EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: sandheavens

Status:
Schalltanz
Zaklinacz węży
Newbie
Posty: 951
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 322

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Schalltanz » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Jeden pies. Co. To jest

Apvp walilem po 300mg sniffem
Latało sie 3 lata dzień w dzień

Takze eutylon czy efylon damy rade

A ek-ebdp walilem kiedys i bylo mocno ale bez przesady

Sie zamówi to dam znać co i jak?

Pozdro

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 214

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 3 lata temu

20x40x20x hajs,nep,eutylon zaserwowal mi wczoraj schizofrenie paraoidalna do tej pory nie śpię od środy. Czuje za zaraz się zestaw w gacie. Ruchy robota, ślina z mordy i drewniane bale zamiast mięśni. Oczywiście nie sądzę że to wina samego eutylonu. Zjadłem 6mg xaanaxu! Zmulilo, przysnalem na 40min i obudziłem się na takiej pizdzie z halunami i że masakra. Co jest grane, popsulem się? BENZO TEGO K7RWA NIE ZBIJA, INTEREAKCJAA? Powiedzcie co jest grane, bo po 6mg xana to powinienem wisieć u sąsiada na zyrandolu
by KacprowskY

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 3 lata temu

qwerty12345 pisze:
3 lata temu
bruh,
To może być twój pierwszy i ostatni raz.

Substancja w chuj nieobliczalna do tego bardzo aktywna.

Z minusów:

• tachykardia
• dwie doby bez snu
• brak potrzeby jedzenia oraz nawadniania

SCHIZA : moje doświadczenie

• słyszałem ludzi w środku nocy za
drzwiami wejściowymi do domu

• telewizor ustawiony na głośność ( 5 )
przeczuwałem że sąsiedzi wszystko
słyszą

Dużo było różnych akcji z tą substancją...

Może i robię śmietnik ale ta substancja nie powinna trafić do oferty sklepu. :!:

Z wyrazami szacunku dla vendora
Smith, no jednak to co pisałeś to Klamstwo, farmazonów, ty kretynie, jak mdma, ty vendorowi się przypucowales.
Jesteś chory, opisywać to, skończ ćpać

Dodano po 3 minutach 48 sekundach:
Królu ty sampli, nie dopalaczy.
Zobaczymy ilu padnie., potem ranga, essa

Dodano po 17 minutach :
KacprowskY pisze:
3 lata temu
20x40x20x hajs,nep,eutylon zaserwowal mi wczoraj schizofrenie paraoidalna do tej pory nie śpię od środy. Czuje za zaraz się zestaw w gacie. Ruchy robota, ślina z mordy i drewniane bale zamiast mięśni. Oczywiście nie sądzę że to wina samego eutylonu. Zjadłem 6mg xaanaxu! Zmulilo, przysnalem na 40min i obudziłem się na takiej pizdzie z halunami i że masakra. Co jest grane, popsulem się? BENZO TEGO K7RWA NIE ZBIJA, INTEREAKCJAA? Powiedzcie co jest grane, bo po 6mg xana to powinienem wisieć u sąsiada na zyrandolu
glupi ćpun martwy ćpun
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 3 lata temu

KacprowskY pisze:
3 lata temu
20x40x20x hajs,nep,eutylon zaserwowal mi wczoraj schizofrenie paraoidalna do tej pory nie śpię od środy. Czuje za zaraz się zestaw w gacie. Ruchy robota, ślina z mordy i drewniane bale zamiast mięśni. Oczywiście nie sądzę że to wina samego eutylonu. Zjadłem 6mg xaanaxu! Zmulilo, przysnalem na 40min i obudziłem się na takiej pizdzie z halunami i że masakra. Co jest grane, popsulem się? BENZO TEGO K7RWA NIE ZBIJA, INTEREAKCJAA? Powiedzcie co jest grane, bo po 6mg xana to powinienem wisieć u sąsiada na zyrandolu
Jak najszybciej jedz na sor albo załatw neuroleptyki tylko to wyłączy ta substancje tak myślę , wziąłeś mocny stymulant nie przewidywalny możesz mieć nawet schizofremie paranoidalna mogło ci styki popalić,to nie jest taki stim że niby działa jak mdma, to są stimy od których powinno się trzymać z daleka. Benzo tej substancji ci nie zbije jeszcze bardziej pogorszy daj znać później jak się czujesz niestety z głupoty wziąłeś i możesz mieć popalone styki do końca życia etylon i efylon to substancje od których się powinno trzymać z daleka, chyba że ktoś nie szanuje swojego zdrowia i mózgu

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

YourNightmare, nie dziwi mnie Twoja reakcja, w przeciwieństwie do Ciebie ja informacje, które zamieszczam dokładnie sprawdzam, oraz nawet konsultuje z osobami, które miały styczność z ową substancja, a nie pisze naćpany bzdety jeszcze w tak ordynarny sposób. Co do swojej wypowiedzi o głupim ćpunie, to pozwól, że przemilcze to, sam domyśl się dlaczego.

insanemaid, mówisz o bk-ebdp, MDMA nie jest stymulantem. Co do wzmianki o MDMA jest ona praktycznie 1:1 wzięta z treści, która była podana w jednym z linkow, które podałem. Oczywiście, benzo nie zbije, ale neuroleptyki i SOR zbije, szczególnie 4mg SORu swietnie pomaga na popalone styki do końca życia. Twój post miałby odrobinkę sensu, gdybyś zamiast pisać o eutylonie, zauważyła że dziś mamy niedzielę, a on mixowal wszystko ze wszystkim od środy.

KacprowskY, to wcale nie jest wina eutylonu, to Twoja wina, że jako tester zrobiłeś taki kociołek RC, że teraz się martwisz o swoje życie. Powodzenia w pisaniu recek.

Ludzie naprawdę nie musicie tego sami testować, ja to zrobię za was i opiszę, w końcu wziąłem sample. Ja tylko opisuje jak mniej więcej na papierze powinno działać bk-ebdb. Nie twierdzę również, że ta substancja będzie, czy może raczej ten sort będzie taki nieszkodliwy. Jak już pisałem, to chińska synteza, do każdej substancji trzeba czuć respekt, ale to co ludzie tu opisują od ponad 2 stron to nie jest działanie eutylonu a efylonu. Niebawem testy.
Ostatnio edytowany przez Smith 3 lata temu, łącznie edytowano 1 razy.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 3 lata temu

Ty jesteś pojebany, odklejony.
Poczytaj na Google kretynie, eutylon, ludzie niech poczytaja o substancji,
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 3 lata temu

Smith pisze:
3 lata temu
YourNightmare, nie dziwi mnie Twoja reakcja, w przeciwieństwie do Ciebie ja informacje, które zamieszczam dokładnie sprawdzam, oraz nawet konsultuje z osobami, które miały styczność z ową substancja, a nie pisze naćpany bzdety jeszcze w tak ordynarny sposób. Co do swojej wypowiedzi o głupim ćpunie, to pozwól, że przemilcze to, sam domyśl się dlaczego.

insanemaid, mówisz o bk-ebdp, MDMA nie jest stymulantem. Co do wzmianki o MDMA jest ona praktycznie 1:1 wzięta z treści, która była podana w jednym z linkow, które podałem. Oczywiście, benzo nie zbije, ale neuroleptyki i SOR zbije, szczególnie 4mg SORu swietnie pomaga na popalone styki do końca życia. Twój post miałby odrobinkę sensu, gdybyś zamiast pisać o eutylonie, zauważyła że dziś mamy niedzielę, a on mixowal wszystko ze wszystkim od środy.

KacprowskY, to wcale nie jest wina eutylonu, to Twoja wina, że jako tester zrobiłeś taki kociołek RC, że teraz się martwisz o swoje życie. Powodzenia w pisaniu recek.

Ludzie naprawdę nie musicie tego sami testować, ja to zrobię za was i opiszę, w końcu wziąłem sample. Ja tylko opisuje jak mniej więcej na papierze powinno działać bk-ebdb. Nie twierdzę również, że ta substancja będzie, czy może raczej ten sort będzie taki nieszkodliwy. Jak już pisałem, to chińska synteza, do każdej substancji trzeba czuć respekt, ale to co ludzie tu opisują od ponad 2 stron to nie jest działanie eutylonu a efylonu. Niebawem testy.
wiem ze pisze o etylonie który jak twierdzisz ma być mdma z delikatna nutka speeda tylko że czy etylon czy efylon są to substancje nie przewidywalne i można sobie popalić styki a ty polecasz to ludziom ta substancje o ktorej nie masz pojęcia bo nie testowales i dokladnie nie po czytałeś na temat tego odczynnika a co do kacprowskY mógł się sugerowac twoja opinia że etylon działa jak mdma i wy mieszał z innymi stimami ale głównie etylon mu zrobil takie kuku a wszędzie piszą że to powoduje schizofremie paranoidalna i ludzie mogą sugerowac się twoja opinie i trafić na sor

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

insanemaid pisze:
3 lata temu
twierdzisz ma być mdma z delikatna nutka speeda
Nic takiego nie napisałem, to ma więcej speeda niż MDMA, ale krócej działa i ma mniejsze aspekty euforyczne "eutylone has some of the euphoria which can remind of that of MDMA, but with a shorter duration and weaker effects". Skąd wiesz, że może popalić styki jak tego nie testowałaś. Sama słuchaj się swoich zaleceń i nie pisz że eutylon czy efynol jakby były do siebie podobne bo nie są. Gdyby KacprowskY, trzymał się moich zaleceń, których mu osobiście udzieliłem w ogóle by nie przystępował do testów, ze względu na swój stan zdrowia, ale nie o tym jest temat. Po prostu skończcie pisać, że eutylon powoduje schizofrenie paranoidalna, bo to powoduje EFYLON.

Skończmy w końcu ten offtop, bo nie macie racji. Piszecie o tym jakbyście żarli to codziennie łyżką na śniadanie. Nie wiem gdzie widzicie reporty, że eutynol powoduje schizforenie. Jak chcecie sobie o tym pogadać załóżcie na to specjalny temat i tyle. Chętnie się tam wypowiem i przedstawię rzeczowe dowody, czemu nie macie racji.

Obiecuję, że w pon stestuje substancje i dokladnie ją opisze w recce we wtorek. Ja nie ćpam codziennie i wolę do testów podchodzić w stanie niezniszczonym, więc darujcie sobie do wtorku teorie spiskowe na temat schizofrenii, dziękuję.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 3 lata temu

Smith pisze:
3 lata temu
insanemaid pisze:
3 lata temu
twierdzisz ma być mdma z delikatna nutka speeda
Nic takiego nie napisałem, to ma więcej speeda niż MDMA, ale krócej działa i ma mniejsze aspekty euforyczne "eutylone has some of the euphoria which can remind of that of MDMA, but with a shorter duration and weaker effects". Skąd wiesz, że może popalić styki jak tego nie testowałaś. Sama słuchaj się swoich zaleceń i nie pisz że eutylon czy efynol jakby były do siebie podobne bo nie są. Gdyby KacprowskY, trzymał się moich zaleceń, których mu osobiście udzieliłem w ogóle by nie przystępował do testów, ze względu na swój stan zdrowia, ale nie o tym jest temat. Po prostu skończcie pisać, że eutylon powoduje schizofrenie paranoidalna, bo to powoduje EFYLON.

Skończmy w końcu ten offtop, bo nie macie racji. Piszecie o tym jakbyście żarli to codziennie łyżką na śniadanie. Nie wiem gdzie widzicie reporty, że eutynol powoduje schizforenie. Jak chcecie sobie o tym pogadać załóżcie na to specjalny temat i tyle. Chętnie się tam wypowiem i przedstawię rzeczowe dowody, czemu nie macie racji.

Obiecuję, że w pon stestuje substancje i dokladnie ją opisze w recce we wtorek. Ja nie ćpam codziennie i wolę do testów podchodzić w stanie niezniszczonym, więc darujcie sobie do wtorku teorie spiskowe na temat schizofrenii, dziękuję.
kończę ten temat, czas pokaże, madrzy ludzie nie będą sugerowac twoja opinia na temat tego odczynnika

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4957
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3128

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Drodzy laboranci !!!

Mylicie BK-EBDB (Eutylon) z Efylonem czyli BK-EBDP !

To jest temat o BK-EBDB (Eutylon) a nie o BK-EBDP (Efylon)

Proszę o nie sianie fermentu, nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj!


Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości to zanim napisze bzdury to zapraszam do lektury:

https://psychonautwiki.org/wiki/Talk:Eutylone
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
blacha
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 845
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 514

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: blacha » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Nazwa; Eutylone
Sklep ; Sandheavens
Metoda podania ; Sniff [Dawkowanie ]100mg
Dzialanie opis ; Samarki były źle zaznaczone napis sie rozmazał i był nie widoczny. Rada dla sklepu prosze lepiej oznaczać napisy produktów bo napisy były rozmazane i nie widoczne na nie których samarkach :?
Powiem krótko i na temat nigdy więcej tego nie spróbuje Po wczrorajszych badaniach subsancję podsumowywuje w dwoch słowach: NIE WARTO!!!

Dziwna bania niby jest dobrze ale jednak chujowo brak satysfakcji a zjazd jak po weekendzie głowa pęka o matko boska :twisted: nie mogłem zasnąć , nie mogłem nic zjeść , głowa mnie bolała nie mialem apetytu na nic dla mnie zbyt nieobliczalne i mocne. MAJĄC ZAMIAR BRAĆ WIĘKSZE DAWKI, ZAWSZE MIEJ W POGOTOWIU BENZO. Może komuś podejdzie ten sort ja napewno więcej tego nie wezmę
Ja osobiście wolę 3cmc oraz 4cmc i na tym zostanę dziekuje :) :P YourNightmare, Masz rację to ścierowo jak ich mało faza dla mnie okazala sie koszmarem

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 3 lata temu

KacprowskY, do nas napisał po pięciu dniach, opisując że objawy schizofrenii, wyjebany, wycieńczyłeś, zwarzywiony,wolał o pomoc.
Funkcje życiowe pozwoliły pytać o pomoc, wiadomo, Sor,wierzę że szybko zareagował i posłuchał., bo nie ma kontaktu, Smith, módl się żeby żył...

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

blacha, jak wziąłeś 2 razy większą dawkę niż zalecana, bez wcześniejszej próby alergicznej, chociaż napis na samarce był rozmazany, no to sory, ale co się dziwisz? Żle się za to zabrałeś, ja napiszę jak to działa w dawce 50mg we wtorek.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Piotr2k
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 577

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Piotr2k » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

KacprowskY, mistrzu, trzeba było porobić sobie parę dni przerwy w testach. Mimo że jesteś głupi mam nadzieję że nic Ci się nie stało.

YourNightmare, chyba jeden post pisałeś na bani :E

Smith, czekam na twoją reckę i sam za jakiś czas podejdę do testów.

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

insanemaid, o co mam sie modlic? O to, że ćpał od środy chociaż mu pisałem, że ma tego nie robić? Pisałem tutaj jak powinno się to dawkować, a ludzie robią maratony i mixy. Z własnej głupoty robicie sobie kuku :)

Piotr2k, we wtorek na pewno napisze :D

Nie jestem odpowiedzialny za to, że ktoś wziął towar do recek i zeżarł wszystko na raz w ciągu 4 dni, tak jak nie jestem odpowiedzialny za to, że jak ktoś nie widzi napisu na samarze to wali na start 100mg, a potem piszę, że odczynnik nie dla ludzi. Pisałem o próbie alergicznej, no ale jak nie macie respektu do substancji to ona za to was pokara to normalne.
Ostatnio edytowany przez Smith 3 lata temu, łącznie edytowano 2 razy.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Piotr2k
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 577

EUTYLONE Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Piotr2k » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

insanemaid, a co ma Smith do tego czy Kacper żyje ? Smith, nie siedział przed nim z glockiem przy skroni i nie kazał mu żreć do końca wora :D