Dopek Charity - let's help those in need together!

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.

Jeśli chciałbyś pomóc to który z poniższych celów byś wybrał? Przykłady i opis w pierwszym poście.

1. Schroniska dla zwierząt
105
43%
2. Ośrodki pomocy uzależnionym
35
14%
3. Ośrodki przeciwdziałania narkomanii
13
5%
4. Domy dziecka
55
23%
5. Fundacje pomagające chorym
35
14%
 
Total votes: 243

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

This post has high reputation.

Szanowne Panie, szanowni Panowie!
Jeden z użytkowników wystąpił pewnego dnia z inicjatywą aby wzmocnić pozytywne przesłanie płynące z naszego forum dodatkową zbiórką charytatywną. Jako administracja forum z radością przyjęliśmy ten pomysł do wiadomości, a teraz nadszedł czas na jego realizacje.

Aby nie było oskarżeń o stronniczość wyboru miejsca które zostanie obdarowane to Wy wybierzecie miejsce które uznacie za słuszne. Poniżej w ankiecie dajemy kilka możliwości, jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyście dopisywali własne propozycje.

Na początek wybieramy ogólny cel-kategorię kogo chcemy wesprzeć. Nasze propozycje to:
1. Schroniska dla zwierząt
2. Ośrodki pomocy uzależnionym
3. Ośrodki przeciwdziałania narkomanii

Po wybraniu ogólnego celu-kategorii pomocy wybierzemy również wspólnie dokładne miejsce, które wesprzemy. Poniżej kilka propozycji do poszczególnych kategorii.
1. Lista schronisk dla zwierząt:
http://otoz.pl/schroniska/?gclid=Cj0KCQjwm6HaBRCbARIsAFDNK-ghYmeA-6EbWdBEKSvd9zACUS0zT-KH1AJm6849YfyZ_ehTICeGbQ8aAvBcEALw_wcB
2. Przykładowy ośrodek pomocy uzależnionym:
http://monar.org.pl/
3. Przykładowe ośrodki przeciwdziałania narkomanii:
http://www.karan.pl/index/
http://www.ptzn.org.pl/index.php

Wszystkie propozycje zostaną wzięte pod uwagę, a na koniec wybierzemy instytucje którą wesprzemy jak tylko możemy. Ja osobiście dokonam pierwszej wpłaty i zamieszczę potwierdzenie, żeby od razu uciszyć wszystkich niedowiarków. Mam nadzieję, że serca macie tak duże jak zatoki i płuca.

Zaznaczam również, że wszystkie wpłaty będą dokonywane tylko i wyłącznie bezpośrednio na konto potrzebującej instytucji. Ja ani nikt z ekipy nie przyjmujemy w tej sprawie ani złotówki - po prostu organizujemy zbiórkę bezpośrednio dla potrzebujących i bezpośrednio na ich konto.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Venoom
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 678
Joined: 6 years ago
Reputation: 287

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by Venoom » 6 years ago

Jednak to nie jest pechowy dzień on jest piękny - jak nazwa i cel tego tematu YEAH :clap:
przekaż prawdę małolatom by wartości nie zginęły
w razie przypału -ślepy, głuchy, niemy

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

Ja swój głos oddałem na schroniska dla zwierząt - właśnie któremuś ze schronisk najchętniej bym pomógł. Kilka lat temu miałem psa, który uciekł w sylwestra, gdyż przestraszył się fajerwerków. Znalazłem go w takim miejscu i widziałem jak bardzo potrzebowało ono dotacji aby zwierzęta miały godne warunki do życia.

Ale oczywiście mój głos liczy się jako jeden - jak każdego forumowicza - jeśli tylko będą inni chętni aby udzielić wsparcia ja się dostosuje to ich wyboru.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
krysztalowy
Dopaminator
User avatar
Szeryf
Posts: 1216
Joined: 6 years ago
Reputation: 697

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by krysztalowy » 6 years ago

This post has high reputation.

Pozostaje jedynie wybrać dobry cel, a i rzuci się coś mimo, że groszem nie śmierdze :E
Wole pomóc niż przećpać :E
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Image
Nulla dies sine linea

Status:
Venoom
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 678
Joined: 6 years ago
Reputation: 287

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by Venoom » 6 years ago

Sergiusz wrote:
6 years ago
Ja swój głos oddałem na schroniska dla zwierząt
Ja również! Kochane czworonogi - wierny jedyny chyba w tych złych czasach PRZYJACIEL CZŁOWIEKA.
przekaż prawdę małolatom by wartości nie zginęły
w razie przypału -ślepy, głuchy, niemy

Status:
CrystalLady
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 45
Joined: 6 years ago
Reputation: 32

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by CrystalLady » 6 years ago

This post has high reputation.

Piękna inicjatywa, którą również z radością wspomogę :thumbup:
I jako, że sama mam psiaka, głos oddaję na schronisko, bo jak wiadomo - to zwierzęta są najlepszymi, wiernymi przyjaciółmi człowieka ;)
Myśl tworzy rzeczywistość.

Status:
SkuneQ
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 46
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by SkuneQ » 6 years ago

Popieram akcję! :D
Myślę, że uda mi się zebrać kilka zaskórniaków i wpłacić coś na zwierzątka. :D
Szanuję akcję ekipo dopka! :thumbup:

Status:
KatyL0n
Dyso-sensei
User avatar
Katyl0n
Posts: 219
Joined: 6 years ago
Reputation: 55

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by KatyL0n » 6 years ago

Bardzo dobroduszna akcja i oby więcej takich! :) Pokazuje to, że wciąż potrafimy być ludźmi! ;) Zachęcam wszystkich do wspierania akcji, bo naprawdę warto! :D

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by Gandalf » 6 years ago

I Gandalf Biały popiera akcję! :D :thumbup: Również mocno zachęcam do wsparcia, oraz udziału w tek zbiórce - otwórzmy choć na chwile swoje serca i zróbmy coś dobrego! :angel:
Jest Nas tyle, że jeśli każdy wpłaciłby po chociaż 1 zł, to naprawdę super kwota by się mogła uzbierać, a ile dobrego z tego by wyszło! ;)

Zachęcam do wsparcia, a i również sam z pewnością wpłacę coś od siebie! ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
CrystalLady
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 45
Joined: 6 years ago
Reputation: 32

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by CrystalLady » 6 years ago

This post has high reputation.

Wspomnę jeszcze, że taka akcja stawia nas, forumowiczów dopka, w innym, lepszym świetle - bo w końcu ludzie mający styczność z narkotykami nawet sporadycznie, zazwyczaj uważani są za tych gorszych, z marginesu. A my tutaj wielokrotnie udowadniamy, że tak nie jest. ;)
Działamy kochani, działamy! :angel:
Myśl tworzy rzeczywistość.

Status:
CheekyBreeky
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 36
Joined: 6 years ago
Reputation: 21

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by CheekyBreeky » 6 years ago

Sugerowałbym dodanie jakichś opcji typu dom dziecka, szpital, fundacja pomagająca chorym itp. Nigdy nie rozumiałem czemu większości bardziej zależy na zwierzętach niż na cierpiących ludziach, ale to taki offtop.

Cokolwiek większość wybierze, na pewno swoje dołożę :thumbup:
Po co chodzić, jak można latać?

Status:
krysztalowy
Dopaminator
User avatar
Szeryf
Posts: 1216
Joined: 6 years ago
Reputation: 697

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by krysztalowy » 6 years ago

CheekyBreeky, masz odpowiedź w tym temacie:
CrystalLady wrote:
6 years ago
bo jak wiadomo - to zwierzęta są najlepszymi, wiernymi przyjaciółmi człowieka
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Image
Nulla dies sine linea

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by Legend » 6 years ago

Popieram akcję całkowicie.
Ja myśle bardziej o informowaniu, pomaganiu, ludziom którzy już wpadli w "to" nasze bagienko... dlatego oddałem swój głos na Ośrodki przeciwdziałania narkomanii.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Venoom
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 678
Joined: 6 years ago
Reputation: 287

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by Venoom » 6 years ago

josiek wrote:
6 years ago
Popieram akcję całkowicie.
Ja myśle bardziej o informowaniu, pomaganiu, ludziom którzy już wpadli w "to" nasze bagienko... dlatego oddałem swój głos na Ośrodki przeciwdziałania narkomanii.
Tam też coś wrzuce nie będą to kieszonkowe, nic sie Przyjacielu nie martw ;)
przekaż prawdę małolatom by wartości nie zginęły
w razie przypału -ślepy, głuchy, niemy

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Dopek Charity - let's help those in need together!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

josiek wrote:
6 years ago
Popieram akcję całkowicie.
Ja myśle bardziej o informowaniu, pomaganiu, ludziom którzy już wpadli w "to" nasze bagienko... dlatego oddałem swój głos na Ośrodki przeciwdziałania narkomanii.
Miałem właśnie rozkminę, czy zapobiegać, czy leczyć.
Ale poznałem tu już paru nieszczęśników, którym druga opcja bardziej się przyda :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój