HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
Narynarz
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 46
Joined: 3 years ago
Reputation: 10

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Narynarz » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Miał ktoś po hexie akcje że zna przebieg zdarzenia czy wyoowiadane kwestie w rozmowie i okazywało się ze teoretycznie nie może bo wcześniej nie było tego że mógłby to widzieć?

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Smith » 2 years ago

Narynarz, xDDDD tak to typowe dzialanie hexa. Jasnowidzenie, ezoteryka i te sprawy.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Boss » 2 years ago

Gdzie teraz po hexe uderzyc bo u atoma pusto ?
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Gargameli » 2 years ago

Boss wrote:
2 years ago
Gdzie teraz po hexe uderzyc bo u atoma pusto ?
HEXEN wyłapał bana...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
matdop
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 2 years ago
Reputation: 12

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by matdop » 2 years ago

Jeśli chodzi o hexa to mi bardzo smakował od syntetycznych, aż łezka się w oku kręci :(

Status:
raprezezrana
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 31
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by raprezezrana » 2 years ago

Ktoś dziś poleca jakiś dobry hexen? Do czego można porównać fazke?

Status:
giant_pajak
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 9
Joined: 2 years ago
Reputation: 10

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by giant_pajak » 2 years ago

raprezezrana, faze można porównać do schizofrenii paranoidalnej w ostatnim stadium. Mam nadzieje że pomogłem.

Status:
raprezezrana
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 31
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by raprezezrana » 2 years ago

giant_pajak wrote:
2 years ago
raprezezrana, faze można porównać do schizofrenii paranoidalnej w ostatnim stadium. Mam nadzieje że pomogłem.

O to grubo, myślałem, że można porównać fazke do fety czy czegoś tam szybszego.. :D

Status:
Ciemna strefa
Szczur
Newbie
Posts: 16
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Ciemna strefa » 2 years ago

U sendhevens dobry hexen ale drogi . polecam .

Status:
flext0r
Ssak
Newbie
Posts: 50
Joined: 5 years ago
Reputation: 14

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by flext0r » 2 years ago

Dostanę gdzieś teraz dobrej jakości Hexen taki jaki kiedyś u atoma? U sanda podobno syf

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Xeno » 2 years ago

giant_pajak wrote:
2 years ago
faze można porównać do schizofrenii paranoidalnej w ostatnim stadium. Mam nadzieje że pomogłem.
Przerobiłem hexen wzdłuż i wszerz. Jedyne czego udało mi się dorobić po srogich ciągach to może delikatnych omamów słuchowych i dość wyraźnych żeby w nie uwierzyć ale też jakichś niezbyt spektakularnych halucynacji i tylko w półmroku. Albo dostałeś wała albo jesteś ultra-mega wrażliwy na takie rzeczy. Po kawie pewnie masz atak paniki.
Nie chcę Cię urazić ale wprowadziłeś tym postem w błąd bo hexen nie jest szczególnie schizogenny a taka schizofrenia paranoidalna w pełnym wydaniu jest zarezerwowana dla pochodnych alfy, która to pojawia się szybciej, mocniej i ogólnie alfy traktuję bardziej jak stymulujące, mroczne psychodeliki.

raprezezrana, nie porównam Ci henia do fety bo ja dziecko dopalaczy jestem :E ale prawdziwy hexen, najlepiej w mikro igiełkach wchodzi w nos delikatnie i góra po kilku minutach czujesz przypływ energii, szybsze bicie serca, trochę spłycony oddech, lekki słowotok, pojawia się chęć na barabara, mogą cię też czasem przeszywać ciarki od tyłu głowy w dół pleców. Ogólnie styl działania tej substancji określiłbym jako agresywny. To zdecydowanie nie działa w tle i przedawkowanie nie jest niczym przyjemnym. Osobiście dawkowałem to w przedziale 50-150 mg i było cacy.

Status:
VanTaron
Ssak
User avatar
Siemanopix
Posts: 66
Joined: 4 years ago
Reputation: 62

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by VanTaron » 1 year ago

Gargameli wrote:
2 years ago
HEXEN wyłapał bana...
Mimo to jest dostępny u jednego z vendorów (partnerów na forum) w postaci śniegu (w promocji) .
Image

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Gargameli » 1 year ago

Dokładnie VanTaron, w promocji do wykończenia zapasów i jak sam BOLCHEMIST_COM, napisał więcej już nie będzie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
jakisdziwnytyp
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 21
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by jakisdziwnytyp » 1 year ago

Z hexenem to jest tak, że sort i jego jakość miała znaczenie. Niektóre sorry były samobójstwem w zamian za fazę inne zwłaszcza w czystych, białych igiełkach dawały czystą fazę bez kosmicznych kardiozwał. Pamiętam sytuację w której podczas posiadówki u znajomego był koks średniej jakości i hex i kilka osób wolało walić hexa :E sam na takim dobrym siecie leciałem dwie albo trzy doby i kardio nie było po prostu, a bomba piękna. Ile bym dał za takiego hexa. Marzenie...

Status:
Dorotazaw
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by Dorotazaw » 1 year ago

Czy znajdę gdzieś jeszcze dobrego Hexa do kupienia?

Status:
DonPer
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 614
Joined: 6 years ago
Reputation: 132

HEX-EN - NEH, N-Ethylhexedrone

Unread post by DonPer » 1 year ago

Dorotazaw, niestety nie, weź sobie nepa.