątpienia jak deluxe a-ohp.
Jest to jeden z lepszych php, które można dziś znaleźć, nie absolutnie najwyższej klasy, ale niedrogi i deklasuje wszystkie dostępne obecnie pihp ...
Gorąco polecam ... vapo ... idealne
Wąchaj ... wspaniale

Status:
psydopek
Szczur
Użytkownik
Posts: 16
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by psydopek » 3 years ago

The A-PHP received last week was very high quality, but I have to stop ordering it. It is a special kind of stimulant, I'd call it crazy fun psychosis powder.

Once I start drawing lines I cannot stop until I empty my bag and then after few days in full blown paranoia wandering around and accusing everyone around me spying on me and hearing cops, ambulances, searching for hidden cameras in my place and every possible delusion. But all while still feeling good lol. I used to vapo but then the paranoia arrives even faster (for me).

If you have STRONG self control, order it because it is good stuff, but it can ruin your life and relationships very quickly when you can't control yourself. I like it better than I did MDPV and a-PVP. But I should write to Predi not to let me order more haha.

Status:
Lasseguran
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lasseguran » 3 years ago

Drodzy sprzedawcy predatorRC, , kiedy możecie się spodziewać, że a-php będzie ponownie dostępny do zamówienia?
Czy będzie najlepszej jakości? : dym :: dym:
Z góry dziękuję

(,Google translator)

Status:
Lasseguran
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lasseguran » 3 years ago

Drodzy sprzedawcy predatorRC, , kiedy możecie się spodziewać, że a-php będzie ponownie dostępny do zamówienia?
Czy będzie najlepszej jakości? : dym :: dym:
Z góry dziękuję

(,Google translator)

Status:
ValioSK
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ValioSK » 3 years ago

KacprowskY wrote:
3 years ago
badałem w kolejności 3mmc-3cmc-heks i alfa pihp ,a alfy php alfy troche zostało, szczerze mowac bardzo rozczarowalo mnie 3mmc i 3cmc na ktore njabardziej liczylem, heks unermomowany pod standarty, ale ta ALFA PIHP TO NAJLEPSZY odczynnik na dzien dzisiejszy :)rush, wypierdol, morda sie nie zamyka, znikome schizy działa ponad 2h, a nie jak te chlory oszczane. ALE TA PHP ja pierdole, sloowo 14h przegialm i zajebalem 200mg i sam chialem na psy sie zawiesc, ze chca mnie zabic, spierdalalem po jakis krzakach, bagach, kurwa stawach telefon rozjebany, portfel zgubiony ja dawkowałem mądrze/niemądrze pihpa sete i dorzucałem po trzech godzinach, ale ta seta to byla taka ze patrysz na kolesia a on ma 6 dodatkowych opcji w mozguALFA PIHP FOREVER! ntomiast z php mam porycia, glosy, przysiegam takie realne ze z kosa latalem, tiki nerwowe, choc nie powiemna spacerek z matula.
Jestem slowakem i sorry za moj gramatyk.
ja 3 dni walilem 3mmc+ 2Fma(zero dzialania) i w sobote po 3 dnech nie spania wpierdolilem pierwy raz zamuwilem a-php jak gadalismy
z kolegem na signale i jeden kolega nachlany siedziel obok mnie i paczil co robie...dalem 1 kreske 70mg odrazu i czulem sie fajnie energia, agresiwity i co chcialem muwilem mialem wyjebane na wsistko obok mnie
i tylko moj swiat nic mnie nie interesowalo i ego wchuj wgure mialem. po godzinke gadania powiedzel to wpierdol 100mg kreske no i co ? wpierdolilem 100mg i jak snifowalem to odrazu czulem odrazu dzialanie wyciszony dźwięk jak w kosmosie jak wakuum. i rozmamiamy nadalej przes wideo na signal app i do 10minuty rozpierdol ! slyszalem wsistko i to co nie bylo reality i kolega pyta sie obok mnie i tak samo kolena na wideo : co jak sie czujes ? i ja do nich o co tutaj chodzi panowie ? i pacze i jak paczilem na jego oczy przes wideo to widzialem halucinacje jego oczy jak kkieby miel 9 oczy odrazu :D
kolega obok mnie nachlany powiedziel : no idze ja juz do domu przepraszam musze ...to ucekal chyba bal sie ci go nie zapierdole lebo diwny wyglond mialem jak psychopat...
odrazu mialem czuce jak kieby ktos chcial mnie zajebac ! mialem paranoje ze moje ciesznenie idzie rozpierdolic i musze wstac ze stolku lebo skonci moje zycie.
wstalem i wsistko sie krencilo jak na statku...biegalem po domku 5 godiny i nie moglem sie zastawic lebo walczylem o zyce..nie chcalem spadnuc na ziem i zaspac..no w tym czasie myszlalem ze jak sie poddam to sie zamorduje i juz sie nie obudze.muszalem wylonczic grzejniky w domku na zero i nie moglem zostac stac i nic nie dzialac...myszlalem ze juz nikdy w zycu ten sort nie bedzie bral...kurrwa o 2 dni temu wzalem tylko po 15mg i co ? pierwa dawka energia i spoko, o 2 godziny znowu kreske do 20mg i juz ciesznenie do gury i juz nie dalem rady siedzec na dupie...nie czulem sie zle ale muszalem jakys ruch dzialac..nastempne 2 godzinky wzalem 20mg znowu i wtedy juz sie czulem zle psychiczne jak kieby caly swiat mnie nie lubil i wsistci sa kutasy :D o 4 godziny poszedlem spac...na drugy dzien diwne czuce mialem...glupoty ....to jak schodzi wdul to chyba psychika neurotansmitery rozpierdolone ....nie wiem no po tym sorte sie czuje tak agresiwne, wkurwiony czasamy sie smiech...no chcialem by to skombinowac z jakym sortem mala dawke zeby lepej sie czulem zrelaxowane i euforiczne.jest to sort z holandie i dziala jak skurwysyn.