4-CMC CRISTAL Blacksheeping.shop - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: blacksheeping

Status:
Rogalx4
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 55

4-CMC CRISTAL Blacksheeping.shop - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Rogalx4 » 1 miesiąc temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Potwierdzam. Te 4 cmc to 1 liga. Jeść nie jadłem aczkolwiek moi znajomi bardzo zadowoleni z produktu. Euforia jest nieziemska :smoke:

Status:
Boris
Szczur
Newbie
Posty: 24
Rejestracja: 8 mies. temu
Reputacja: 5

4-CMC CRISTAL Blacksheeping.shop - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Boris » 1 miesiąc temu

Witam otrzymałem od vendora kilka g tego odczynnika

blacksheeping,

Ilość 5g

Opis : po odbiorze paczki zwróciłem uwagę na pakowanie które jest dobre i mi odpowiada, temat pachnie tak jak 4cmc, kruszy się bardzo dobrze i nie strzela aż tak głośno, po załadowaniu w bombkę 200 mg, zacząłem słuchać muzyki i grać w grę grało.sie znakomicie czuję euforię i speed duża euforię po wykonanych czynnościach poszedłem robić co innego tym razem sniff i działanie tak samo bardzo dobre szczególnie przy większej kresce całość tematu oceniam

10\10

Status:
Mirabelka
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 436
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 80

4-CMC CRISTAL Blacksheeping.shop - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Mirabelka » 3 tyg. temu

no to pora na 4cmc. tym razem przez bombardowanie. w serwetce z dwa razy niz biore donosowo. po 1/2h juz sie zaczelo robic cieplej. chwile pozniej juz az za dobrze. wzrok mi tak rozmylo ze zegarka na reku nie moglam odczytac. az sie zmartwilam, ze mi tak zostanie na zawsze. eufo mocne - kilka minut musialam lezec. wzrok sie wyregulowal i mozna bylo normalnie cieszyc sie blogostanem. po jakiejs godzinie wzielam kreske ze 150 i to poprawilo stan. jednak moje ulubione to trojki z tym fajnym pobudzeniem. polecam jednak ten material dla eufomaniakow. dziekuje sklepowi za mozliwosc sprobowania.
wyglad ladny. test Simons'
IMG_0327-vert.jpg
IMG_0327-vert.jpg (1.1 MiB)
a takze zdany.

Status:
Mirabelka
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 436
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 80

4-CMC CRISTAL Blacksheeping.shop - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Mirabelka » 1 dzień temu

chyba pomylilam sie z nazwami (te nie opisane worki). teraz chcialam Glass a dostalam cos takiego jak na zdjeciu. pokruszone i ze znikoma iloscia malych grudek. sort bialy i gorzki.
najbardziej wyglada mi na Cristal porownujac ze zdjeciami w sklepie. zdjecia Glass niestety tam nie ma.
jako ze ostatnio poplynelam z Libido to posypalam troche tego koledze z liceum. dzisiaj dzwoni jeszcze porobiony, ze sort klasa. dziala i smakuje czworkowo. pali nos i okropnie splywa do gardla. wchodzi z kilkuminutowym opoznieniem ale jak walnie to eufo ponoc super (szczegolnie juz po drugiej kresce). no i co dla wiekszosci uzytkownikow najwazniejsze - libido wyrzuca bardzo mocno.
zostalo mi jeszcze tego troche, wiec jak odpoczne to sprobuje osobiscie.
jesli ktos probowal (i wie jak wygladaja) Glass i Cristal to prosze o pomoc o ustalenie co jest co.
test Simons'a znowu zdany:
IMG_0053-vert.jpg
IMG_0053-vert.jpg (1.22 MiB)