XANAX - Opinie, działanie, opis


Shop Profile: blacksheeping

Status:
Anii
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 9
Joined: 8 months ago
Reputation: 1

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by Anii » 6 months ago

W tym temacie proszę o recenzje Xanax od Blacksheeping.shop.

Na fotkach są bary takie jak w oryginalnych 2mg. Ale brakuje info na stronie ile mg alprazolamu ma tabs od nich.
Pytanie co znajduje się w środku. blacksheeping, możecie napisać coś więcej o produkcie?
Wygląda zachęcająco i ciekawie.

BTW, jest fajna promka na klony :) jakby ktoś był zainteresowany. :D

Status:
punto
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by punto » 6 months ago

podpinam sie do pytania, blacksheeping ile mg jest w tych pillsach?

Status:
yoko12
Szczur
Newbie
Posts: 35
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by yoko12 » 6 months ago

Ten sklep to jeszcze działa?

Status:
AriaStark
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by AriaStark » 6 months ago

Działa.
Klon - ok, ale to nie polskie TZF jak na fotkach tylko Rivotril - dostałałam listek gratis dzięki blacksheeping, . Działanie wydaje się książkowe aczkolwiek to moje pierwsze klony :E

Co do Xanaxu jestem zawiedziona, bary wlądają pięknie ale dzałanie - tak nie działa Xanax, spuściłam w kiblu bo huj wie co to jest. Napisałam do Vendora, mimo, że kontakt jest średni 3/10 bo rzadko odpisują to liczę na na jakąś wymiane chociażby na xalol albo clony bo dużą ilość zamówiłam.

A co do owieczek to latają i proszę się tu nie obawiać blacksheeping, ma autorski sposób wysyłki, spokojnie czekajcie na maila.

Status:
Tanowls
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 5 months ago
Reputation: 1

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by Tanowls » 5 months ago

To jak wygląda sytuacja z tym xanaxem ?

Status:
AriaStark
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by AriaStark » 5 months ago

Jeszcze nie wiem, dla mnie lipa. Gdybym wiedziała, że tak wyjdzie to kupiłabym dwa opakowania xalolu za 300pln i miałbym 60mg zamiast "200mg" w pięknych barach. No co mogę powiedzieć, nie mają paskudnego smaku jak to ma alpra w europie. Łatwo się kruszą, szybko się rozpuszczają. Coś tam chemikowi chyba nie pykło za bardzo.
Zobaczymy co na to blacksheeping, bo od dwóch tygodni nie odpisał mi mailowo w tej sprawie.

Status:
pragnf
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 42
Joined: 4 years ago
Reputation: 12

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by pragnf » 5 months ago

Pobrałem klony na promocji ale wszystkie wyszły :( ale za to blacksheeping, zaproponował mi Xanax czekam już długo jednak napisałem do pasterza czy mogę te batony zamienić na Ksalol i się zgodził wydaje mi się że jest bezpieczny ten Ksalol bo te batony bez słoika wyglądają pięknie ale czy to ten sam Xanax kontakt jak najbardziej na plus Pozdrawiam

Status:
asfbw
Szczur
Newbie
Posts: 40
Joined: 9 months ago
Reputation: 9

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by asfbw » 4 months ago

chuj wie co to bary spoko ale to nie xanax nic nie czuc szkoda:/ u pytanie ogolne do innych czy moge liczyc na wymianę tego czy cokolwiek?

Status:
elduszen
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 2 months ago
Reputation: 1

XANAX - Opinie, działanie, opis

Unread post by elduszen » 1 week ago

Witam zauważyłem że wróciły bary, myślicie że warto spróbować? może nowy sort? blacksheeping, to jest to samo co było wcześniej?