Pickup Point

Pytania i odpowiedzi związane z research chemicals.
Status:
tester10
Sniffiarz
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 153
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 21

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: tester10 » 3 lata temu

Hej ;) Czy kod odbioru paki lecącej zza granicy do DPD pickup pointu zlokalizowanego w PL przychodzi również na maila, tak jak w przypadku pak fruwających z Polski do Polski, czy numer telefonu jest niestety konieczny? ;)

Dodano po 2 godzinach 22 minutach 44 sekundach:
Ktoś coś? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź!

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 3 lata temu

tester10, nie jest konieczny. Mail wystarczy

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
Tzn moze byc technicznie potrzebny do wpisania przez V ale to moze byc wymyslony ciag cyfr przypominajaxy nr 😎
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Taros
Szczur
Newbie
Posty: 27
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 7

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Taros » 3 lata temu

beeniepatu, A jak z odbiorem? Od razu na pickup? I jeszcze jakiś dowodzik wymagają?

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 3 lata temu

Taros, teoretycznie moga poprosic o dowod. Jednak sam kod w 99% wystarcza. Jest wiele sposobow by sobie ustawic sprawny odbior. Np zamow sobie cos innego na punkt i zobacz jak wyglada odbior. Daj sie poznac obsludze, itp. Dla chcacego nic trudnego
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

Witam, otóż 1 V wsyła teraz na Pickup gdzie nie ma kodu odbioru, a jesli jest to i tak jest wymagany dowód, tylko, że raczej w większości po prostu wydają pake od tak, bez żadnego dowodu, kodu itp. Otóż wpadłem na pomysł zrobienia literówki w nazwisku, a w razie konieczności pokazania dowodu, wkręcić im, że po prostu nadawca jebnął się 1 literke :D
Ja myśle, że to musi przejść, bo wiadomo pomyłki sie zdarzają o 1 literke itp. A wy co o tym myślicie ? :wave:

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 3 lata temu

my możemy myśleć wiele. najważniejsze jest to co pomyśli osoba wydająca. jeśli będzie cipą/kutasem to cię troche pomiętoli. a najważniejsze - zapamięta to zdarzenie i ciebie : )

Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

lek_na_syfa pisze:
3 lata temu
najważniejsze jest to co pomyśli osoba wydająca.
Czyli co pomyśli ?
lek_na_syfa pisze:
3 lata temu
jeśli będzie cipą/kutasem to cię troche pomiętoli
Co masz na myśli mówiąc ,,pomiętoli''
lek_na_syfa pisze:
3 lata temu
a najważniejsze - zapamięta to zdarzenie i ciebie : )
niech se pamiętaja xD, chyba, że miałeś na myśli, że powiadomią niebieskich :D

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
niech se pamiętaja xD, chyba, że miałeś na myśli, że powiadomią niebieskich
nie. tylko następnym razem w tym punkcie nie wypada robić tego samego numeru z literówką. chyba, że z inna literą ; )
pomiętoli: będzie cię tyrać. pokazywać, że ona/on ma tu rację/władzę itp. w końcu da ci paczkę, ale następny taki numer będzie dla niej podejrzany.

Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

lek_na_syfa pisze:
3 lata temu
nie. tylko następnym razem w tym punkcie nie wypada robić tego samego numeru z literówką. chyba, że z inna literą ; )
pomiętoli: będzie cię tyrać. pokazywać, że ona/on ma tu rację/władzę itp. w końcu da ci paczkę, ale następny taki numer będzie dla niej podejrzany.
Jeśli nie będzie pytać o dowód i wyda paczkę, to ma wyjebane, a jesli zapyta się o dowod, być może będzie mieć jakieś podejrzenia ale pake raczej musi wydać. A jeśli chodzi o kolejne zamówienia na ten punkt jeśli zapyta o dowód to zamawiac tam już raczej nie będe, a jeśli nie to raczej mnie nie zapamięta, bo ma wyjebane :D.
Tyle w temacie. Chyba jednak na dobry pomysł wpadłem 8-) Dzięki za odp. Pozdro :thumbup:

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Otóż wpadłem na pomysł zrobienia literówki w nazwisku
odpowiadałem, odpowiadałem, ale nie zapytałem na samym początku: po co ta literówka?

Status:
stswojtas
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: stswojtas » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Chyba jednak na dobry pomysł wpadłem
Nie, wpadłeś na głupi pomysł :E

Organy ściągania nie są tak ograniczone jak ci się wydaje. Jeśli chcesz kombinować z danymi to najlepszym będzie bezpośrednie spotkanie z kurierem. Jak czytałeś w przeszłości tematy z forum powinieneś wiedzieć o co chodzi.

Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

lek_na_syfa pisze:
3 lata temu
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Otóż wpadłem na pomysł zrobienia literówki w nazwisku
odpowiadałem, odpowiadałem, ale nie zapytałem na samym początku: po co ta literówka?
A jak myślisz ? :E
stswojtas pisze:
3 lata temu
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Chyba jednak na dobry pomysł wpadłem
Nie, wpadłeś na głupi pomysł :E

Organy ściągania nie są tak ograniczone jak ci się wydaje. Jeśli chcesz kombinować z danymi to najlepszym będzie bezpośrednie spotkanie z kurierem. Jak czytałeś w przeszłości tematy z forum powinieneś wiedzieć o co chodzi.
Myślę, ze troche przesadzasz :E Mógłbyś powiedzieć coś więcej ? Bo nie do końca rozumiem twoją wypowiedź.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 158

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 3 lata temu

stswojtas pisze:
3 lata temu
, wpadłeś na głupi pomysł
Podobno wezwanie musi być dostarczone na dane z paczki
Chyba, że pan policjant spyta - panie Nowak czy ta paczka na nazwisko Nowok to pana paczka ?

Oczywiście działa to w dwie strony i jeśli pani przy wydawaniu paczki spyta o dowód to może stwierdzić, że nie wyda bo się nazwisko nie zgadza.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
A jak myślisz ?
jak ja uwielbiam osoby odpowiadające na pytanie, pytaniem. nie ważne co ja myślę. odpowiedź i będę wiedział. tak nie rozmawiają dorosłe osoby .

Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

lek_na_syfa pisze:
3 lata temu
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
A jak myślisz ?
jak ja uwielbiam osoby odpowiadające na pytanie, pytaniem. nie ważne co ja myślę. odpowiedź i będę wiedział. tak nie rozmawiają dorosłe osoby .
Uważam to za głupię pytanie dlatego tak napisałem, bo chyba logiczne jest to, że w razie przejęcia jest inne nazwisko i do mnie nie dojdą
luki985 pisze:
3 lata temu
Oczywiście działa to w dwie strony i jeśli pani przy wydawaniu paczki spyta o dowód to może stwierdzić, że nie wyda bo się nazwisko nie zgadza.
Łatwo można udowodnić, że ma się rację z pomyłką literówką mówiąc, żeby zadzwonili na numer podany na paczce. (Chyba, że stwierdzą, że karta i/lub telefon zostały skaradzione w co wątpie XD