Bitomat

Wszystko co związane z kryptowalutami.
Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

jollo49, zależy od dnia, od kwoty, od wielu rzeczy ogolnie. Nie wiem czy gdzieś jeszcze obowiązuje stała prowizja, szczerze wątpię.

Przerażające jest to jak ta sytuacja z prowizja dynamicznie się pogarsza. Jeśli tendencja nie ustąpi, to w 2022 będziemy płacić 60% wartości zakupu xD
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
kabaleros
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 32

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: kabaleros » 3 lata temu

Exekkuter pisze:
3 lata temu
Uwaga na bitomat Flying atom. Pobierają 100zl opłaty niezależnie od wpłacanej kwoty.
Potwierdzam.
htxh pisze:
3 lata temu
Z tego co ja się spotkałem to żaden bitomat nie wydawał paragonu (chyba).
Jak wygląda teraz sprawa z XMR? Bo mało kto już używa BTC.
Chyba nie będzie opłacalne kupno BTC a potem transfer do XMR?
shitcoins club wydaje, zawsze. Wciaz je mam.
Szoll pisze:
3 lata temu
Exekkuter, Właśnie wpłacałem 1000 zł na Na Bitomat i finalnie na adresie znalazło się 952 zł według kursu. Więc jakieś farmazony pierdzielicie.
tobie nie zjadło, więc nikomu innemu tez nie. Ja nigdy nie wpadłem pod samochod, wiec nikt inny nigdy tez nie wpadł.
zukgnojarz pisze:
3 lata temu
hejka
jak będe wpłacała kase do bitomatu to pokaże mi tyle ile faktycznie pójdzie do V (czy wszystkie opłaty są wliczone "w kurs") czy jednak po wysyłce czeka mnie niespodzianka bo V dostanie mniej niz się dla mnie wyświetliło na bitomacie?
zalezy od firmy. Polecam shitcoins club, odradzAm flying atom.

Smith pisze:
3 lata temu
jollo49, zależy od dnia, od kwoty, od wielu rzeczy ogolnie. Nie wiem czy gdzieś jeszcze obowiązuje stała prowizja, szczerze wątpię.

Przerażające jest to jak ta sytuacja z prowizja dynamicznie się pogarsza. Jeśli tendencja nie ustąpi, to w 2022 będziemy płacić 60% wartości zakupu xD
ogolnie to co aie dIeje na rynku to katastrofa. Trace wlasnie oszczednosci.

Status:
jollo49
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 52

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: jollo49 » 3 lata temu

kabaleros pisze: ogolnie to co aie dIeje na rynku to katastrofa. Trace wlasnie oszczednosci.
A może właśnie teraz jest dobry moment, żeby dokupić BTC?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4983
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3134

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

jollo49 pisze:
3 lata temu
A może właśnie teraz jest dobry moment, żeby dokupić BTC?
Nie wątpię, że tak. Po słowach Teslowca kurs spadł, ale to raczej (moja ocena) chwilowy wybryk. Oczywiście do niczego nie namawiam, to Wasze pieniądze. Jest ryzyko jest zabawa.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kabaleros
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 32

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: kabaleros » 3 lata temu

jollo49 pisze:
3 lata temu
kabaleros pisze: ogolnie to co aie dIeje na rynku to katastrofa. Trace wlasnie oszczednosci.
A może właśnie teraz jest dobry moment, żeby dokupić BTC?
Ciezko powiedziec, mozliwe, ze tak, nie wiadomo, gdzie jest koniec dołka. z perspektywy osob ktore kupily wczesniej na gorce wydanie tersz jet zdecydowanie bledem.
Gargameli pisze:
3 lata temu
jollo49 pisze:
3 lata temu
A może właśnie teraz jest dobry moment, żeby dokupić BTC?
Nie wątpię, że tak. Po słowach Teslowca kurs spadł, ale to raczej (moja ocena) chwilowy wybryk. Oczywiście do niczego nie namawiam, to Wasze pieniądze. Jest ryzyko jest zabawa.

Dodatowym problemem jest to, że żydki z Reutersa puscily fake newsa, ze Chiny (najwiekszy uczestnik w swiecie krypto) zakazały obrotu kryptowalutami, co jest nieprawdą.

Status:
jollo49
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 52

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: jollo49 » 3 lata temu

kabaleros pisze:Dodatowym problemem jest to, że żydki z Reutersa puscily fake newsa, ze Chiny (najwiekszy uczestnik w swiecie krypto) zakazały obrotu kryptowalutami.
To teraz mam nadzieję, że akcje Reutersa polecą w dół tak samo jak kurs BTC - tego im życzę !

Status:
FanTrojki
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 262
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 80

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: FanTrojki » 3 lata temu

Wczoraj korzystałem z Bitomatu , na kwocie 1000zł musiałem dołożyć blisko 120-150zł także robi się straszna chujnia i korzystanie z bitomatów przestaje się opłacać.

BlockChain startował od 32zł za 17 cykli a kończył 42zł na 1 cyklu....

Ewidentnie trzeba zamienić Bitomaty na kantory, czy ktoś sprawdzał Revoulta ????

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 3 lata temu

FanTrojki pisze:
3 lata temu
Ewidentnie trzeba zamienić Bitomaty na kantory, czy ktoś sprawdzał Revoulta ????
Z rok temu to BTC mogłeś tam sobie tylko trzymać i w żaden sposób nie dało się obracać.
Kupowałeś, leżały na revolutowym koncie, nie mogłeś nigdzie wysłać ani nawet nic nimi kupiś, jedynie zamienić na inną walutę i w ten sposób odzyskać.
Czyli lipa totalna, którą niestety przerobiłem.
Zarzekali się, że wprowadzą stopniowo calą funkcjonalność ale czy to zrobili, to nie wiem.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
FanTrojki
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 262
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 80

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: FanTrojki » 3 lata temu

OomAmee, Moi znajomi przelewają kasę z konta prywatnego na revoulta a potem na binance i kupują kazda kryptowalute bez problemu

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

FanTrojki, to nie wina bitomatow, a raczej nie bezpośrednio. Kantory tez z Ciebie zedrą. Problemem jest sama popularność BTC, oczywiście możesz oszczędzać na BHP, bo im surowsza weryfikacja użytkownika, tym mniejszą prowizja. Tylko to nie bardzo się opłaca bo zamiast 120-150zl zapłacisz moze 100-130zl, może troszkę mniej, a będziesz musiał robic zdjęcie dowodu osobistego :D

Z tego co piszesz to revoult pośredniczy Twoim znajomym w zakupie BTC, które i tak kupują w kantorze, a w kantorze duzo taniej nie będzie.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
kabaleros
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 32

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: kabaleros » 3 lata temu

FanTrojki pisze:
3 lata temu
OomAmee, Moi znajomi przelewają kasę z konta prywatnego na revoulta a potem na binance i kupują kazda kryptowalute bez problemu
O działniu Revoluta w kwestii krypto obecnie słyszałem b. złe opinie.Nie wiem co i jak dokładnie, mogę tylko powiedzieć, że narzekano. Bardzo.

Status:
Joekerr
Dyletant
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Joekerr » 3 lata temu

kabaleros pisze:
3 lata temu
FanTrojki pisze:
3 lata temu
OomAmee, Moi znajomi przelewają kasę z konta prywatnego na revoulta a potem na binance i kupują kazda kryptowalute bez problemu
O działniu Revoluta w kwestii krypto obecnie słyszałem b. złe opinie.Nie wiem co i jak dokładnie, mogę tylko powiedzieć, że narzekano. Bardzo.
Mógłbyś coś więcej napisać o tym Revolucie i BTC?
Co tam złego się dzieje?

Status:
kabaleros
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 32

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: kabaleros » 3 lata temu

Joekerr pisze:
3 lata temu
kabaleros pisze:
3 lata temu
FanTrojki pisze:
3 lata temu
OomAmee, Moi znajomi przelewają kasę z konta prywatnego na revoulta a potem na binance i kupują kazda kryptowalute bez problemu
O działniu Revoluta w kwestii krypto obecnie słyszałem b. złe opinie.Nie wiem co i jak dokładnie, mogę tylko powiedzieć, że narzekano. Bardzo.
Mógłbyś coś więcej napisać o tym Revolucie i BTC?
Co tam złego się dzieje?
Właśnie sam nie pamiętam szczegółów, więc nie chcę przekłamywać, były to narzekania osób korzystających. Chyba chodziło o bardzo wysokie prowizje. Trzeba samemu sprawdzić (PRZED skorzystaniem).

Status:
Lijj
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Lijj
Posty: 299
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Lijj » 3 lata temu

Joekerr pisze:
3 lata temu
Mógłbyś coś więcej napisać o tym Revolucie i BTC?
A co tu pisać. Tam możesz tylko handlować krypto w ramach konta Revolut. Nie da się przesłać na zewnętrzny adres krypto.
Joekerr pisze:
3 lata temu
Co tam złego się dzieje?
Nic. Korzystam z Revoluta i nie mam zastrzeżeń.

Status:
jollo49
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 52

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: jollo49 » 3 lata temu

Kilka tyg. temu miałem sytuację że chciałem kupić większą ilość BTC na zapas, a bitomat FlyingAtom w KRK wogóle nie widział kodu QR portfela (we WRO nigdy nie miałem takiego problemu). BTC w efekcie nie kupiłem, ale nawet się z tego ucieszylem - bo do wieczora kurs spadł jeszcze o 10% ;)

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Dzesi Pinkman
Posty: 701
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 509

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Dzesi Pinkman » 3 lata temu

jollo49 pisze:
3 lata temu
FlyingAtom
Zobacz sobie cennik na stronie - u nich wcześniej było 5% + 10 zł za banknot włożony do bitomatu, a teraz 100zł niezależnie od wpłaty na "dzień dobry" + jakieś % od kwoty, także zakończyłem z nimi współpracę.
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.