Pickup Point

Pytania i odpowiedzi związane z research chemicals.
Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

lek_na_syfa pisze:
3 lata temu
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
A jak myślisz ?
jak ja uwielbiam osoby odpowiadające na pytanie, pytaniem. nie ważne co ja myślę. odpowiedź i będę wiedział. tak nie rozmawiają dorosłe osoby .
Uważam to za głupię pytanie dlatego tak napisałem, bo chyba logiczne jest to, że w razie przejęcia jest inne nazwisko i do mnie nie dojdą
luki985 pisze:
3 lata temu
Oczywiście działa to w dwie strony i jeśli pani przy wydawaniu paczki spyta o dowód to może stwierdzić, że nie wyda bo się nazwisko nie zgadza.
Łatwo można udowodnić, że ma się rację z pomyłką literówką mówiąc, żeby zadzwonili na numer podany na paczce. (Chyba, że stwierdzą, że karta i/lub telefon zostały skaradzione w co wątpie XD

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 158

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Łatwo można udowodnić, że ma się rację z pomyłką literówką mówiąc, żeby zadzwonili na numer podany na paczce. (Chyba, że stwierdzą, że karta i/lub telefon zostały skaradzione w co wątpie XD
A no to co innego. Dlatego jak już robisz taki wał to podajesz też lewy numer.
Gdyby szukali po samym nazwisku i pan Nowak dostaje wezwanie na Nowok to jak może je przyjąć ?

Status:
stswojtas
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: stswojtas » 3 lata temu

luki985 pisze:
3 lata temu
Podobno wezwanie musi być dostarczone na dane z paczki
Chyba, że pan policjant spyta - panie Nowak czy ta paczka na nazwisko Nowok to pana paczka ?
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Uważam to za głupię pytanie dlatego tak napisałem, bo chyba logiczne jest to, że w razie przejęcia jest inne nazwisko i do mnie nie dojdą
Załóżmy, że zatrzymają paczkę, bo ktoś życzliwy się na was rozpierdolił. I co wtedy patenciarze? :clap:
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Myślę, ze troche przesadzasz.
BHP to podstawa jeśli nie chcesz być "sezonowym graczem". Jeśli je pomijasz, to nie jest miejsce dla Ciebie. Narobisz sobie więcej problemów niż zyskasz.
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Mógłbyś powiedzieć coś więcej ? Bo nie do końca rozumiem twoją wypowiedź.
Użyj trochę wyobraźni. Co za dużo to nie zdrowo(przynajmniej publicznie) :thumbup:

Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

stswojtas pisze:
3 lata temu
BHP to podstawa jeśli nie chcesz być "sezonowym graczem". Jeśli je pomijasz, to nie jest miejsce dla Ciebie. Narobisz sobie więcej problemów niż zyskasz.
BHP zostało zachowane, bo po danych z paczki by do mnie nie doszli, a to czy ktoś się na Ciebie rozpierdoli czy nie to już całkiem inna sprawa, która wynika z głupoty. Bo nikt normalny się raczej tym nie chwali
stswojtas pisze:
3 lata temu
Użyj trochę wyobraźni. Co za dużo to nie zdrowo(przynajmniej publicznie)
Zajebista odpowiedź :D Jakby każdy miał się domyślać z połowicznej odpowiedzi 2 użytkownika. Po to jest to forum, żeby poruszać pewne tematy szczegółowo, żeby każdy kto tutaj wejdzie wiedział o co chodzi, a jeśli się boisz poruszać takie tematy publicznie, to lepiej już nic nie pisz aniżeli każdy ma się domyslać o co ci dokładnie chodzi.

Dodano po 3 minutach 55 sekundach:
luki985 pisze:
3 lata temu
A no to co innego. Dlatego jak już robisz taki wał to podajesz też lewy numer.
Gdyby szukali po samym nazwisku i pan Nowak dostaje wezwanie na Nowok to jak może je przyjąć ?
Wcale nie musi być lewy numer, tylko numer ,,na słupa'' lub taki który nie wymaga rejestracji, telefon również i BHP zostało zachowane :)

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
że ma się rację z pomyłką literówką mówiąc, żeby zadzwonili na numer podany na paczce
zatem numer będzie twój? osobisty, czy "na słupa"?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5155
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3263

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Po to jest to forum, żeby poruszać pewne tematy szczegółowo.
No ale nikt Ci patentu na odbieranie paczek w pickupach nie zdradzi bo byłby kompletnym idiotą.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim74
Newbie

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Anonim74 » 3 lata temu

Gargameli pisze:
3 lata temu
No ale nikt Ci patentu na odbieranie paczek w pickupach nie zdradzi bo byłby kompletnym idiotą
Może nie kompletnym, ale idiotą :shh: :D - zależy czy to jednorazowa akcja, czy nie

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5155
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3263

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Może nie kompletnym, ale idiotą :shh: :D - zależy czy to jednorazowa akcja, czy nie
A jakie to ma znaczenie? Ja mam kilka pickupów i jeden stały patent. I sprawdza się i w takiej i w takiej sytuacji. Nigdy się nie zdarzyło abym została zapytana o dokument tożsamości do odbioru, poza kodem oczywiście. Temat, tematem, ale skoro macie pewną i sprawdzoną metodę to jej nie zdradzajcie publicznie (nawet na PW userom). To Wasz patent i kryjcie go póki się nie spalił.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
No_Spoko
Opiowrak
Awatar użytkownika
No_Spoko
Posty: 421
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 280

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: No_Spoko » 3 lata temu

Ja właśnie u jednego v z działu partnerskiego chce wysyłki produktu. Powiedział ze *** i kod odbioru w punkcie odbioru. Tylko to na wezwali wypadek musiałabym podać dane ze stanem faktycznym. Wiec jak to można ogarnąć żeby przypa ma ku nie było? Zula z ulicy podesłać po odbior?

Status:
stswojtas
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: stswojtas » 3 lata temu

SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Wcale nie musi być lewy numer, tylko numer ,,na słupa''
Naucz się czytać między wierszami, a przede wszystkim ze zrozumieniem.
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
żeby każdy kto tutaj wejdzie wiedział o co chodzi
Każdy włącznie z psiarnią...
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Bo nikt normalny się raczej tym nie chwali
Skoro nie tym to innymi szczegółami również nie.
SzymeQ344 pisze:
3 lata temu
Może nie kompletnym, ale idiotą :cii: :D - zależy czy to jednorazowa akcja, czy nie
Tymi słowami pokazałeś swoje lekceważące podejście odnośnie BHP, więc czy ci się to podoba czy nie, w sposób opisany przez Ciebie nie zostanie ono zachowane. Jedyna głupota, która tu wynikła, wyszła z twojej strony. Traktujesz forumowiczów(sam to napisałeś) jako nienormalnych i idiotów?

Lepiej sam już nic nie pisz, bo tylko się pogrążasz. *********. Bez pozdrowień!

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Pickup Point

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 3 lata temu

Gargameli pisze:
3 lata temu
skoro macie pewną i sprawdzoną metodę to jej nie zdradzajcie publicznie (nawet na PW userom)
tak jak grzybiarze swoich miejscówek : )