Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
Rudyppz
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 169
Joined: 7 years ago
Reputation: 21

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Rudyppz » 7 years ago

Poniżej w złączniku zamieszczam najnowszą ustawę przeciwko działaniu narkomanii.

Dodatkowo przydatne linki z informacjami:
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20160000224
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_przeciwdzia%C5%82aniu_narkomanii
Attachments
Ustawa_przeciwdz_nark_jednolita_2016.pdf
(420.4 KiB)

Status:
damianer
Szczur
Użytkownik
Posts: 32
Joined: 7 years ago
Reputation: 3

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by damianer » 7 years ago

Dodają co chwilę nowe substancje na listę substancji zakazanych i powstają na szybko nowe nie przebadane substancjie od których wkoncu rogi wzrosną xd

Status:
Bubu88
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 421
Joined: 7 years ago
Reputation: 58

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Bubu88 » 7 years ago

i co, jest coś nowego na liście? myślicie że PiS będzie zajmowal sie nowymi rckami czy zignoruje problem którego wlasciwie nie ma? jak ruszą moją Ule to będzie mi przykro

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Jk to wkroczy to ul n pwno n on, coś sę wyj ż osttno nwt w ch coś słyszł, o nrkotyku nowj gnrcj opo, któr w jny gr ponoć 100 porcj.

Ckw co to z nowy oplcz

Status:
Kristallnacht
Blister
User avatar
Użytkownik
Posts: 10
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Kristallnacht » 7 years ago

Zapewne chodziło o Furanylfentanyl, jednak się pomylili co do ilości porcji w gramie, cytując WM:
Już 0,5 mg jest w stanie wywołać efekt zbliżony do 20 mg czystej heroiny. Wg opini użytkowników jest bardziej euforyczny od fentanylu i butyr-fentanylu. W przeciwieństwie do fentanylu, który wchodzi bardzo łagodnie i niezauważalnie, Fu- F ma ” twardy” wjazd.
bardzo euforyczne opio ale skręt już po kilku dawkach może wystąpić :(

Status:
Czeresnia
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 88
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Czeresnia » 7 years ago

Kiedy wchodzi ??

Dodano 18 lut 2017, o 10:27

jUZ TERAZ??
Wszystko co napisalem na tym forum to fikcja literacka.

Status:
grucha28
Szczur
Użytkownik
Posts: 18
Joined: 7 years ago
Reputation: 3

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by grucha28 » 7 years ago

Bubu88 wrote:i co, jest coś nowego na liście? myślicie że PiS będzie zajmowal sie nowymi rckami czy zignoruje problem którego wlasciwie nie ma? jak ruszą moją Ule to będzie mi przykro
Miejmy nadzieje że pis po pełnej inwigilacji telefonów nie weźmie się za dopki..

Status:
Strangelove
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 106
Joined: 7 years ago
Reputation: 23

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Strangelove » 7 years ago

Najpierw chcą się zając kontami bankowymi. Potem UE chce stworzyc bazę portfeli BTC.
Z dopkami, w zeszłym roku coś kombinowali ale nie wyszło jak chcieli.

Fentanyle w opio to jak clonazolam w benzo. Łatwo o przypał.
... czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę ...

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Ja jedynie jeszcze słyszałam coś że mdmb chmica ma być zdelegalizowana, chociaż jakoś płakać nie będę ^^

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
Tosiek
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 159
Joined: 7 years ago
Reputation: 22

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Tosiek » 7 years ago

Rozporządzenia do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wątek ogólny
Do listy niebezpiecznych substancji psychoaktywnych włączono:

substancję FUB-AMB została zidentyfikowana w Polsce 15 razy. Należy do grupy syntetycznych kannabinoidów, działa na ośrodkowy układ nerwowy.
substancję 5F-ADB to środek psychoaktywny, który może wywoływać zmiany nastroju, depresję i apatię oraz halucynacje. Może prowadzić do uszkodzenia nerek, zaburzeń układu krążenia i układu oddechowego. Została zidentyfikowana w Polsce 9 razy.
substancję FU-F jest substancją opioidową przeciwbólową. Wywołuje stany euforyczne, wpływa na układ oddechowy, spowalnia akcję serca, uzależnia psychicznie i fizycznie. Przypadki zgonów po jej zażyciu odnotowano w Szwecji i w USA
substancję 4-CEC może powodować zaburzenia rytmu serca, długotrwałe ataki paniki oraz skurcze mięśni, wymioty i biegunkę.
substancję PV8 - ma działanie stymulujące. Może powodować halucynacje wizualne i psychozy, bezsenność, częstoskurcz, utratę świadomości, tłumi apetyt i pragnienie. http://pulsmedycyny.pl/4659315,34120,mz-5-nowych-substancji-psychoaktywnych
Zwiń dwie dychy albo stówę
Posyp gram lub połowe
Jedna dziura, druga dziura
I już lotom niczym kura
Niczym fura popierdalam
Po białej drodze zapierdalam
Bo to stara szkoła ćpania
Jarania, chlania i wciągania

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Po 4-cecu nie będziemy płakać, jedynie ten Fu-f bardzo euforyczny, szkoda go ^^

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Ja go jeszcze nie zdążyłem wypróbować, będę musiał nadrobić.
5f-adb także nawet całkiem dobrą canna.

Status:
grubymasmake
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 38
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by grubymasmake » 7 years ago

Tosiek wrote:Rozporządzenia do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wątek ogólny
Do listy niebezpiecznych substancji psychoaktywnych włączono:

substancję FUB-AMB została zidentyfikowana w Polsce 15 razy. Należy do grupy syntetycznych kannabinoidów, działa na ośrodkowy układ nerwowy.
substancję 5F-ADB to środek psychoaktywny, który może wywoływać zmiany nastroju, depresję i apatię oraz halucynacje. Może prowadzić do uszkodzenia nerek, zaburzeń układu krążenia i układu oddechowego. Została zidentyfikowana w Polsce 9 razy.
substancję FU-F jest substancją opioidową przeciwbólową. Wywołuje stany euforyczne, wpływa na układ oddechowy, spowalnia akcję serca, uzależnia psychicznie i fizycznie. Przypadki zgonów po jej zażyciu odnotowano w Szwecji i w USA
substancję 4-CEC może powodować zaburzenia rytmu serca, długotrwałe ataki paniki oraz skurcze mięśni, wymioty i biegunkę.
substancję PV8 - ma działanie stymulujące. Może powodować halucynacje wizualne i psychozy, bezsenność, częstoskurcz, utratę świadomości, tłumi apetyt i pragnienie. http://pulsmedycyny.pl/4659315,34120,mz-5-nowych-substancji-psychoaktywnych

to 4cec jeszcze jest legalne czy nie? skąd mam wiedzieć co zamówić żeby zaraz paczka z policja nie przyszła do domu?

Status:
Bubu88
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 421
Joined: 7 years ago
Reputation: 58

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Bubu88 » 7 years ago

jaka policja człowieku, ogarnij paranoję. Normalnie kupujesz skoro sprzedają. Policja może ci wbić nawet gdy zamowisz legalne odczynniki. Wiadomo, nie skończy się to wyrokiem, ale sanepid ci zniszczy przesyłkę. Dlatego vendorzy wymyślają coraz to lepszy stealth żeby uniknąć wpadek. Stąd też są bitcoiny i nadawanie z fałszywych danych osobowych.
Za legalne też zresztą mogą mieć przypał. I zawsze sprzedawcy więcej ryzykują od ciebie.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Zawsze mogą w produktach legalnych wykryć substancje nielegalne - w takim przypadku, prosisz o ponowne badania, jak już na nich coś wyjdzie to jesteś udupiony, jak boisz się zamawiać legalne odczynniki do domu to zamawiaj post restance bądź paczkomat, jeśli posiadasz już zbanowany odczynnik według prawa jest on już narkotykiem, oczywiście mogłeś go zakupić kiedy był legalny ale to ich już nie obchodzi.

Jak nie masz pewności czy dany odczynnik jest dalej legalny to szukasz informacji na jego temat.

Szczególnie jeśli zamawiasz od hurtowników z innym Państw.