Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Witam ponownie - który to już raz dzisiaj >.>

Wszystkie maile z wczoraj dostały już odpowiedź, zostały te z dzisiaj, ponad sto sztuk, mam nadzieję, że większość to maile typu "ok, dzięki za info" :smoke:
ONE AND ONLY

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

predatorRC, czekam na odp pred pamietaj o mnie dzieki ;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Vappor
Szczur
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Vappor » 4 lata temu

predatorRC, ja juz odpowiedź dostalem niepewność zażegnana, dzięki

Status:
farig
Blister
Newbie
Posty: 11
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: farig » 4 lata temu

Vappor pisze:
4 lata temu
ja juz odpowiedź dostalem niepewność zażegnana
ja tak samo mam wyjaśnioną sprawę, to by się zgadzało bo poprzedniego maila wysłałem przed 13 czyli dlatego mogło nie być odpowiedzi że całkiem olali z powodu natłoku tamte maile, a dzis napisałem i dostałem juz konkretna odpoweidz przed chwilą

czyli jednak nie mozna byc zbyt wyrozumiałym, bo ja myslałem nie bede pisał co dziennie zeby nie zasmiecac skrzynki a okazuje sie ze warto sie upominac nieco czesciej, nie to zebym namawial do spamowania ale chyba nie ma co tez sie stresowac przed czasem, poczekajmy na rozwoj sytuacji

Status:
destylarnia
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: destylarnia » 4 lata temu

Witajcie. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Pred robi reshipy i działa. Miejmy nadzieję, że tym razem pakowanie bedzie inne aby nie wykryto zawartości.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

farig pisze:
4 lata temu
czyli jednak nie mozna byc zbyt wyrozumiałym, bo ja myslałem nie bede pisał co dziennie zeby nie zasmiecac skrzynki a okazuje sie ze warto sie upominac nieco czesciej, nie to zebym namawial do spamowania ale chyba nie ma co tez sie stresowac przed czasem, poczekajmy na rozwoj sytuacji
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto wysłać tego samego maila ponownie - przynajmniej raz dziennie :thumbup:

I warto się trzymać ciągle tej samej wiadomości email i na nią odpowiadać, wtedy mail zostaje podbity na samą górę maili nieprzeczytanych :E dajcie tytuł "rozmówki z predatorem" i ciągle odpowiadajcie na tego maila i Voilà :E
ONE AND ONLY

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 4 lata temu

W tej branży, częściej lub rzadziej, ale problemy zawsze jakieś były, problemy nadal występują i nie ma się co łudzić, w przyszłości również problemy zawsze jakieś będą. Taki urok tej rozrywki z mniej lub bardziej legalnymi zabawkami. Najważniejsze, że taki vendor jak predatorRC nie zostawia nas samych sobie, kiedy inni próbują nam popsuć rozrywkę, przywłaszczając sobie nasze zabawki.
Kontakt w sprawie zestrzelonych rakiet oceniam jako bardzo dobry, ale wiem, że paliwo do naszych nowych rakiet jest już napełniane, nowe dane trajektorii lotów rakiet zostały wprowadzone do komputerów pokładowych, zasady BHP zaktualizowane, więc trzeba być dobrej myśli, że tym razem już rakiety nie trafią na stado meteorytów które bezczelnie zniszczyło nam nasze dobra ;) Bądźcie dobrej myśli :) pozdo i z fartem dla wszystkich wypatrujących swoje rakiety :smoke:
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
DonPapaj
Szczur
Newbie
Posty: 22
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: DonPapaj » 4 lata temu

Nie srac w majtki, upominac się o swoje, zachować spokój, logiczne myślenie panowie, wszystko da się ogarnąć bez przypału, uwierzcie, tylko zacznijcie myslec... Pred daje wam czarna skrzynce, na oświadczeniu piszecie to samo i leci dalej....

Status:
autojac
Szczur
Newbie
Posty: 17
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: autojac » 4 lata temu

WSZYSTKO DOGADANE PRZEZ EMAIL. NAJLEPSZY VENDOR NA NASZEJ ZIEMI. POLECAM.

Status:
Splash
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 88

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Splash » 4 lata temu

predatorRC, Czy przy reship'ie można zmienić produkty ? Ja napisałem maila z prośbą o zmianę starałem się ładnie wszystko opisać & poobliczać . Także liczę na wysłanie rakiety z innymi zabawkami wyszło chyba 2zł więcej ale mam nadzieje ,że przez to nie odrzucicie :lol:

Wesołego nowego york'u :E :smoke:

Status:
Milioner
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 5

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Milioner » 4 lata temu

Ziomek dostał odpowiedź na maila po 20h od napisania z info, że nowa rakieta wylatuje następnego dnia

Status:
Dejw93
Szczur
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Dejw93 » 4 lata temu

Mimo zamieszania które spadło na nas przed świtami to kontakt z Kosmita wzorowy, na każdy mail dostałem jasną odpowiedz. Reship obiecany także pozostaje nam tylko czekać, a jak wiemy to jest najtrudniejsze.. :crazy:

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Oczywiście te wszystkie pozytywne komentarze zostały kupione :E
ONE AND ONLY

Status:
Anonim30
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim30 » 4 lata temu

Pred jest super :clap: Pomimo tego co się dzieje to odpisuje. To się chwali. Doczekałam się również i ja na kontakt od niego i jestem pozytywnie zaskoczona tym że działa i jest git malina :) haha komentarz niesponsorowany :lol:

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Ale tu fajnie pozytywnie sie zrobilo, a pare dni temu gowno burza, wszystko stoi a ten nic nie odpisuje :D
Widocznie spamowanie skrzynki dziala, z fartem ludziki i Predziu.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Fejzbuk44
Ssak
Newbie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 17

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Fejzbuk44 » 4 lata temu

aras pisze:
4 lata temu
Ale tu fajnie pozytywnie sie zrobilo, a pare dni temu gowno burza, wszystko stoi a ten nic nie odpisuje :D
Widocznie spamowanie skrzynki dziala, z fartem ludziki i Predziu.
Chłopaki się starają robią co mogą,paki reshipuja na meila odpisuja...kolejny poślizg preda z którego wyjdzie silniejszy *2xd oczywiście nie z winy preda wszystko...ważne że są reshipy.