Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Wyjadaczxxxrc
Blister
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wyjadaczxxxrc » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Weekendowa Promo Predek a do Pl też wysyłasz te 3mmc to się też tyczy Polski >?

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

Witam , zaraz pojawi się info na www co do zgloszen waszych ;-)
ONE AND ONLY

Status:
Meedicus
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 84

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Meedicus » 5 lata temu

predatorRC, ile by szla paczka do NL albo BE z 3fpm?
Obrazek

"Sam decydujesz o tym co robisz,
Ty ponosisz konsekwencje za swoje czyny,
Zastanów się dwa razy za nim podejmiesz nie przemyślana decyzję..."

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

paczki zagraniczne dochodza 3-4 dni max.
ONE AND ONLY

Status:
Topeczka
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Topeczka
Posty: 234
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 200

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Topeczka » 5 lata temu

predatorRC, widziałam już info na stronie tylko teraz powiedz mi jeszcze czy przewoźnika bierzemy tego samego? Bo to jednak jest najbezpieczniejsza forma
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Meedicus
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 84

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Meedicus » 5 lata temu

predatorRC, rozumiem ze realizacja jest zupelnie inna niz w PL,bez opoznien.. i caly asortyment ktory posiadasz jest dostepny w tym terminie ktorym piszesz (3-4 dni)
Ostatnio edytowany przez Meedicus 5 lata temu, łącznie edytowano 1 razy.
Obrazek

"Sam decydujesz o tym co robisz,
Ty ponosisz konsekwencje za swoje czyny,
Zastanów się dwa razy za nim podejmiesz nie przemyślana decyzję..."

Status:
XDXDXD
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 20

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: XDXDXD » 5 lata temu

predatorRC, Jeżeli zamówiłem od żółtych, ale moja paka nie została przejęta, bo nawet nie została nadana, zostanie wysłana teraz po weekendzie przez żółtych czy jak? Bo przecież rezygnujesz z ich usług

Status:
jachu
Blister
Newbie
Posty: 10
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: jachu » 5 lata temu

aż sie zarejestrowałem na forum bo czegoś nie czaje ';/

nie moge złożyć takiego samego zamówienia bo teraz limit jest od 250 a wczesniej był od 200, kolejna sprawa to, że miałem wtedy rabat 150 więc cena wyszła jeszcze niższa, a od żółtych nie dostałem żadnej wiadomości mimo iż zamowienie ma status 'wysłane'

Status:
Gruszka
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 37

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gruszka » 5 lata temu

Topeczka pisze:
5 lata temu
predatorRC, widziałam już info na stronie tylko teraz powiedz mi jeszcze czy przewoźnika bierzemy tego samego? Bo to jednak jest najbezpieczniejsza forma
Tak

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

Witam,

tak abstachując od rzeczy tego co się dzieje , tych waszych przesyłek , odbyliśmy zebranie okrągłego stołu i tak jak wspomnieliśmy kilka faktów:

1.
- Paczki będą wysyłane już tylko i wyłacznie z za granicy od 15 października , w tym przypadku dajemy 1x reship przesyłki w przypadku zagubienia , zatrzymania itd.
- Klient musi sam weryfikować prawo kraju do którego chce zamawiać dane produkty
- Opcje wysyłki będą to kurier oraz przesyłka pocztowa
- platnosc pobraniowa nie będzie już nigdy dostępna.
- obsługiwać będą Państwa głownie osoby anglojęzyczne , polski sprzedawca będzie dostępny raz do dwóch w tyg.

2.
Co do ciekawostki chcieliśmy opowiedzieć Wam fragment wywodu jednego z uczonych. a mianowicie cyt
"Od początku rynku dopalaczy( Resarch Chemicals ) , środki te powinny być sprzedawane jako substancje do spożycia , konsument powinnien być świadomy i wiedzieć z czym się boryka, chciałbym aby Państwo pomyśleli o różnicy pomiędzy zdrowiem a zdrową równowagą umysłu ciała człowieka po ang (Wellness). Leki Farmaceutyczne są wytwarzane dla ludzi chorych aby uczynić ich zdrowymi , RC są wykonane dla osób zdrowych ale źle się czują. Coś jest nie tak z ich życiem, że muszą się dostować. Produkty Resarch Chemicals oferują właśnie taką możliwość.
Gdyby ludzie sprzedający te odczynniki, byli szczerzy , byli prawdomówni i od początku działali zgodnie z prawem, ten rynek poszedł by zupełnie w innym kierunku.
Dlaczego w USA RC jest sprzedawane w postaci napojów i nigdzie nie jest napisane na tym produkcie 'nie do spożycia, środek do kwiatków' wrecz przeciwnie jest nawet instrukcja jak to spożywać, osoby zainteresowane napewno będą wiedziały o jaki produkt chodzi.
W waszym życiu jako konsumenta jako osoby szukającej odszkoczni ważne jest to że jasne możecie kupić sobie 3MMC , ale zażywajcie je z głową, 3MMC jest niesamowitym katynonem który otwiera wyobraźnie i wiele innych możliwości człowieka , oczywiście nie powinno się zażywać takiego produktu np w tyg kiedy na następny dzień musisz isć do pracy , wtedy kiedy musisz iść spać , wtedy kiedy bawisz się ze swoimi dziećmi, gdy cierpisz na jakieś choroby schorzenia ale jak najbardziej są granice rozsądku dla ludzi którzy mają zaburzenia różnego rodzaju, wiele z produktów rc zostało przepadanych na zwierzętach na ludziach i udowodnione jest że niektóre z nich są nawet mniej szkodliwe niż alkohol . Wpisując w wikipedie słowo alkohol wyskoczy Wam 'alcohol-drug'. Gdyby ludzie rządzacy zajeli się tłumaczeniem , dawaniem ludziom możliwości aby sami decydowali o tym co mogą a czego nie , a sami zajeli sie pedofila a nie łapaniem ludzi z 10gramami 3MMC , co to jest za zbrodnia ? , naszczęscie są miejsca na świecie gdzie do człowieka podchodzi się jak człowieka a nie niewolnika. Naród nie chce uniknać pewnej sytuacji w której konsument kupuje 100g 3mmc i będzie je brał codziennie ponieważ będzie się bał że może za miesiąc będzie to nielegalny produkt , Proszę tutaj każdego aby się zastanowił nad swoim życiem i nad tym czego mu w życiu brakuje jakie cele chciałby osiągnać"

PS. nawet na wikipedi po wpisaniu 3MMC jest taka uwaga jak zażywać ten produkt , to nas zaciekawiło ;-)
PS. 3MMC mamy najwyższej czystości prosto od producenta także nasze ręce drugie dotykają produktu który oferujemy

Artykuł jest dużo dłuższy, co sądzicie ? czy uważacie że każdy uczciwy vendor powinnien dodawać instrukcje spożycia , karte charakterystki czystości produktu ?
My uważamy że to bardzo mądry człowiek .

Niech moc będzie z Wami !
Pozdrawiamy Serdecznie
Ekipa
Predator-RC !
ONE AND ONLY

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

Topeczka pisze:
5 lata temu
predatorRC, widziałam już info na stronie tylko teraz powiedz mi jeszcze czy przewoźnika bierzemy tego samego? Bo to jednak jest najbezpieczniejsza forma
dowolnosc wyboru.
ONE AND ONLY

Status:
Topeczka
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Topeczka
Posty: 234
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 200

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Topeczka » 5 lata temu

predatorRC pisze:
5 lata temu
Topeczka pisze:
5 lata temu
predatorRC, widziałam już info na stronie tylko teraz powiedz mi jeszcze czy przewoźnika bierzemy tego samego? Bo to jednak jest najbezpieczniejsza forma
dowolnosc wyboru.
W takim razie co jest teraz najbezpieczniejsze? ;)
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Meedicus
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 84

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Meedicus » 5 lata temu

pred mozesz odpowiedziec na moje pyranie,oraz pod jakim mailem kontakt do zamowien poza granica
Obrazek

"Sam decydujesz o tym co robisz,
Ty ponosisz konsekwencje za swoje czyny,
Zastanów się dwa razy za nim podejmiesz nie przemyślana decyzję..."

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

predatorRC, Co do tej wysyłki zza granicy i aspektach prawnych mamy to rozumieć tak, że: zamawiasz na własne ryzyko, my wysyłamy wszystko?

PS. Mam dwie kapsuły z 28.08 i 14.09. Jak do wtorku nie będzie choć jednego tracka to dostaniesz tu ostrą zjebkę, obiecuję ;>

Status:
wojtasck
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 19

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: wojtasck » 5 lata temu

Wyjadaczxxxrc pisze:
5 lata temu
Ja również otrzymałem z moja Paniusia paczke :) ale nie te proddukty zamawiałem @predatorrc mozesz się odnieść jakoś czemu zamiast akurat 10 he x dostałem 3x cmc rozne rodzaje i 4 fma ?? czekam na Priv
o dostałeś moje zamówienie -___- co za burdel.
"Takich kwasów już nie produkują"
tekst zasłyszany przypadkowo na tripie

Status:
Zielu
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Zielu » 5 lata temu

predatorRC pisze:
5 lata temu
To tak osoby którym wcielo paki inpost napiszemy co maja zrobic na stronie na górze jutro ok ? ;-)
predatorRC,
Co w przypadku osób, którym nic nie "wcieło " tylko im nie wysłano z początku miesiąca ? Bo jest "kilka osób" o ile pamiętam kila - kilkanaście stron wcześniej pisało o takiej sytuacji.

Mają składać jeszcze raz tak jakby im zaginęła zgodnie z paskiem ze strony? Doprecyzuj co w takim przypadku?