Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
SpecialTeam
Blister
Newbie
Posty: 14
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: SpecialTeam » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Ey ey ey predatorRC , ziomki z czekają na odpowiedź, nie widoczność będzie spokojniejsza fut fut

Status:
Tuptek1916
Szczur
Newbie
Posty: 40
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tuptek1916 » 5 lata temu

Kiedy dwa razy pod rząd ktoś daje Ci nie to co zamówiłeś to znaczy że trzeba zmienić lokal. Za pierwszym razem nie informowałem, myślę sobie może się zwyczajnie pomylili. Piszą, że będzie dosłane następnym razem. I co? To samo gówno. Ani bonusu ani zamówionej substancji mimo zapewnień.

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

To dogadaj się na mailu a nie :) Wiesz co inne sklepy, konkurencja robi? To jest nic w porównaniu do tamtych :)

Status:
Tuptek1916
Szczur
Newbie
Posty: 40
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tuptek1916 » 5 lata temu

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo ja drugi raz powtarzał tego samego nie będę. Tak samo jak drugi raz nie zamierzam pisać tego samego im, bo jak tamto nie trafiło to ciężko mieć nadzieję, że kolejnym razem będzie inaczej. A co do tamtych i porównań to powiem tak. Jak ktoś daje dupy tylko raz w miesiącu to nie jest porządniejszy od kurew jebanych codziennie i regularnie. Otóż jest taką samą kurwą.

Wiadomość moderatora krysztalowy

rozumiem oburzenie, ale proszę, nie zachowujmy się jak kurwy i odrobina kultury niech zagości w naszych sercach

Status:
aaabbbccc666
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: aaabbbccc666 » 5 lata temu

josiek nie wchodz w ta polemike z nimi. Kur"""wszyscy wiedza ,ze to nie McDonald, trzymajmy sie faktow. W krainie predatorow gdzie bez lamania przepisow - bo prawem bym tego nie nazwal co sie tutaj dzieje przez ostatnie 25lat, (choc teraz od 8 tempo wzroslo do greanic absurdu) ,a fakty sa takie ,ze owszem zdarzaly sie komplikacje u preda, kilka ich pamietam - natomiast ani razu nie zdarzylo sie zeby predek sie nie wywiazal albo mnie oszukal. Zdajemy sobie rowniez sprawe ,ze nic nie trwa wiecznie i zawsze moze sie nam, wszystkim uciac. A Ty jak czytam co piszesz raczej sie wydajesz doceniac postawe predka. Naswet walke prowadzisz o jego dobre imie. Rozumiem to ale nie szkoda Twojej energii skoro gosc twierdzi ze dostal polowki !!!! ROZUMIESZ ? ZE MA PO 0,5 !!!!!!!! no sorry dostales kiedys rowno ile zamawiales ? bo ja zawsze dostaje wiecej choc symbolicznie, a ja nie bylem (teraz juz przepisy) duzym klientem. Natomiast regularnym i przewidywalnym. Tez zauwazam ,ze zbyt szeroka grupa tam odpisuje na maile, - innaczej niz dawniej, lub inne osoy. Wkur*** mie to. My sie pare razy skonfrontowalismy z powodoq jakis niedomowien mailowo z predkiem dawniej, i bardzo mi sie to podobalo. Bez urazy zadnej. A ostatnio (przed ustawa oczywiscie) napisalem ze standardowa produkcja trzyma poziom i jest spoczko - foczko, natomiast 1/30 zamowienia byla inna - ale badana juz kiedys, i pozwolilem sobie wspommniec ze mimo "prima" na mnie nie dziala nie cholery. Nawet nie ze jest kiepskie. To dostalem maila w stylu "Nie bede komepntowal takie glupie rzeczy gadasz, to niemozliwe i w domysle ze chodzi o pieniadze. no 20zl to dla takiego debilm z bramy co zeby wazylo 1g bo mam wage za 15zl to wpierda** talk 7/1. to dla niego to jest razy 7x :shifty: no o 140 sie mozna by dogadac hehe.
zlewaj ich. a najrozsadzniejsze dla Wszystkich by bylo gdyby "regulaminowo okreslic ,ze takie bzdury - pomijajac napewno pomylki ktore sie zdarzaja to jasne, beda na forum wisialy 4dni np zeby nie robic cenzury,a potem smietnik. a pomylki niech poprostu zostaja na forum i tyle.
Ja uwazam ,ze predek czyli ten kto to trzyma za jaja tam faktycznie, poprawia komfort fukcjowania wielu naukowca - z przymusu jak ja. w zawodzie od 20 lat.
pozdrawiam.

Status:
Tuptek1916
Szczur
Newbie
Posty: 40
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tuptek1916 » 5 lata temu

Ja tylko daje przykład bo nikogo prócz tych którzy ten zawód uprawiają tak nazywać nie zamierzam. No może z wyjątkiem zapchlonych bez kagańca i z blaszanymi identyfikatorami.

Status:
aaabbbccc666
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: aaabbbccc666 » 5 lata temu

a konfident z kropka pod okiemk to nie konfident ?

Status:
roko
Szczur
Newbie
Posty: 25
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: roko » 5 lata temu

Uwaga trudne pytanie, ANALOG APVP “ONE AND ONLY”: Czy to nadaje się na sniff?
Proszę o sensowne odp.

Status:
SeVen
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 26

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: SeVen » 5 lata temu

Za ostro panowie i to wszystko o pomyłke zamowien.. :o :roll: :| :thumbdown:

Status:
Dragonrevolt
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Dragonrevolt » 5 lata temu

predatorRC
Can you answers on emails pls

Status:
shamdkbl
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: shamdkbl » 5 lata temu

Witam,
Nigdy nie udzielałem się na forach w takich sprawach, jednak teraz czuję się zobligowany żeby coś napisać.
Zamawiam od Preda juz od kilku lat z mniejszymi lub większymi przerwami i faktycznie bywały opóźnienia, problemy, czasami czekałem na odp na maila po kilka dni, nie dostawałem promocyjnych sampli itd. Jednak zawsze transakcja była sfinalizowana. Ostatnio po 12dniach otrzymałem pake w której były wszystkie gratisowe sample, dodatkowo wszystko z nadwyżką od 0,2 do 1,3 Jakość na bardzo przyzwoitym poziomie.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

shamdkbl
Nice try Pred : D

Status:
kwasnypapier
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 19

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kwasnypapier » 5 lata temu

Witajcie, wracam po dlugiej przerwie od RC.
Ostatni raz z predkiem miałem styczność w okresie jego świetności na innym forum. Potem poszedł ogromny wał i pred został wpisany na czarną listę. Jak sie ma teraz sprawa? Można zaufać i zamawiać?
Jaki jest średni czas gołąbków do was?

Status:
shamdkbl
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: shamdkbl » 5 lata temu

well :E spodziewałem się takiego feedbacku : D

Wątpię żeby Pred coś takiego robił kiedykolwiek :)
Pozdrawiam

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 612
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

roko pisze:
5 lata temu
Uwaga trudne pytanie, ANALOG APVP “ONE AND ONLY”: Czy to nadaje się na sniff?
Proszę o sensowne odp.

Tak nadaje się, bardzo małe dawki, ale cholerstwo tak ciągnie, że bez benzo lub wysypania reszty zawartości tej substancji która jest w ciul ekonomiczna - nie skończysz...
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 612
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

predatorRC Jest szansa na KLEFEREIN?
Nowa substancja, w Polsce jeszcze nie zakazana, bardzo zachwalana za granicą, podobno euforyk pierwsza klasa, bez jakiś większych uboków i kilka razy lepsze od 3/4CMC.

Tutaj opis:
http://wolna***.i**/kleferein-umarl-krol-niech-zyje-krol/
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.