KCN - gdzie na zakupy

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
BELMONDO
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 64
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 18

KCN - gdzie na zakupy

Nieprzeczytany post autor: BELMONDO » 3 lata temu

Witam Panowie,

Proszę nie oceniać. Potrzebuje KCN dla własnego użytku wie ktoś gdzie znajdę pewne źródło? Jak do tej pory niestety natrafiłem na bait. Bardzo proszę was o pomoc

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posty: 1221
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 21

KCN - gdzie na zakupy

Nieprzeczytany post autor: Kamilwajha » 3 lata temu

BELMONDO, sa lepsze sposoby na samobójstwo, jednak nikogo absolutnie do tego nie namawiam i namawaiac nie bede, jednak czasami sa takie sytuacje z zyciu ze to jedyne rozwiazanie by pozniej uniknąć bolesnej śmierci.
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
BELMONDO
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 64
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 18

KCN - gdzie na zakupy

Nieprzeczytany post autor: BELMONDO » 3 lata temu

Kamilwajha pisze:
3 lata temu
BELMONDO, sa lepsze sposoby na samobójstwo, jednak nikogo absolutnie do tego nie namawiam i namawaiac nie bede, jednak czasami sa takie sytuacje z zyciu ze to jedyne rozwiazanie by pozniej uniknąć bolesnej śmierci.
Czy ja wiem czy lepsze. Pijesz i tracisz przytomność. Oczywiście nikogo nie namawia. Wie ktoś gdzie dostanę?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

KCN - gdzie na zakupy

Nieprzeczytany post autor: mbside » 3 lata temu

BELMONDO pisze:
3 lata temu
Kamilwajha pisze:
3 lata temu
BELMONDO, sa lepsze sposoby na samobójstwo, jednak nikogo absolutnie do tego nie namawiam i namawaiac nie bede, jednak czasami sa takie sytuacje z zyciu ze to jedyne rozwiazanie by pozniej uniknąć bolesnej śmierci.
Czy ja wiem czy lepsze. Pijesz i tracisz przytomność. Oczywiście nikogo nie namawia. Wie ktoś gdzie dostanę?
Chyba jesteś niepoważny...nikt nie chce mieć Cie na sumieniu

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

KCN - gdzie na zakupy

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

BELMONDO, przykro mi, że masz myśli czy realne plany dotyczące samobójstwa, ale są lepsze sposoby na uzyskanie atencji.

Zakładam 2 opcje, albo ten post jest cichym wołaniem o pomoc, albo jesteś na tyle głupi, że wierzysz iż ogarnięta osoba, która posiada dostęp do takich substancji (bo szary Sebastian tego dostępu raczej mieć nie będzie), lub potrafi je stworzyć, sprzeda to na forum dla "badaczy substancji psychoaktywnych", gdzie na zejściu co 3 osoba chce się zabić xD

Jeśli masz jakiś faktyczny problem i chcesz pogadać to pisz na PW, ale nie pytaj o takie rzeczy człowieku, bo wygląda to conajmniej niepoważnie.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
BELMONDO
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 64
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 18

KCN - gdzie na zakupy

Nieprzeczytany post autor: BELMONDO » 3 lata temu

Smith pisze:
3 lata temu
BELMONDO, przykro mi, że masz myśli czy realne plany dotyczące samobójstwa, ale są lepsze sposoby na uzyskanie atencji.

Zakładam 2 opcje, albo ten post jest cichym wołaniem o pomoc, albo jesteś na tyle głupi, że wierzysz iż ogarnięta osoba, która posiada dostęp do takich substancji (bo szary Sebastian tego dostępu raczej mieć nie będzie), lub potrafi je stworzyć, sprzeda to na forum dla "badaczy substancji psychoaktywnych", gdzie na zejściu co 3 osoba chce się zabić xD

Jeśli masz jakiś faktyczny problem i chcesz pogadać to pisz na PW, ale nie pytaj o takie rzeczy człowieku, bo wygląda to conajmniej niepoważnie.
Nie szukam żadnej atencji.. dzięki za pomoc