R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

W pełni się z Tobą zgadzam chemiczny, tyle pewnych sklepów na forum, a ludzie nadal szukają niewiadomo czego. Jeszcze żeby ten szemrany sklep się czymś wyróżniał to bym to zrozumiał. A tu sorty gówno warte, na dodatek mocno zanieczyszczone. Oferta niczym specjalnym się nie wyróżnia.

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
Awatar użytkownika
Biskup
Posty: 408
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 186

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Biskup_Analny » 3 lata temu

Miałem nieprzyjemność badać kilka odczynników od tego sklepu. Każdy okazał się nieporozumieniem.
JWH-210 na pewno to nie to kanna, jakiś dziwny twór po którym występuje tylko gastro.
3CMC takiego strucia i bólu głowy po aplikacji nigdy w życiu nie doświadczyłem.
O-PCE nieaktywne.
Oczywiście te opinie zniknęły z tamtego forum i przeniosłem się tutaj.

Status:
chelski
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 42

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: chelski » 3 lata temu

Fajnie, przed chwilą gościowi na różowym skasowali 2 pod rząd wpisy krytyczne w dziale tego vendora, mimo że pisał grzecznie o prawie nieaktywnym sorcie i chęci dogadania się ws. pomyłki w zamówieniu, także bez dwóch zdań trzeba typa unikać.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 3 lata temu

chelski, Nie ma co się dziwić. Vendor śmieć to uczciwym userom kasuje opinie. Znana polityka Pana "P".

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Snopers, dlatego u Nas są tylko uczciwi vendorzy, którzy dotrzymują słowa i nikogo nie trują. ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posty: 1221
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 21

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Kamilwajha » 3 lata temu

Bevier, przecie to obok 4cmc nie lezalo, co ty pitolisz. truciciel jak cholera. Omijac ten sklep z daleka
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 3 lata temu

Kamilwajha pisze:
3 lata temu
Omijac ten sklep z daleka
Już nawet nie dlatego, że sorty do dupy. Ale przy sterach Pan "P".cc czyli ten co sprzeda wszystko i ma w dupie co.

Status:
Adhdwro
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 74

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Adhdwro » 3 lata temu

Gandalf pisze:
3 lata temu
Snopers, dlatego u Nas są tylko uczciwi vendorzy, którzy dotrzymują słowa i nikogo nie trują. ;)
Akurat zauważyłem ten temat i pozwoliłem sobie napisac...
Pomijając i nie komentując cen jakie ma ten V. Co do jakości widzę tez rożne opinie... to przyznam że mało brakowało a sam złożyłbym u nich zamowienie jakoś miesiąc temu... bo tylko ich sklep był w dziale sprzedawcy na innym forum na którym wtedy byłem zalogowany (nie różowym), ale intuicja podpowiedziała mi aby spróbować poszukać czegoś/kogoś innego. I całe szczęście, bo trafiłem tu do Was i kupiłem u jednego z polecanych przez Was Vendorow.
Naprawdę dziwi mnie to że mając tu taki wybór w Vendorach oraz konkretne osoby które naprawdę dk rze chcą doradzić w danych tematach i mówią gdzie najszybciej/najlepiej kupić itd to ludzie dalej szukają „czegoś/kogoś innego” po czym za chwilę zastanawiają sie czy nie zostaną oszukani, co niestety jak czytam często sie zdarza...
Naprawdę wystarczy chwile poczytać i sugerować sie tym co piszą osoby na tym forum i wg mnie nikt nie bedzie sie zastanawiał czy straci pieniądze 😉

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
Awatar użytkownika
Biskup
Posty: 408
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 186

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Biskup_Analny » 3 lata temu

Jestem w szoku. Mimo, że wystawiłem negatywną opinię na ichniejszym forum to dziś dostałem e-mail, że jeśli będe promował ich sklep to dostanę raz w miesiącu darmową paczkę. Chuj Ci w dupę Pajacomacie.cc czytaj to śledziu. Kto śledzi rynek RC od co najmniej 2017 roku połapie się od razu, że to faktycznie ten śledź.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 3 lata temu

Biskup_Analny pisze:
3 lata temu
eśli będe promował ich sklep to dostanę raz w miesiącu darmową paczkę
Znana praktyka tego śmiecia. Od groźby po prośbę.

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 3 lata temu

Na forum mam młody staż, ale jebać konwenanse. Ten orzeł to naprawdę kawał chuja reszta dziada. Niby sorty legitne. Ale jak przychodzi do badań to się okazuje, że to nie to co zamawiałem lub w ogóle nie aktywne. Miałem wątpliwości przez tę nagonkę na niego, ale jednak to prawda, że to nowa odsłona Pucybuta.cc
Jestem pewien, że każda pozytywna opinia jest sponsorowana darmową paczką jak to pisał Biskup_Analny, dodam tylko to, że zaoferowano mi dodatkowo kupno konta bankowego ode mnie, a to wtajemniczonym powinno dać do myślenia.
Było jebać PIS i jest kurwo diss zasrany orle.

Status:
Szoll
Opiowrak
Awatar użytkownika
Szoll
Posty: 403
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 174

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Szoll » 3 lata temu

TajnyAgent pisze:
3 lata temu
ten sklep to nowa odłona ****, pas**** itp
nie bądźcie głupi i nie traćcie hajsu
**** od kilku lat ma ten sam schemat - zakłada nowy sklep, ogłasza się na różowym, najpierw wysyła kilka paczek a potem robi exit scam

nie karmcie złodzieja!
Już wiemy o tym.

Smith, A jednak ma. Zbyt wiele się potwierdziło.

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

Szoll, możliwe, że tak nigdy nie zamawiałem nic z tego sklepu. Bardziej bym wskazał na taka nadmierna ingerencję moderacji w usuwanie nieprzychylnych postów w temacie tego V (edit nie naszej moderacji, zeby nie było), jako dowod, że to on. Wierzcie, lub nie ale kupowanie opinii itd to stała praktyka nie tylko pajaca, chociaz on to robi najbardziej bezczelnie.

Nie polecam zakupów w tym sklepie jak i w żadnym z poza działu partnerskiego. Post, który pisalem wcześniej był jeszcze sprzed czasow akcji samplowych i jakichś krzywych akcji, które miały miejsce. Na początku miał dobre sorty jak większość V, a czas zweryfikował kto jest kim :D
Ostatnio edytowany przez Smith 3 lata temu, łącznie edytowano 1 razy.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
CzarnyMurzyn
Psychonauta
Awatar użytkownika
Czarnymurzyn
Posty: 513
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 373

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: CzarnyMurzyn » 3 lata temu

Smith pisze:
3 lata temu
czas zweryfikował kto jest kim
Zgadza się. I wcale nie ma co ukrywać, że to p*******.cc
=> Ungashayi ebhulukweni lakho uma i-negro isengxoxweni <=

Status:
Szoll
Opiowrak
Awatar użytkownika
Szoll
Posty: 403
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 174

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Szoll » 3 lata temu

CzarnyMurzyn pisze:
3 lata temu
wcale nie ma co ukrywać, że to p*******.cc
Nawet nie wolno ukrywać. Tyle co on ludzi potruł i innych szkód narobił od skupu kont bankowych po wystawianie ludzi bagietom za nieprzychylne opinie.

Status:
BeTeCe
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 21
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 11

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: BeTeCe » 3 lata temu

JWH-210 to nie jest JWHa - jakieś gówno.
Ponadto O-DESMETHYLTRAMADOL w ofercie - jebać sklep, który opio sprzedaje.
HEX-EN - placebo
3-CMC - pieczące, śmierdzące. Faza tak chujowa jakby to sam rozpuchol był. Ból głowy i bebechów taki, że odechciewa się wszystkiego. 3 dni po tym sorcie dochodziłem do siebie.
A teraz jeszcze wyszło na jaw, że to znienawidzony przez wielu p*

Nie polecam, wręcz odradzam.

Zapomniałem dodać, że ziomuś właśnie po tej trójce zawału dostał, znany Wam Krzysiek.
Pigulak, R.I.P