Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: blacksheeping

Status:
Rogalx4
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 55

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rogalx4 » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

I się nie myliłem co do ich 3cmc same plusy brak minusów. Dziś czuję się dobrze osłabiony nie jestem browarek pity buszek łapany i netflix jak to u mnie w weekendy. Polecam wszy stkim wariatom wysokich lotów 3cmc od nich . Dawno ale to dawno nie było takiej kosy z taką ilością speeda co euforii masakra. Dobre w tym temacie też jest to że naspidujesz się do pewnego momentu a euforija wchodzi coraz mocniej z każdym wężem . Próbujcie a dowiecie się o czym mówię.

Status:
Morrison
Psychonauta
Awatar użytkownika
Morisson
Posty: 539
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 802

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Morrison » 1 rok temu

Rogalx4, ile miałeś przerwy od ost badań?
Nic o nas bez nas.

Status:
Rogalx4
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 55

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rogalx4 » 1 rok temu

Morrison pisze:
1 rok temu
Rogalx4, ile miałeś przerwy od ost badań?
Co tydzień robię sesje i uwierz mi bracie, kozak towar zawsze cię wypierdoli w kosmos i tu nie ma tolerancja czy nie tolerancja.
Tak cudownie porobiony nie byłem od lat 2010 i mówię tu też o kozak sortach typu 4mec lub 3mmc.
Te 3cmc nie odstaje od reszty z resztą nie pamiętam kiedy waliłem taki towar który do tego że spiduje bez paranoji to każdy większy wąż wypierdala cię z kapci do tego towarzyszy ci mega euforia.

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
Dawno nie czułem stanu bym mógł góry przenosić. To tyle ode mnie

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Rogalx4 pisze:
1 rok temu
Co tydzień robię sesje i uwierz mi bracie, kozak towar zawsze cię wypierdoli w kosmos i tu nie ma tolerancja czy nie tolerancja.
Ty chyba nie wiesz co piszesz. A taki doświadczony ponoć jesteś

Status:
Emeryt
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Chemik
Posty: 277
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 177

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Emeryt » 1 rok temu

Rogalx4 pisze:
1 rok temu
Morrison pisze:
1 rok temu
Rogalx4, ile miałeś przerwy od ost badań?
Co tydzień robię sesje i uwierz mi bracie, kozak towar zawsze cię wypierdoli w kosmos i tu nie ma tolerancja czy nie tolerancja.
Czasami jak czytam takie coś, to się zastanawiam czy aby na pewno wiesz co to Tolerancja 🤣
I tak jak kolega wyżej napisał, czy aby na pewno jesteś taki doświadczony za jakiego się uważasz.

To nie hejt, ale czasem czytając twój słowotok, zastanawiam się czy w ogóle masz jakiekolwiek pojęcie o tym co jesz sobie :P
Nie obrażając Cię oczywiście.

Pozdrawiam
" Pan nie jest moim pasterzem,
A niczego mi nie brak.
Nie przynależe i nie wierze
I chociaż ide ciemną dolina,
Zła sie nie ulękne i nie klękne "

Od +- 16 miesięcy czysty.

Chętnie doradzę, pomogę.

Co Cię nie zabije, To Cię wzmocni, no chyba ze mieszasz hardkorowo.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

luki985, powinien się wypowiedzieć na ten temat.

Status:
Rogalx4
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 55

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rogalx4 » 1 rok temu

Emeryt pisze:
1 rok temu
Rogalx4 pisze:
1 rok temu
Morrison pisze:
1 rok temu
Rogalx4, ile miałeś przerwy od ost badań?
Co tydzień robię sesje i uwierz mi bracie, kozak towar zawsze cię wypierdoli w kosmos i tu nie ma tolerancja czy nie tolerancja.
Czasami jak czytam takie coś, to się zastanawiam czy aby na pewno wiesz co to Tolerancja 🤣
I tak jak kolega wyżej napisał, czy aby na pewno jesteś taki doświadczony za jakiego się uważasz.

To nie hejt, ale czasem czytając twój słowotok, zastanawiam się czy w ogóle masz jakiekolwiek pojęcie o tym co jesz sobie :P
Nie obrażając Cię oczywiście.

Pozdrawiam
Spoko bracie nie mam ci za złe.
3cmc jem tylko w weekendy także moja tolerancja za każdą raza może byc zerowa ale przejadlem sporo sortów od różnych vendorow i ten kryształ leży na półce z ice od pewnego vendora. Kocham 3cmc z tą samą mocą speeda co euforii a ten towar to złoto święty gral poszukiwany przeze mnie od wielu lat .

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

No nieźle. W tydzień wyzerowana tolerancja.

Status:
Rogalx4
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 55

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rogalx4 » 1 rok temu

Chłopie mbside wpierdalsz stymulany na potęge i to kurwa chuj wie co żresz a wpierdalasz się w moją opinie osoby która jak wpierdala to 3cmc czy 4cmc stymulantom mówię nie bo nie chce być poryty i mieć spaczone spojrzenie na to co na kogo dziala i miec bol dupy ze na mnie to tak nie dziala. Pierw detoks potem przystap do badan bo jak osoba zraca stymulanty i euforyki co 2 dni moze dac opinie na temat produkty, Z tego co wiem materiał od nich dał ci tylko speeda, bez watpienia sie nie dziwie. Towar 3cmc jest od nich 1 klasy zawsze sie obroni i nie ma mowy o tolerancji a ty przestan zrec stymulanty bo to co ty wpierdalasz.... zrob se przerwe od stymulantow i dopiero ocen ich 3cmc. Ja w przeciwienstwie do ciebie dbam o siebie i dla mnie tylko niedojeby wpierdalaja euforyki a potem stymulanty. Albo zresz to albo to. A potem sie dziwia ze temat speedowy brak euforii :thumbup: Dlatego takim knurom w samplach dawal bym tylko stymulanty lub euforyki to vendora blad ze wysyla i to i to ale to nie moja sprawa.

Ps ZACZNIJ JESC I DBAC O SIEBIE TO CI GWARANTUJE ZE TYDZIEN WYSTARCZY BY TOLERANCJA SIE BYĆ MOŻE WYZEROWAŁA CHYBA ŻE WPIERDALASZ TE STYMULANTY I MASZ JUŻ ŁEB PRZEORANY TO INNA SPRAWA.

Status:
Sebekk
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 141

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Sebekk » 1 rok temu

No pierwsze zamowienie na zakupy poszlo zobaczymy...
Stary wyga.
"Życie,to sztuka wyboru".
"Tylko spokój nas uratuje."
"Życie to nie bajka"

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Rogalx4, dlaczego znowu zaczynasz obrażać co? Emeryt, też Ci zwrócił uwagę a jego nie wyzywasz.. obraziłem Cie jakoś? Wyraziłem swoje zdanie kulturalnie tak jak On.

Status:
Rogalx4
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 55

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rogalx4 » 1 rok temu

mbside pisze:
1 rok temu
Rogalx4, dlaczego znowu zaczynasz obrażać co? Emeryt, też Ci zwrócił uwagę a jego nie wyzywasz.. obraziłem Cie jakoś? Wyraziłem swoje zdanie kulturalnie tak jak On.
Ja Emeryta nie obrażam bo mnie nie atakuje bez podstaw potrafi normalnie napisac? Czy ty jesteś kurwa pierdolnięty?? Dlaczego mam takie podejście do ciebie? właśnie za twoje podejście do darmowych sampli i sprute za friko :thumbup: Zacytuje tekst nuty "Nocą nie mogę zasnąć brajlem czytam po gwiazdach a jak na ciebie patrzę to myślę że masz dałna" . To ostatni post w którym ci odpowiadam bo nie jesteś wart nawet komentarza a obiecałem pare lat temu Sergiuszowi się zachowywać. Z Fartem

PS : ZWRÓC UWAGE NA KULTURE EMERYTA I SOBIE ODPOWIEDZ SAM NA PYTANIE DLACZEGO? :D

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5154
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3261

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 1 rok temu

Ten post ma wysoką reputację.

Nie mam zamiaru wnikać kto co i na kogo! Ale jeśli ta rozmowa nie wróci na właściwy tor to rozpędzony chuj czeka w pogotowiu aby przypierdolić komuś w czoło.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
blacksheeping
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Sklep
Posty: 121
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 73

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: blacksheeping » 1 rok temu

Ten post ma wysoką reputację.

Ogłoszenie!
Z przyjemnością informujemy, że nasza akcja samplowa została zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie, które otrzymaliśmy przez ten czas i jednocześnie podajemy listę użytkowników, która otrzymuje od nas sample 4cmc cristal, a wiec są to:

1. emeryt
2. rogalx4
3. Mutant_error1
4. mbisde
5. slimak
6. morrison
7. blacked_out
8. gengu


Prosimy aby Ci użtkownicy odezwali sie jak najszybciej na nasz adres email w celu ustalenia szczegółów dostawy sampli, a także liczymy na to ze wszyscy, którzy otrzymaja sample zdadzą tutaj rzetelną opinie na temat naszych produktów jak i ogólnego działania naszego sklepu.
Miłego wieczoru, PA! :wave:
chat: [email protected]
email: [email protected]
WEB: blacksheeping.shop

Status:
Emeryt
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Chemik
Posty: 277
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 177

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Emeryt » 1 rok temu

blacksheeping pisze:
1 rok temu
Ogłoszenie!
Z przyjemnością informujemy, że nasza akcja samplowa została zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie, które otrzymaliśmy przez ten czas i jednocześnie podajemy listę użytkowników, która otrzymuje od nas sample 4cmc cristal, a wiec są to:

1. emeryt
2. rogalx4
3. Mutant_error1
4. mbisde
5. slimak
6. morrison
7. blacked_out
8. gengu


Prosimy aby Ci użtkownicy odezwali sie jak najszybciej na nasz adres email w celu ustalenia szczegółów dostawy sampli, a także liczymy na to ze wszyscy, którzy otrzymaja sample zdadzą tutaj rzetelną opinie na temat naszych produktów jak i ogólnego działania naszego sklepu.
Miłego wieczoru, PA! :wave:
Jak tylko dojdzie Sampel, jeszcze przed weekendem to gwarantuje że opinia będzie bardzo rzetelna.

Oraz dziękuję że zostałem wybrany do tak szczytnych celów :)

Pozdrawiam
" Pan nie jest moim pasterzem,
A niczego mi nie brak.
Nie przynależe i nie wierze
I chociaż ide ciemną dolina,
Zła sie nie ulękne i nie klękne "

Od +- 16 miesięcy czysty.

Chętnie doradzę, pomogę.

Co Cię nie zabije, To Cię wzmocni, no chyba ze mieszasz hardkorowo.

Status:
servicenonstop
Szczur
Newbie
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Blacksheeping.shop - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: servicenonstop » 1 rok temu

aaa może ja na numerze 9 bym mogł co ? XD