Wasze rekordy przyjętych dawek.

Ogólne dyskusje na temat research chemicals. Opisy tripów na różnych odczynnikach oraz propozycje ich mixów.
Status:
Baczi12
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 139

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Baczi12 » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

1.2g 4cmc w bombce, po pol godziny dorzuta 0.6g. Halucynacje jak po deliriantach, myślenie jak u schizofrenika. Serce nawalalo i klulo mnie tak, że bylem pewny ze to mój koniec. Caly się trząsłem i nie bylem w stanie sie ruszyć. Wszystko było tak mokre jakbym wyszedl spod przysznica. Od tamtej pory mam chyba coś w stylu stresu pourazowego, strasznie boje się znow przyjebac, boje się, że znow znajdę sie w tym stanie, a w klatce piersiowej to do teraz mnie kluje w zasadzie codziennie. A teraz to sam nie rozumiem po co to robiłem, bralem codziennie rytualnie przed snem już, dawka 700mg poprzedniego dnia dala faze na 3 minuty, to stwierdziłem ze jak zajebie 2g w przeciągu pół godziny to mnie porobi tak jak trzeba.

Ja pierdole.

Status:
Kamyk2231
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 77
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 29

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Kamyk2231 » 3 lata temu

Te rekordy nie do końca takie miłe wspomnienie jak człowiek wtedy najczęściej wygrzany bez umiaru a na drugi dzień padaka :E

Rekordy to na przykład
6g 4mmc w 24h
28g 3cmc w tydzień bez spania
1g 4F-ADB (prochu a maczany wyszło 5g) w 24h
Jeśli w jeden dzień zjadłem taki mix to liczy sie rekord? :) 3 bitcoiny, 3g 4mmc, 6g 3cmc w międzyczasie paląc różne rodzaje kanna (4F-ADB, 5-CL-ADB, 5F-MDMB-2201, czwartej nie pamiętam) łącznie jakieś 6-8g maczany robionej na oko łyżka, proch, tytoń szybko bo ciśnienie ale jak potem poczęstowałem koleżke co od czasu do czasu maczanki pali to go dobrze powykręcało w dosłownym znaczeniu :shifty:

Z tym, że po tej zabawie w mixy gdzieś około 4 rano i złapaniu jeszcze srogiego bucha maczany chujowo się poczułem, położyłem na łóżko i chyba serce mi stanęło. Pewności do tego nie mam ale czułem jak biło coraz wolniej puls może z 30 był i nagle przestało całkiem, jeszcze przed tym słabłem bardzo z sił i obraz zaczynał się powolutku ściemniać a gdy przestało bić po kilku sekundach całkiem ściemnił :E Dobrze chociaż, że jak zaczynały sie problemy z pulsem i bóle to zacząłem robić masaż serca jakoś sam sobie, może tylko dlatego około pół godziny później obudziłem się w tej samej pozycji z ręką na sercu. Właśnie wtedy jak nie wiem co tam sie stało system error zemdlałem, umarłem czy co tam wydarzyło się coś w chuuuuuj dziwnego bo pamiętam wszystko co sie dzialo po zaciemnieniu obrazu ale nie chce pisać publicznie ktoś ciekawy to na priv chętnie napiszę :) Mimo tych dziwnych zdarzeń obudziłem się i potem już tylko buchy maczany żeby serio się nie przekręcić :D

Rekordy to jak już włącza sie tryb odkurzacz itp., walisz bez opamiętania bez względu na wszystko, robisz z siebie wrak dochodząc do siebie chuj wie ile i dlatego uważam, że lepiej jakby tych rekordów nie było :smoke:

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Kamyk2231, Nadal moich "rekordów" Nikt nie przebił :E 20-30g 3-CMC w 12-16 godzin ( nocka).
Nie opłaciło się, bo zmiany w mózgu zostają trwale i koniec końców ferelna nocka się trafiła, gdzie 600mg przyprawiło mnie o stan przedzawałowy.
Nie ma się czym chwalić.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Gerald
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 22

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Gerald » 3 lata temu

Gandalf, to niezly kat jesteś ja miałbym delikatny problem z aplikacja tej ilosci ale domyślam sie że było to rozpuszczone w płynie i pite, pamietam kiedys melanz u kumpla do goracej wody w garnku kilkadziesiat gram fety oraz extasy pilimy to cała noc w kilku :E

Status:
szafoski3
Szczur
Newbie
Posty: 31
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 5

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: szafoski3 » 3 lata temu

Widzę ładni tu hardkorzy. :E Ja tak skromnie 5g Mefedronu w niecałe 2dni, również 5 starej 3MMC w 2 dni. No i nie raz darzył się ciąg 7 dniowy na dobrej fetce :D. Teraz na takie akcje nie pozwala praca, ale pewnie gdybym mógł to by się wróciło na chwilę do tych czasów :mrgreen:

Status:
Mackbeath
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 418
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 170

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Mackbeath » 3 lata temu

Kamyk2231,
Write me to PM;)

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

Mackbeath, he cant send u pm since he's not a member yet.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
blacha
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 845
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 514

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: blacha » 3 lata temu

ja w 24godziny g 5 gram 3cmc max xD

Status:
Kamyk2231
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 77
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 29

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Kamyk2231 » 3 lata temu

Gandalf pisze:
3 lata temu
Kamyk2231, Nadal moich "rekordów" Nikt nie przebił :E 20-30g 3-CMC w 12-16 godzin ( nocka).
Nie opłaciło się, bo zmiany w mózgu zostają trwale i koniec końców ferelna nocka się trafiła, gdzie 600mg przyprawiło mnie o stan przedzawałowy.
Nie ma się czym chwalić.
Ty to veteran normalnie :lol: Nie no podziwiam, to dlatego masz chyba rangę "Kryształowa Legenda" :D
Z drugiej strony początkujący widzą opis co się dzieje jak za grubo polecą, może komuś to uratuje życie nawet, sam lubiałem poczytać relacje bad tripów ale poza tym nie ma się czym chwalić to racja.
Ale właśnie też mnie ciekawi jakie sposoby aplikacji substancji wybrałeś bo sniffem by ciężko było :)
Mackbeath pisze:
3 lata temu
Kamyk2231,
Write me to PM;)
Yea, i'm newbie yet :D Maybe in a while buddy :D

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Kamyk2231, oral, sniff i rozpuszczanie xd
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
sajko
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 210
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 66

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: sajko » 3 lata temu

Kamyk2231 pisze:
3 lata temu
28g 3cmc w tydzień bez spania
Ile kurwa ? XD to wogole klepalo?
Obrazek

Status:
lukibrown
Ssak
Użytkownik
Posty: 75
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 46

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: lukibrown » 3 lata temu

10g Fake koko w 1,5 tygodnia. Powoli zamieniałem się w psa hau, hau. Pozdrawiam i polecam.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 3 lata temu

8g w sumie takich substancji jak 3mmc/3cmc/4cmc w jedną zimową noc, no znaczy od godziny 16 do godziny 8 rano.
Ogólnie to szły bombki 0.5g w kaspułkach i zaraz po nich sniff 300-500mg.
To taki tam rekord, rano halucynacje były.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Edzia
Narkotykacz
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 134

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: Edzia » 3 lata temu

sajko pisze:
3 lata temu
Kamyk2231 pisze:
3 lata temu
28g 3cmc w tydzień bez spania
Ile kurwa ? XD to wogole klepalo?
ooomatko ile ??? woooow ja bym umarła :o

Status:
rampampam
Blister
Newbie
Posty: 10
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: rampampam » 3 lata temu

1 g = am 2201
rozrobione na 5 gram podkładu,

spaliłem 3 lufki , dostałem padaczki, i w szpitalu pod kroplówke

Status:
kikus
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 23

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Nieprzeczytany post autor: kikus » 3 lata temu

20grams of 3cmc in - 5 hours :)

IT WAS CRAAAAZY!