Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop


Shop Profile: sandheavens

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Gargameli » 3 years ago

Latest post of the previous page:

bruh wrote:
3 years ago
czemu maja się nie zgłaszać
jak to czemu? sklep postawił warunek i jak ktoś go nie spełnia to po co ma się zgłaszać?
bruh wrote:
3 years ago
pewnie chcesz wszystko dla siebie zatrzymać haha, gargamelku
jak będę chciała to składam zamówienie... ja nie czekam na kieszonkowe i nie kminię jak babci z portfela podjebać pięć dych aby dołożyć do zamówienia.
maska_medyczna wrote:
3 years ago
O co chodzi?
o to chodzi, że jest to akcja samplowa dla userów forum, a nie dla Moderatorów...chyba to jasne... (pomijam fakt, że jestem takim samym userem jak Wy)

sklep wyszedł z inicjatywą dla użytkowników forum, więc kto spełnia kryteria niech po prostu się zgłasza.
Lil_Pit wrote:
3 years ago
maska_medyczna pewnie dlatego, że nie chce wykorzystywać swojej pozycji na forum żebym później nikt jej nie oskarżał o to, że dostaje sample że względu na status moderetora. Takie moje zdanie.
uderzyłeś w punkt. tak. masz rację. [nigdy nie wykorzystuję swojej pozycji na forum w kontaktach ze sklepem]
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
bruh
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 89
Joined: 3 years ago
Reputation: 13

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by bruh » 3 years ago

Gargameli,
nio to w śmiechu bardziej napisane było, ale tez no kurczę fajna inicjatywa by było gdyby np jeden czy dwóch zwykłych userow dostało paczuszki, wiadomo to kwestia nad która sklep sprawuje władze, ale z drugiej strony napewno są tez legit userzy newebie.
a z 3 strony to chęć dostania czegoś za darmo nie jest czymś złym.. nie każdy ma pieniądze a każdy kto lubi rc może ich najzwyczajniej nie miec.. i to nic złego 😅😹🙌🏻💸

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by KacprowskY » 3 years ago

4pkt reputacji, miesiac konto, NEWBIE - no chyba nie :E
by KacprowskY

Status:
Pigulak
Opiowrak
User avatar
Pigulak
Posts: 395
Joined: 5 years ago
Reputation: 124

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Pigulak » 3 years ago

Pigulak wrote:
3 years ago
Zgłaszam się do akcji samplowej, do setki może tycku brakuje, ale doświadczenia nadmiar jak i rzetelności również nie brakuje, a zdjęcia byłyby finałem tego wydarzenia.
sandheavens, Ktoś mnie za frajer zrobił hehe ze 100 reputacji a nie 100 postów, to oczywiście ze spelniam wymagania. Oj Smith taki z ciebie kawalarz.
Last edited by Pigulak 3 years ago, edited 2 times in total.
Auuuuuu lecą Świry :twisted:

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Piotr2k » 3 years ago

Witam sandheavens bardzo serdecznie.

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
sandheavens, chętnie przetestuje wasze produkty :thumbup:

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by chemiczny » 3 years ago

Witam serdecznie. Zgłaszam się do akcji samplowej.
Z przyjemnością przetestuję produkty.

Dodano po 29 minutach 25 sekundach:
sandheavens,
Mail wysłany :)

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
No i obiecuję,że po otrzymaniu wystawię reckę wraz z foto :D
Wiosna :D

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Topic author
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Gandalf » 3 years ago

sandheavens, Zgłaszam się do akcji samplowej, jeśli jeszcze lista uczestników nie zapełniona w pełni. :D
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
CzarnyMurzyn
Psychonauta
User avatar
Czarnymurzyn
Posts: 513
Joined: 4 years ago
Reputation: 373

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by CzarnyMurzyn » 3 years ago

Założyłem konto w sklepie sandheavens, i już w zasadzie wiem co mam zamiar zakupić.
Mam pytanie sandheavens, czy produkty samplowe będą wysyłane losowo, czy będzie możliwość wyboru? (oczywiście nie śmiem nawet myśleć o tych najdroższych z Twojej oferty).
=> Ungashayi ebhulukweni lakho uma i-negro isengxoxweni <=

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Smith » 3 years ago

CzarnyMurzyn, kto pyta nie błądzi. Pytaj V na mailu. :)

Co do kolejnego pytania to raczej jest to z góry ustalone ze względu na to, że wysyłasz swoje dane przed zakończeniem akcji, ale tu się może wypowiedzieć bardziej V. Ja to biorę na chłopski rozum. że tak powiem.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Bezsennn
Narkotykacz
Newbie
Posts: 263
Joined: 5 years ago
Reputation: 58

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Bezsennn » 3 years ago

Smith, popieram warto zapytać w meilu;)

Status:
bruh
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 89
Joined: 3 years ago
Reputation: 13

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by bruh » 3 years ago

KacprowskY,
nie mówię tu o sobie bo ja do tej akcji się nie zgłaszam tylko dyskutuje sobie

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Piotr2k » 3 years ago

sandheavens, macie błąd na stronie a mianowicie Test Enan a wstawione zdjęcie Trenu Enan :E

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Topic author
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Gandalf » 3 years ago

W związku z zaistniałą sytuacją, która się wydarzyła, a chodzi po prostu o narastający shitstorm - w pełni rezygnuję z udziału w akcji samplowej.

Nie chcę, aby moja pozycja była brana, jakobym wykorzystywał ją w konkursach itp.
Nie mniej jednak jestem bardzo ciekaw naprawdę wielu produktów - stąd wysunąłem się w akcji samplowej, jednakowoż nigdy nie miałem na celu wykorzystywanie swojej pozycji w jakimkolwiek kierunku.

Także, proszę sandheavens, mnie nie wliczać w udział konkursu - nie chciałbym, aby to było odebrane w sposób negatywny, oraz został ukierunkowany atak z powodu mojego udziału w akcji samplowej.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 3 years ago
Reputation: 480

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Zgłaszam się. Moja recka zawsze zawiera różne metody podania, od sniff po iv. Poza klasycznym badaniem substancji, sprawdzam także jej przydatność w mixach. Ze wzgledu na testy iv jestem w stanie określić rozpuszczalność, czy brud zostaje na filtrze czy nie, jakie ma wejście itd. Mam dostęp do szczurów z zerową tolerką, jak i do sezonowych użytkowników RC. Jeśli V sobie życzy, zdjęcia też mogę zamieścić. Dysponuję również wagą, dzięki czemu przyjmowane ilości są ujete w recenzji nie na oko, a na skali. Najważniejsze - czas oczekiwania na recenzję do 2 tyg. max od daty otrzymania produktu.
Solid State Society

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Piotr2k » 3 years ago

sandheavens, darmowa wysyłka dotyczy tylko RC ?

Status:
Boskibombel
Narkotykacz
User avatar
Boskibombel
Posts: 263
Joined: 6 years ago
Reputation: 117

Sandheavens.cc - opinions and reviews about shop

Unread post by Boskibombel » 3 years ago

WITAM BARDZO CIEKAWA PRZEJRZYSTA OFERTA SKLEPU JAK BEDZIE KASA SKORZYSTAM ^^