4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: predatorRC

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 613
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Gołąb wylądował.
Sort z tej przesyłki nie testowany, lecz jest to dokładnie to samo, co 2 tygodnie temu, a 2 tygodnie temu wrzuciłem tutaj dokładniejsza opinię(strona wstecz), więc wrzucam tylko fotkę, oraz mogę coś wyskrobać co rzuciło się w oczy.
-Jeden 16 gramowy kamień
-kamienie są miękkie, kruszą się w rękach, sort z czerwca/lipca był mega twardy, szczury młotkami rozbijali.

Szczury twierdzą że git
Załączniki
IMG_20190930_125216.jpg
IMG_20190930_125216.jpg (57.64 KiB)
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

janosik1358, Bardziej to wygląda jak oldkschoolowy BC Limited. Transparent to zawsze były w przeźroczysto-rude tafle lodu :)

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 613
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Zgadza się, ten wygląda trochę jak 4cmc cold as ice(który był do kupienia wisoną.
A w tym transparencie Te duże białe przezroczyste grudy to właśnie była najlepsza czwórka na rynku.

Ogólnie szczury oceniają sort na świetny.
GrzybeQ pisze:
5 lata temu
janosik1358, Bardziej to wygląda jak oldkschoolowy BC Limited. Transparent to zawsze były w przeźroczysto-rude tafle lodu :)
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 613
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

No to testy na szczurach przeprowadzone.
Oral działał tak samo jak sniff, tyle że trochę dłużej.
Brakuje tej czwórce takiego wystrzału, szczury wyjawiły że bania wchodziła delikatnie i powoli.
Brak zjazdu i nie ma chęci na do rzutkę.
Wychodzi na to że sort jest ok, ale jeśli chodzi o moc to o wiele wiele słabszy od tego z przełomu maja/czerwca.

predatorRC, Jak masz możliwość, to zostań przy starym sorcie transparenta czyli duże twarde przezroczyste kryszały - była to wiosną najlepsza czwórka na rynku.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Kubasek755
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 139

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Kubasek755 » 5 lata temu

Zajebisty matetiał. 200mg sniffem robi dobrze robote. Eufo , muzyczka sie wkreca , gadac sie chce. Mocno nie gryzie. Aż żałuje ze mialem ponad rok przerwy od rc :P
Nie należy wierzyć temu co tu pisze. Może jestem psychicznie chory? Albo może jestem poeta i pisze książke? Nie wierzcie mi.

Status:
kej
Dopaminator
Awatar użytkownika
Serce Roju
Posty: 1204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 538

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: kej » 5 lata temu

chcialem sprostowac moj ostatni post w tym temacie, gdzie pisalem ze 4 jest okej.
otoz mylilem sie, nie ma aktaulnie nic lepszego niz 4 transparent od preda na chwile obecna na rynku rc :)
jak gromadzcie zapasy, zwlaszcza ze w kurwe dobra promocja weekondowa teraz :thumbup:

nie zalujcie $ zwlaszcza teraz kiedy jest tak zajebiscie, wiecie jak w zyciu bywa, tu cos sie zarobi, a jak nie to zostanie mega skurwiasyn na w chuj :D
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 613
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Czas troszkę zaktualizować, bo przez laboratorium przewinęło się z 15 szczurów doświadczalnych.
Wnioski wyciągnięte z badań to:
-Wszystkie szczury bez wyjątku stwierdzają, że nowa karma w postaci 4cmc transparent new batch jest dobra, wzorowa, no i się podoba.
Szczurom podobna się to, że spływ jest bardzo łagodny.
Jeden z szczurów który był badany przez 5 dni na okrągło zauważył, że przez cały 6 dzień miał sraczkę i wymiotował - no nie dziwię się, hehe chemioterapia tak działa, akurat ten szczur jest specyficzny, bo po prostu od zawsze był głupi.
-Mimo że to czwórka to świetnie działa sniffem, bym rzekł że tak samo jak oralnie a nawet lepiej.
-Transparent włada znacznie większą mocną aniżeli moon rocks czy ten puder, jak Predzio naprawi drukarkę to będę miał porównanie do 4cmc limited, zobaczymy która czwórka jest najpotężniejsza.
-Aczkolwiek wszystkie szczury stwierdzają że poprzedni sort w twardych przezroczystych wielkich kryształach był znacznie lepszy niż ten aktualny.

Fotek nie wrzucam, bo są u góry.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Anonim24
Newbie

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Anonim24 » 5 lata temu

janosik1358 pisze:
5 lata temu
cały 6 dzień miał sraczkę i wymiotował - no nie dziwię się, hehe chemioterapia tak działa,
Lekarstwo na raka wprost od Kosmity :)

Status:
Ziomalcmc
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Ziomalcmc
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 131

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Ziomalcmc » 5 lata temu

Więcej opini? fotek?

Status:
qcher
Ssak
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 11

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: qcher » 4 lata temu

Ktoś coś?

Status:
OralCmcIsGood
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: OralCmcIsGood » 4 lata temu

Aktualny sort jest przezroczysty twardy czy kruchy i bialawy ?
Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.

Status:
kwasnypapier
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 19

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: kwasnypapier » 4 lata temu

Właśnie, zamawiał ktoś rakietę z tą 4 i czeka na nią? Niech wrzuci zdjęcie, będziemy bardzo wdzięczni

Status:
qcher
Ssak
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 11

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: qcher » 4 lata temu

kwasnypapier pisze:
4 lata temu
Właśnie, zamawiał ktoś rakietę z tą 4 i czeka na nią? Niech wrzuci zdjęcie, będziemy bardzo wdzięczni
jutro powinno być u mnie w laboratorium dam znać co i jak

Status:
OralCmcIsGood
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: OralCmcIsGood » 4 lata temu

qcher, dodaj zdjęcie jak doleci
Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.

Status:
qcher
Ssak
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 11

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: qcher » 4 lata temu

OralCmcIsGood pisze:
4 lata temu
qcher, dodaj zdjęcie jak doleci
Obrazek sredniawka
Głównie siada na oczy,ale może spodziewałem się więcej przez 3cmc :v

Status:
OralCmcIsGood
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: OralCmcIsGood » 4 lata temu

qcher, oral probowales ?
Po samym wygladzie czuje ze to stary prawilny sort
Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.