T*ni*.c*

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Ostatni post z poprzedniej strony:

Wizzair, sprawa tego co ten sklepik sprzedaje i co wysyła jest dla mnie tak samo interesująca jak jego przyszłość. Słowo przeciwko słowu. Ta smutna też nie wydaje mi się być zbytnio wiarygodna, ale po zachowaniu właściciela tego sklepu nie zdziwiłbym się gdyby w ten sposób chciał zemścić się np. na osobie, która wbrew jego woli dalej pisała tutaj posty.
Nie wiem, co on tam sprzedaje i naprawdę średnio mnie to interesuje. A nawet gdyby mnie to interesowało to nie mam jak sprawdzić, bo pewnie po tym, jak się wypowiedziałem w jego wątku moje konto zostało usunięte. :lol:
Ale wcześniejsza dyskusja dotyczyła również wielu innych aspektów, jak multikonta, promocja sklepu, jego żądania oraz prymitywne, chamskie zachowanie. Natrudziłem się aby Tobie i innym dostarczyć na to wszystko dowodów, dlaczego teraz wszyscy wielcy obrońcy tego trutnia milczycie w tych wszystkich pozostałych aspektach?
Wcześniej temat prowadzenia "działu partnerskiego" skomentowałeś w ten sposób:
Wizzair pisze:
4 lata temu
smutna pisze: ↑
21 godz. temu
Niemniej jednak odnoszę wrażenie, że sklep na początku tego tematu z multikont zaczął prowadzić kampanię reklamową za darmo.

Hahahahahaha lol xD pisz więcej pisz więcej ;))))
Teraz jak Ci dostarczyłem na to niezbitych dowodów, włącznie z linkiem do profilu, gdzie dalej można sprawdzić, jak prowadził sobie tu oba swoje tematy przez tyle czasu (mimo, że część postów wyleciała, dalej jest to niezbity dowód, styl pisania jest identyczny z tym z maili, z resztą w pierwszym mailu napisał mi dokładnie to samo, co w jednym z postów) to nie masz nic do powiedzenia tylko uczepiłeś się tej smutnej, bo jest newbie.
A tych kont uwierz mi było wiele i sądzę, że najwięksi krzykacze typu Baltazar Gabka to dalej są jego niewyłapane konta z przeszłości. Tutaj działo się to samo co u pysznego i devila - masowa opłacana nagonka połączona jeszcze z aktywnością samego właściciela. Po zablokowaniu innych kont to właśnie ten baltazar tutaj najgłośniej krzyczał o usunięciu wątku i nie reagował na żadne upomnienia - jak widać też miał w tym jakiś interes.

Postawa tego vendora jest naganna, gra nie fair wobec nas i wobec Was, obraża Was, widać, że nie ma do Was żadnego szacunku, a Wy chwytacie się jednego argumentu ślepi na całą resztę, mimo, że tak naprawdę nie wiecie i nie dowiecie się co ona tam dostała. Nawet jakby dała Ci ten Twój upragniony dowód na to - zakładając, że nie mówi prawdy - mogłaby przecież z łatwością go spreparować...

I nie zabronię jej pisać, że dostała coś co jej nie spasowało, tak samo jak Tobie nie zabronię pisać, że w to wątpisz. Słowo przeciwko słowu i jak widać ranga tu nie ma nic do rzeczy, bo człowiek z rangą "nauczyciel" na zarzut tej samej Pani, który akurat był zgodny w 100% z prawdą i na który Wam właśnie dostarczyłem niezbitych dowodów napisał "Hahahahahaha lol xD" sprowadzając poziom rozmowy na samo dno.

Dodam tylko, że chyba jeszcze nie było forumowej afery, w której nie grałbyś pierwszych skrzypiec! Jest kłótnia, są problemy - jest Wizzair. I tak jak np. użytkownik mbside - grzecznie pyta o dowód, gdyż nie wierzy w to co ona pisze, tak Ty jak zawsze w swoim pełnym jadu stylu musisz to wszystko nakręcać. I ja ani smutnej nie bronię, ani jej wierzę czy nie wierzę ani w żaden sposób tego wcześniej nie skomentowałem - nie obchodzi mnie to, interesuje mnie całokształt zachowania vendora, który to już zdążył pokazać swoje prawdziwe oblicze.

Dlaczego nie przeszkadza Ci to, że ten sklep otwarcie Was obraża? Dlaczego nie przeszkadza Ci to, że ten sklep próbuje ograniczyć Wam wolność słowa? Może to pierwszy krok to exit-scamu, o którym nawet nikt by nie napisał, jeżeli na żadnym z forów nie byłoby o nim ani słowa i doiłby z Was do ostatniego nieświadomego klienta? Wierzysz w to, że nagle zachciało mu się usunąć wątek po roku nakręcania w nim ruchu tylko dlatego, że ktoś napisał, że "dostawa powinna być w przyszłym tygodniu" co jest powszechne, w każdym dziale forum - partnerskim czy nie partnerskim? Zastanów się trochę, przeczytaj co wcześniej napisałem, bo to co piszesz nie ma nic wspólnego z obiektywną opinią i wydajesz się być co najmniej tak zaślepiony na wszystkie pozostałe argumenty i okoliczności, jakby Tobie też posmarowali...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

smutna pisze:
4 lata temu
Mimo, że zostałam zeszkalowana przez forumowiczów dziękuję poniekąd za stanięcie w mojej obronie. Nie jestem trollem, a osobą której wbrew jej woli sprzedano opiaty. Strzeżcie się tego sklepu i jego właściciela, który jak się okazało jest zerem.
Jak widać w poście Sergiusza nikt Cię nie broni bo to już nie o Ciebie się rozchodzi ale nadal czekamy na te dowody że tr zawiera opio.

Status:
Kowallistek
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 7

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Kowallistek » 4 lata temu

A tak z ciekawości to ktoś w ogóle pytał Gustafa o tą sprawę czy tylko tutaj tak się przekrzykujecie? Z tego co widzę to nikt nie broni go tylko jest wola żeby pokazać dowód którego nikt nie pokazał, dziwne to i tyle.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 4 lata temu

Kowallistek, przeczytaj całość - wszystko zapoczątkował gustaff
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kowallistek
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 7

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Kowallistek » 4 lata temu

Gandalf pisze:
4 lata temu
Kowallistek, przeczytaj całość - wszystko zapoczątkował gustaff
Czytałem i dalej twierdze że to nie do końca się kupy trzyma.

Wiadomość moderatora Gandalf

Poprawiony KOD cytatu

Status:
bombardier
Blister
Newbie
Posty: 11
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 5

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: bombardier » 4 lata temu

Poda ktoś nazwę strony na priv ? bo nie mogę znaleść, a chciałbym zamówić parę smakołyków? :shifty:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

bombardier pisze:
4 lata temu
Poda ktoś nazwę strony na priv ? bo nie mogę znaleść, a chciałbym zamówić parę smakołyków? :shifty:
Ogólnie ten adres jest taki krótki więc nie ma za dużo kombinacji ale serio chyba trzeba zmienić nazwę tematu na
"T*ani*.c* - rejestracja zamknięta" 😂
Bo świeżakom nie chce się cofać do tyłu i czytać wątku.

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

Korzystałem ze sklepu był okej ale BHP jest żadne podkreślam żadne, skończy jak pyszny bo nadaje w jednej miejscowości, przykre ale chyba nie ma prawka :shh:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

Feszek,

Może to nie on roznosi rakiety do kosmodromów tylko jego żołnierze ? Taki głupi nie jest żeby sam latać z przesyłkami...tak samo nie jest głupi żeby opio sprzedawać.

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

mbside, lata z tym sam, z resztą swego czasu sam wrzucał takie info że w godzinach roznoszenia nie odpisuje na maile.

A nawet jesli jest tak jak mówisz to przypomnę Ci temat Darka na chatę im wjechali śledząc "żołnierza" raczej jest tak ze psiury chcą dotrzec za wszelką cenę do towaru i baz danych.

Nie mam nic do G. ale przy tak słabym BHP wszystko jest kwestią czasu, pierwsza wpadka jakiegoś klienta któremu dobiorą się do maila i już wiedzą wszystko, nie wspominając o tym że mogą trafić na takiego który sam im sprzeda. Punkty są bardzo,bardzo powtarzalne

Tak skończył pyszny i zamknięte grono klientów w niczym nie pomogło. Sam czekam na wezwanie za pysznego bo raz czy dwa w ciągu głupotę zrobiłem bo sobie tłumaczyłem że jestem w zamkniętym gronie.

Aktualnie nie ćpam i zaczynam dostrzegać swoje błędy za które pewnie dalej będę się bujał tyle że jestem tego świadom i wiem co gadać ale nigdy więcej głupich błędów stąd tez moja przestroga dla innych.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

Może jeszcze napisz gdzie startują jego gołębie...i mamy komplet informacji...

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 214

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 4 lata temu

Ta akcja z py***ym, ze przychodza wezwania to prawda?

Wiadomość moderatora Gandalf

Nie piszemy pełnych nazw sklepów, z poza forum
by KacprowskY

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 4 lata temu

KacprowskY, Prawda.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kowallistek
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 7

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Kowallistek » 4 lata temu

Feszek pisze:
4 lata temu
Korzystałem ze sklepu był okej ale BHP jest żadne podkreślam żadne, skończy jak p****** bo nadaje w jednej miejscowości, przykre ale chyba nie ma prawka :shh:
A może.. w tym szaleństwie jest metoda? :P

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6377
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3118

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

KacprowskY, nic nie wiadomo jeszcze
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

mbside pisze:
4 lata temu
Może jeszcze napisz gdzie startują jego gołębie...i mamy komplet informacji...
no startują z miasta we wschodniej części kraju ;)