Leki nasenne/uspokajające

Pytania i odpowiedzi związane z research chemicals.
Status:
Shirokou
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Shirokou » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Gargameli, Tutaj się mylisz xanax jest dostępny i JokerRc, Ale jak nie chcesz się bawić w V to polecam pójść do rodzinnego/psychiatry i powiedzieć, że masz problemy ze snem i dostajesz ataków lęku w większej grupie osób i np. autobusach i pokazać trzęsące się ręce.
U mnie zadziałało i dostałem recke na afobam.

Status:
Vanilia
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 148

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Vanilia » 2 lata temu

Co najlepsze po zabawie z hexem aby iść spać?
moje wypowiedzi są tylko fikcją i nie mają miejsca w rzeczywistości

Status:
Blaaanlaa
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 207
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 31

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Blaaanlaa » 2 lata temu

Estazolan
Nasen
I ewentualnie relanium pomoże również :)
Vanilia pisze:
2 lata temu
Co najlepsze po zabawie z hexem aby iść spać?

Status:
Bruce
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 653
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 106

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Bruce » 2 lata temu

Vanilia pisze:
2 lata temu
Co najlepsze po zabawie z hexem aby iść spać?
Najlepiej nic, przemęczyć się. A jeśli już musisz to wszystko tylko nie benzo. Buszek MJ lub dwa, albo kilka piwek.

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Dzesi Pinkman
Posty: 713
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 510

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Dzesi Pinkman » 2 lata temu

Na sen najlepiej estazolam, lorazepam lub clonazepam.

Mocny stim, to też konkretne bezno ;) Dodatkowo możesz zarzucieć epigapent (gabapentyna) co w moim przypadku działa nadzwyczaj synergistycznie. :D
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
Vanilia
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 148

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Vanilia » 2 lata temu

Dzesi Pinkman, mam alprazolam 0.5mg. Natomiast muszę zarzucić przynajmniej 2mg aby usnąć. Wydaje mi się za słaby. Budzę się po 4-5h.
Dzięki za info. Poczytam i pomyślę jak ogarnąć te o których piszesz.
moje wypowiedzi są tylko fikcją i nie mają miejsca w rzeczywistości

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Dzesi Pinkman
Posty: 713
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 510

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Dzesi Pinkman » 2 lata temu

Vanilia, Alpra ma słabsze działanie nasenne niz wspomiane, ale w dawce 4mg powinna też zrobić robotę.

Ogarnij od rodzinnego jako lek na padaczkę np. (clon + gaba).
Nie mów, że na sen bo większości ci przypisze hydroksyzynę, uderzaj w padaczkę bo te leki są też pierwszego wyboru w tej chorobie.

Natomiast twoja inwencja twórcza co do ułożenia historii w tym temacie.

Powodzenia !
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 2 lata temu

Na sen polecam estazolam mnie usypia albo alprazolam

Status:
M100
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1173
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 312

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: M100 » 2 lata temu

Mi lekarz przepisał estazolam nie jest to do końca bezno bo brak tych właściwości co np klon daje a dobrze usypia .
Wskazania:

Doraźnie i krótkotrwale w leczeniu zaburzeń snu: trudności w zasypaniu, częste przebudzenia nocne, wczesne przebudzenia poranne.
Będzie dobre :)

Status:
21mxrd
Szczur
Newbie
Posty: 34
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 9

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: 21mxrd » 2 lata temu

Bruce, Dlaczego nie benzo?


Ja osobiście mam przepisane od lekarza Ketrel 25mg, bez tolerki działa dobrze, 4 tabletki ścinają automatycznie z nóg.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 2 lata temu

21mxrd pisze:
2 lata temu
Bruce, Dlaczego nie benzo?
21mxrd, dlatego, ze jak nie chcesz sie wjebac w gruby problem, to trzeba nauczyc sie, ze po nagrodzie jest i kara... Jak zaczniesz z automatu gasic kazda narkotyczna faze wrzucajac benzo, to oprocz wjebania w najgorsze uzalznienie jakie jest, zatracisz sie w zabawie, bo bedziesz miec pozorna kontrole nad faza. Bierzesz sie za cpanie, a nic o nim nie wiesz. Wiecz chociaz co to redukcja szkod? Benzo uzywamy tylko w sytuacjach krytycznych a nie by pojsc spac bo calym dniu na henku, wladku, czy co smieszniejsze, zasadniczo bezproblemowym 3cmc/3mmc... Dlatego wlasnie powinno byc tak jak opisal Bruce
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
21mxrd
Szczur
Newbie
Posty: 34
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 9

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: 21mxrd » 2 lata temu

beeniepatu, Czemu piszesz że biorę się za ćpanie jak nic o nic nie wiem xd
Grzecznie zapytałem dlaczego nie warto jeść benzo po hexenie, po raz kolejny jest to normalne pytanie a ty się mnie uczepiłeś, osobiście nie biorę takich rzeczy i pytam z czystej ciekawości, od tego jest forum żeby pytać o takie rzeczy a nie wylewać swoją złość/chamstwo na innych.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 2 lata temu

Dzesi Pinkman, za takie rady powinienes bana wylapac. Gabapeptyna ma w chuj skutkow ubocznych, ktore u zdrowej osoby moga wskazywac na wiele schorzen. Na szczescie by dostac lek na padaczke, to trzeba epilepsje miec rozpoznana, a na problemy ze snem , nie bedzie to srodek pierwszego wyboru.
Ludzie, jak mamy problem, to mowimy lekarzowi o co chodzi. Nie wymyslajcie historii - bo po co??? Nie bojcie sie mowic o co chodzi. Przyznajcie sie, ze przez cpanie macie problemy. Lekarz wiedzac co moze byc przyczyna sam dobierze leczenie. To jego obowiazek - tak jak dotrzymanie tajemnicy lekarskiej
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 2 lata temu

21mxrd, faktycznie dość mocnym słowem Ci odpowiedział, jednak historia pokazała, że taką tonacją najprościej dotrzeć i uzmysłowić problem, jakie niosą za sobą konsekwencje działań.
Nie mniej jednak masz rację - należy pytać i dobrze, że pytasz.
Brak wiedzy na temat redukcji szkód, działa na Naszą niekorzyść.
Najlepiej benzo trzymać jak najdalej, gdyż wielu się w nim zatraciło i najpewniej o to chodziło właśnie beeniepatu,
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 2 lata temu

21mxrd, mylisz sie. To Forum jest po to by je czytac, szukac odpowiedzi na swoje pytania i jak i nie znajdujemy to pytac. Ja nie wylewam zlosci i w nigdzie nie znajdziesz u mnie chamstwa . To, ze uwazam Cie za ignoranta w podstawowych kwestiach, zobowiazuje mnie tylko do punktowania Ciecna kazdy mozliwy sposob. By cos do Ciebie dotarlo. Nie wiesz nic o cpaniu, a wiec przede wszystkim tego, ze trzeba robic to swiadomie. Znac ryzyka i mozliwosci ich mitygowania. Nazywa sie to ladnie "redukcja szkod". Ty nie masz o tym bladego pojecia. Dlatego w ogole nie powinienes sie pchac w ten sport. Bo przepadniesz z kretesem.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Dzesi Pinkman
Posty: 713
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 510

Leki nasenne/uspokajające

Nieprzeczytany post autor: Dzesi Pinkman » 2 lata temu

beeniepatu, Kolego chyba Cie poniosło z tymi śmiałymi tezami ?
Jak uważasz się za wszechwiedzącego na każdy temat w każdym dziale to proponuję trochę pokory.

Nie pouczaj mnie, jak i innych, i nie rób z siebie jakiegoś cenzora/recenzenta bo nie Twoja ( z całym szacunkiem Twoja rola ).

Twoje rady, żeby mówić lekarzowi "co cię boli" a on pomoże, to kraina beeniepatu, miodem i mlekiem płynąca, a nie rzeczywistość.

Co do szkodliwości, dla organizmu zedydowanie benzo jest bardziej niebiezpieczne niż gabapentyna.

Ale wróćmy do tematu, tu nie było pytania o szkodliwość, o rady moralizatorskie tylko co po hexie Vanilia, aby zasnąć. :)
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.