Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Tomas199700
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tomas199700 » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dobra to wysyłam email z numerem zam na contact w Oki myślę że dziś to ogarniesz

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 214

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 4 lata temu

Wrócił kontakt, umówieni. Stary dawny pred nie rzuca słów na wiatr, ale ten kontakt.. :(
Potrzebujecie pracownika? :D

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :| :arrow: :idea: :?: :!: :roll: :twisted: :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :thumbdown: :think: :silent: :sick: :shifty: :shh: :problem: :thumbup: :wave: :wtf: :E :smoke:
ONE AND ONLY

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

KacprowskY pisze:
4 lata temu
Wrócił kontakt, umówieni. Stary dawny pred nie rzuca słów na wiatr, ale ten kontakt.. :(
Potrzebujecie pracownika? :D
No już bo Cię zatrudni hahaha

Dodano po 39 sekundach:
predatorRC pisze:
4 lata temu
Tomas199700 pisze:
4 lata temu
To się ciesz ze doleciał jak ja już 3tyg czekam. Żeby mi się status zmienił pozdro
Proszę o bana dla tego Pana za wprowadzanie ludzi w błąd jak Andrzej Duda
Pred jesteś zajebisty hahah

Status:
golo321
Szczur
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: golo321 » 4 lata temu

Witam. Z zamówieniem bylo nie tak prawdopodobnie poprzez zmianę walleta .W czasie pandemii byly duze skoki kursów bit. Więc widocznie suma zamowienia ulegla zmianie. Ale ale ...ja wam minimum kilkanascie maili wyslalem z kodem na jaki adres poszla wplata tak wiec mieliscie Full czasu zeby to sprawdzic od 14 kwietnia. Nie ściemniam bo nawet screeny z potwierdzeniem wam na na maila wysylalem . Tu podpowiedz dla reszty świata że to nic nie da bo predatorRC, nie ma podgladu w screeny. Strzelam ze na wzglad bezpieczeństwa nie ma podgladu. Nie istotne to dalej nie mija wina. Tak mordo mozliwe ze czekam dokładnie od **** bo date przelewu wysylam z kazdym mailem w zasadzie. Wszystki dane z tego dni nnawet godzna. Wiec prawde mówiąc to nie moja wina ze macie tyle roboty do ogarnięcia i nie dacie rady spojrzeć wstecz czy rzetelny (niby VIP) klient zrobil przelew czy nie. Rzetelny jestem bo nie mam 18 lat tylko 2 razy tyle i jak bys przyjrzal sie informacji z maila to bys zobaczyl ze nie choruje na brak gotówki tylko nie toleruje rozdawnictwa za darmo bo nie lubie PIS. :X zreszta tak jak ty predziu bo widze ze nie lubisz PIS. ( wiec Nie naciagam cie ale ty mnie naciagasz i jak narazie XD na socjal bo za darmo dostales siano na konto ;D)


Druga sprawa. No bez jaj.
Tak widnieje KOLEJNE u mnie zamowienie NIEOPLACONE ale to dlatego ze SAMI kazaliscie mi zrobic zamowienie na ten poczet jak mi je zawiesiliscie 😂. Wkleilbym tutaj screeny( ale bylaby blokada) gdzie prosilem czy moge inny towar zamowic na ta sama sume odpowiedz twoja byla w stylu "ok ale przypomnij mi jeszcze raz o co chodzilo nie tak z tym zamowieniem" i od tamtej pory cisza w eterze na maila.

Sam mam 3 firmy wiec wiem jak to jest nie ogarniac do konca tematu. Wysylki wam szybko idą marketing lux rece pelne roboty ale niestety nie ogarniacie czesci zamówień z ktorymi nie zdazyliscie innym torem ogarnac.
Proponuje zatrudnic dodatkowa osobe do pisania tutaj na forum i do sprawdzania takich nietypowych przypadkow jak ja i reszta co dosyc sporo czeka na rozwiazani swoich spraw :)

Mysle ze w miare sensownie wyjaśniłem moj przypadek i sprawa "Rzetelnego" klienta zostanie w koncu PRIORYTETOWO rozwiazania by nie bylo gadania ze to niemozliwe ze od 2 prawie 3 miesiecy nie mam gołębia ;)....i zebysmy w zgodzie z naturą poszli do lokalu wyborczego i zaczeli krzyczeć JEBAĆ PIS XD.

Wiadomość moderatora Gandalf

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie wysyłki.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!

Status:
claude_speed
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 90
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 16

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: claude_speed » 4 lata temu

Potwierdzam, jest kontakt na @

Status:
MontanaangelS
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: MontanaangelS » 4 lata temu

Nie muszę nic dorzucić, by umieścić miłą wiadomość dla owego Pana, że wszystko jest wysokiej jakości, co doprowadza nas do miłej ewolucji całego przedsięwzięcia ;*

Status:
golo321
Szczur
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: golo321 » 4 lata temu

Witam. Z zamówieniem bylo nie tak prawdopodobnie poprzez zmianę walleta .W czasie pandemii byly duze skoki kursów bit. Więc widocznie suma zamowienia ulegla zmianie. Ale ale ...ja wam minimum kilkanascie maili wyslalem z kodem na jaki adres poszla wplata tak wiec mieliscie Full czasu zeby to sprawdzic od ****. Nie ściemniam bo nawet screeny z potwierdzeniem wam na na maila wysylalem . Tu podpowiedz dla reszty świata że to nic nie da bo predatorRC, nie ma podgladu w screeny. Strzelam ze na wzglad bezpieczeństwa nie ma podgladu. Nie istotne to dalej nie mija wina. Tak mordo mozliwe ze czekam dokładnie od **** bo date przelewu wysylam z kazdym mailem w zasadzie. Wszystki dane z tego dni nnawet godzna. Wiec prawde mówiąc to nie moja wina ze macie tyle roboty do ogarnięcia i nie dacie rady spojrzeć wstecz czy rzetelny (niby VIP) klient zrobil przelew czy nie. Rzetelny jestem bo nie mam 18 lat tylko 2 razy tyle i jak bys przyjrzal sie informacji z maila to bys zobaczyl ze nie choruje na brak gotówki tylko nie toleruje rozdawnictwa za darmo bo nie lubie PIS. :X zreszta tak jak ty @predziu bo widze ze nie lubisz PIS. ( wiec Nie naciagam cie ale ty mnie naciagasz i jak narazie XD na socjal bo za darmo dostales siano na konto ;D)

Wiadomość moderatora Gandalf

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie wysyłki.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!

Status:
WestKey
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: WestKey » 4 lata temu

Elo, napisalem dwa maile na skrzynke tracking, odpisz pls z nr tracking, paka zmieniła status na wysłane. Trackingu brak

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 4 lata temu

Cześć predatorRC, napisałem maila,zgodnie z obietnicą :E
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Yurgenos
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Yurgenos
Posty: 222
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 72

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Yurgenos » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
Bo jakbyś miał odpisywać to ja pierdole, fakt czasem mamy lagi, na tracking@ były maile z 30.06, ale to dwie listy wysyłkowe wstecz, więc albo paki jeszcze lecą albo dzisiaj doleciały więc też staramy się te trackingi na czas rozsyłać...
predatorRC, dla jasności sytuacji ,to nie był ani żal ani pretensja, z calej transakcji jestem zadowolony, jeśli paka dolatuje w deklarowanym czasie to tak na prawdę tracking dla mnie jest zbędny, a im mniej wiadomości tym bezpieczniej :) alfica mi się kończy, więc niedługo drugie zamówienie, jak pójdzie tak sprawnie jak pierwsze to będzie zajebiście :)

Status:
Nieznajom
Szczur
Newbie
Posty: 22
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Nieznajom » 4 lata temu

Czy tylko ja mam problemy z zalogowaniem na ich stronie??? Na 3email juz robię i nic.... na poczcie ...hasło nie ma opcji żebym pomylił. Reset hasła cisza potwierdzenie email cisza... masakra

Status:
dudykdms
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: dudykdms » 4 lata temu

Jak najbardziej polecam pobierać od tego V. Kontakt może nie najlepszy na świecie, ale nie zawiedziecie się napewno! 🤪

Status:
Gre
Blister
Newbie
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gre » 4 lata temu

predatorRC, No dobra, na maila z trackiem odpisali po burzy na forum. Paczki jak nie było, tak nie ma tracka mimo prośby też nie ma... Rozumiem, że to była zrzutka na koszt zamawiających!?
Inni Ven też mieli różne problemy ale pisali o co kaman. Nieładne takie podejście.

Status:
Tomas199700
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tomas199700 » 4 lata temu

predatorRC, myślałem że się nie dogadam ale wszystko dogadane w jak najlepszym stopniu polecam i pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim :)

Status:
Ka4ap
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 50
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Ka4ap » 4 lata temu

Testował kotś 3mmc Hcl cyrstal od preda ? nie moge znaleźć recenzji nigdzie poza komentarzami widniejącymi na stronie kosmity