GBL

Inne odczynniki chemiczne niepasujące do powyższych grup.
Status:
vocko
Szczur
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 22

GBL

Nieprzeczytany post autor: vocko » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

U nas w czechac sie sprzedawa graffitty cleaner, to jest 80% GBL, które moźeś po prostu zmienić na czyste GHB po przydaniu NaOH. 500ml 80% GBL za chyba 50zl.

Status:
bonusBGU
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

GBL

Nieprzeczytany post autor: bonusBGU » 4 lata temu

vocko,
Mógłbyś podać dokładną nazwę tego Graffitty cleaner lub wysłać zdjęcie? Bym był bardzo wdzięczny

Status:
vocko
Szczur
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 22

GBL

Nieprzeczytany post autor: vocko » 4 lata temu

bonusBGU pisze:
4 lata temu
vocko,
Mógłbyś podać dokładną nazwę tego Graffitty cleaner lub wysłać zdjęcie? Bym był bardzo wdzięczny
Jest to od Czeskego producenta Severochema.

Status:
loniaki_lsd
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

GBL

Nieprzeczytany post autor: loniaki_lsd » 3 lata temu

Eloszka.

Wszedzie czytam o przerabianiu GBL na GBH a pamietam ze swoich starych dobrych czasow ze po prostu gbl z cola mieszalismy i dzialalo :)

wiec po co wogle gbl->gbh przerabiac

Status:
Psychotune
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 63

GBL

Nieprzeczytany post autor: Psychotune » 3 lata temu

Prawdziwy gbl ktory byl kilka lat temu praktycznie nie jest już dostępny... jego banicja sprawiła ze jedynie zamówić go mozna jesli ma się papiery na prowadzenie firmy która między innymi czysci felgi. To co dostajecie to tak jak wyzej- BDO i to mocno zanieczyszczone. 3ml prawdziwego gbl wygięło by tak ze na orbicie byście się znaleźli lub podłodze zarzygani

I wiem co mówię bo wbrew pozorom mimo ze konto mam krótko to w tym świecie obracam się dobre 15lat

Pozdro

Status:
mfdvpfiv3
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

GBL

Nieprzeczytany post autor: mfdvpfiv3 » 3 lata temu

what's the name of that cleaner? thanks

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

GBL

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

mfdvpfiv3, name of this substance is GBL.
But is banned everything, on all world.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 69

GBL

Nieprzeczytany post autor: pannaAnna » 3 lata temu

mfdvpfiv3, exactly as you see on the photo. Graffiti cleaner GB100. But propably Czech's banned unathorized selling too, because roght now it's impossible to buy it by other way than directly from producer
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 214

GBL

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 3 lata temu

Psychotune, Psycho ma racje, calkowita! :) Tak sie swietnie zlozylo ze przed delegalizacja 15' mialem okazje sprobowac i wypic ze 100ml. Alez to robilo robote, dawki 1,5ml wprawialy w stan euforii, szczescia, mega rozluznienia cos jak po kilku dobrych wodki :) raz jebnalem trojke i strasznie, strasznie narozrabialem

Status:
Bekilinker
Sniffiarz
Newbie
Posty: 86
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 18

GBL

Nieprzeczytany post autor: Bekilinker » 3 lata temu

Drodzy hodowcy - wiem, że z tematem ciężko. Ale może ktoś zna vendorów/miejsca gdzie GBL można dostać do badań? Może być poza krajem, koszta nie są najważniejsze.

Szczura ominęła era GBL a mówi, że bardzo chciałby stestować ze swoją szczurzycą. Phenibut próbowany ale bez efektów oczekiwanych.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5136
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3249

GBL

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

Bekilinker, nie ma szans. giebla nie ogarniesz. a każdy kontakt jaki znajdziesz będzie wałem.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 214

GBL

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 3 lata temu

Co prawda jest jakis zamiennik giebla, malo wspolnego ma to z gieblem, aczkolwiek.. :D Ktos cos pisal o jakims preparacie na w Czechach, nazwa jest podana w temacie, patrzylem jakis czas temu i gdzie niegdzie sie przytrafilo, jest podane ze w 81% jest tego preparat, nie wiem czy wal czy nie ale niekotrzy w oddali na H'' zachwalali :D

Status:
Bekilinker
Sniffiarz
Newbie
Posty: 86
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 18

GBL

Nieprzeczytany post autor: Bekilinker » 3 lata temu

Dajcie spokój... w całej Europe nigdzie nikt nie ma? ... w necie można kupić kody źródłowe do Cyberpunka a Giebela nie ma? :D

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 69

GBL

Nieprzeczytany post autor: pannaAnna » 3 lata temu

Jest, ale trzeba szukać jak klasycznych dragów i ciężej znaleźć niż takiego spidka czy emcie. Ale jest.
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
Szoll
Opiowrak
Awatar użytkownika
Szoll
Posty: 443
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 177

GBL

Nieprzeczytany post autor: Szoll » 3 lata temu

GBL jest dostępne, ale trzeba mieć papier aby to kupić. Dla szaraka raczej nie zdobycia.

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 214

GBL

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 3 lata temu

pannaAnna pisze:
3 lata temu
Jest, ale trzeba szukać jak klasycznych dragów i ciężej znaleźć niż takiego spidka czy emcie. Ale jest.
niemozliwe