NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

News from the world of research chemicals and information about changes in the law.
Status:
sterydian96
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 83
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by sterydian96 » 6 years ago

zapytałem o cos na czacie dostałem takie PW , nie jestem obeznany . To nowy sklep czy jakis fejk ? z góry dziekuje za opinie
czekam na opinie :)
Attachments
ssssss.jpg
ssssss.jpg (138.64 KiB)
miały być torty, a są zakalce
miała przyjść w samej halce
a przyszedł z kijem i w kominiarce
:twisted: :twisted:

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by GrzybeQ » 6 years ago

To jest mały sklepik, który trochę już jest. Ten ich 3-yellow to nie wiadomo co to jest. Jak ktoś nie ma co robić z kasą to może spróbować.

Status:
sterydian96
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 83
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by sterydian96 » 6 years ago

GrzybeQ wrote:
6 years ago
To jest mały sklepik, który trochę już jest. Ten ich 3-yellow to nie wiadomo co to jest. Jak ktoś nie ma co robić z kasą to może spróbować.
ja bym odradzał dotykać niewiadomo co , nie chodzi o kase tylko o zdrowie :]
miały być torty, a są zakalce
miała przyjść w samej halce
a przyszedł z kijem i w kominiarce
:twisted: :twisted:

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

This post has high reputation.

sterydian96, dziękuje Tobie i innym za czujność i zgłoszenie!

Ten sklep to kolejna próba oszustwa i wyłudzenia pieniędzy, polecam omijać szerokim łukiem!

Właściciel to żyjący w bajce dzieciak, który stwierdził, że "Przejmie ten rynek, jest od pięciu lat w branży i chętnie by się zareklamował (tylko aktualnie oczywiście nie ma żadnych środków na reklamę) i na ten moment chce zareklamować swój sklep w zamian za zorganizowanie akcji samplowej i śmiesznej zniżki dla userów - także współpraca będzie korzystna dla obu stron i wszystkim się opłaci." :lol:

Z daleka wyczułem oszusta, już nie jeden sklep próbował zrobić tego typu akcje - z tego względu nie zgodziłem się i grzecznie poprosiłem aby odezwał się gdy będzie naprawdę zdecydowany na współpracę.

Niestety to nie poskutkowało i sklep próbował rozpaczliwie w taki czy inny sposób łamać zasady naszego forum. Reklamował się w swoim temacie, później kilkukrotnie na chacie, a następnie spamował Wam przez PW - dziękuje bardzo, że to zgłosiliście! 4x grzecznie prosiłem aby sklep zaprzestał tego typu działań - niestety bez skutku - właściciel mnie przepraszał, a gdy tylko mnie nie było robił to samo tylko inną metodą - w nadziei, że się nie zorientuje.

Także naprawdę uważajcie na tego człowieka - tak samo jak próbował oszukać i zmanipulować mnie - może też spróbować Was!

Z resztą od razu widać po takich praktykach, po jakości strony i kradzionych zdjęciach, że sklep nie zamierza długo zabawić na rynku.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim
Newbie

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by Anonim » 6 years ago

Jebac cie kon**er xD

Status:
TuTaIo
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 186
Joined: 6 years ago
Reputation: 85

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by TuTaIo » 6 years ago

Najlepsze jest to, że na różowym forum jest koleś o nicku Ko***er. Tutaj chyba z resztą też :D
Typ miał sporo postów.
I jakies ameby próbują jego ubrać w ten scam :D
Ciekawe czy to głupota ludzka czy kolejne prowo administracji tamtego forum :)
Tam wszystko jest możliwe.
Uczciwe sklepy trafiają do działu SCAM a te nieuczciwe po prostu znikają bez śladu ;)

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by Gandalf » 6 years ago

No i już strony nie ma, trochę śmiesznie, bo jeśli dobrze zauważyłem, sklep był postawiony na nazwa.pl xd kto o zdrowych zmysłach by dziś postawił taki sklep na polskiej domenie xd
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
JokerJP
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 182
Joined: 6 years ago
Reputation: 75

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by JokerJP » 6 years ago

Gandalf, Działa sprawdź :)
Pomogłem zostaw "+" ;)
Nie otwieram gęby jak czegoś nie wiem i znawcy nie gram!
Pozdrawiam

Status:
JokerJP
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 182
Joined: 6 years ago
Reputation: 75

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by JokerJP » 6 years ago

Dostał ktoś obiecane sample?

Bo w konwersacji ze mną omija temat odpowiadając na wszystko oprócz tego czy wyśle mi je :D

ŚMIESZNY PAJAC NIE MA CO :D
Pomogłem zostaw "+" ;)
Nie otwieram gęby jak czegoś nie wiem i znawcy nie gram!
Pozdrawiam

Status:
thebarti38
Ssak
Użytkownik
Posts: 62
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by thebarti38 » 6 years ago

Przecież napisał że do 18.07 każdy dostanie, jest na stronie info

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by Gandalf » 6 years ago

JokerJP, a faktycznie, działa, ale nie zmienia faktu, że typ ma wersję próbną - darmową i to na nazwa.pl xDDDD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
JokerJP
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 182
Joined: 6 years ago
Reputation: 75

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by JokerJP » 6 years ago

Gandalf, Dobrze prawisz Ziomek :)
Pomogłem zostaw "+" ;)
Nie otwieram gęby jak czegoś nie wiem i znawcy nie gram!
Pozdrawiam

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

5lat w branzy, chyba w dupie xD
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by Doktor » 6 years ago

TuTaIo,
Ten typ jest jakiś zryty, radzę omijać i broń boże nie podawać żadnych swoich danych temu debilowi, na różowym proponuje odsypy naganiaczom... śmiechłem w huj z debila, kołka sorty sprzedaje, bajki ciśnie....wypierdolą go za raz smutni panowie i ten gówno mail na wu pe i swoje konto do wplat podaje...no ja jebie co za typ

Status:
sterydian96
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 83
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

NOWY SKLEP SCAM-OSZUST RCK*N**ER.*L

Unread post by sterydian96 » 6 years ago

Wbijam na stronie a tam pierwsze co milion pięćset zdań jak sie tłumaczy co to niby za sklep nie jest , jaki on dobry i wspaniały jest . Zdjęcia z neta .. strona zrobina na szybko :clap: tak myślałem ze chciał wyjebać na kase wszystkich , dzieciak który dostał dostęp do PC i szukał naiwniaków co łykają wszystko jak w reklamach TV , a pozniej widac w necie jak to ludzie umierają od jakis gówien :thumbdown:

stfu jebac go :wave:

karma zawsze wraca , kiedyś go wyjebią tak jak on chciał albo robił :clap: :shh:
miały być torty, a są zakalce
miała przyjść w samej halce
a przyszedł z kijem i w kominiarce
:twisted: :twisted: