Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

nutsak1337 pisze:
5 lata temu
janosik1358 pisze:
5 lata temu
No to numer nadania już się pojawił na e-mailu teraz tylko czekać na pakę.
Liczę że te 3-cmc legendary będzie warte zakupów, bo ten cały kleferajn czy jak tam mu, to jeden wielki nie wypal.
Ktoś już dostał tą paczkę z tym legendary?
Bo w oddzielnym dziale poświęconym tej substancji, opinii jak na lekarstwo
Kleferein ponoć fajnie sie sprawdza w olejku 2g/10ml do vapo
A co do tematu to ja też właśnie bede słał maila zobaczymy czy dostane co miałem dostać bo we wczesniejszej paczce brakowało a-pihp ;P
ile w olejku? to nie ma prawa się rozpuścić, chyba zawiesina anie olejek.

Status:
Joe
Ssak
Newbie
Posty: 75
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Joe » 5 lata temu

PredatorRc dostane w koncu odpowiedz? Bylem zapewniany ze wysylka w poniedzialek bedzie.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5147
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3258

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Joe, bądź cierpliwy, a dane Ci będzie. spuść ciśnienie, a ciało Twoje będzie oczyszczone.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 612
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Joe pisze:
5 lata temu
PredatorRc dostane w koncu odpowiedz? Bylem zapewniany ze wysylka w poniedzialek bedzie.
Przyzwyczajaj się, u Predzia to norma, dla niego poniedziałek to jak dla nas czwartek.
Na 10 gołębi może tylko 5 doleciało w ciągu 7 dni, mimo że ekspresa biorę, reszta leciała od 2 do 5 tygodni, ale zawsze wszystko doleciało.
Paczka koniec końców i tak dojdzie, tylko jak zwykle spóźniona.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
kwasnypapier
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 19

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kwasnypapier » 5 lata temu

Kurde Predziu...
Ponad miesiąc oczekiwania, by otworzyć paczkę i zobaczyć że nie ma tam ani jednej rzeczy której zamawiałem tylko 25g hexa i po 2g 3ceca i 4cmc...
No klapa, liczę na jak najszybszy reship. Maila wysyłałem z innego niż zazwyczaj, bo na tamtym były jakieśproblemy, ale zawarłem w nim numer transakcji więc powinniście wiedzieć o co kaman.

Status:
raf
Blister
Newbie
Posty: 10
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: raf » 5 lata temu

Dostajecie jakieś odpowiedzi na skrzynkę

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5147
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3258

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

owszem. dostajemy. weź pod uwagę, że czasem to trwa nawet 72h. ale ogólnie rzecz biorąc to z predatorRC, kontakt jest. jest aktywny zarówno na forum jak i e-mail.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 49

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: PanKetonWITAM » 5 lata temu

raf, A ile czekasz na odpowiedź?

Status:
raf
Blister
Newbie
Posty: 10
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: raf » 5 lata temu

PanKetonWITAM, już minęło trochę dlatego piszę dużo roboty moją panowie dlatego może. Czekam na odpowiedź pred pozdrawiam i życzę powodzenia.

Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 49

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: PanKetonWITAM » 5 lata temu

raf, Pamiętaj, że kosmita ma to do siebie, że nie odpisuje jeśli ktoś spamuje albo zadaje "głupie" pytania(np. jak ciśnieniowcy)
Jeśli minęło kilka dni to kulturalnie przypomnij się na mailu bo sam pisał ostatnio, że straszny zapierdol ma na skrzynce i potrafi odpowiedzieć na 200+maili i w ten sam dzień wejść na skrzynkę a tam już kolejne 80 czeka na odpowiedź więc zawsze jest mała szansa, że twój się zawieruszył.
Mimo wszystko nie masz o co się martwić bo u niego nigdy nie ma lipy i zawsze idzie się dogadać. Szczerze to jeśli chodzi o obsługę klienta to jest to moim zdaniem ONE AND ONLY numero uno(chyba tylko "hiszpańscy" chemiczni którzy się zapadli pod ziemię mieli w tej dziedzinie do prediego podjazd) :mrgreen:

Status:
Joe
Ssak
Newbie
Posty: 75
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Joe » 5 lata temu

Gargameli, gdybym nie wyjezdzal w tym tygodniu to moze bym nie mial cisnienia. Specjalnie dopytywalem czy na bank bedzie wyslane :)

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Lassegurra
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Lassegurra » 5 lata temu

Now my order status ******** predator always delivers. My first order i was thinking .."one and Only..yeah right " but many orders later i totally agree..one and only is a very true statement👍

Wiadomość moderatora josiek

*** PLEASE DO NOT WRITE when status are changed !

Status:
Joe
Ssak
Newbie
Posty: 75
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Joe » 5 lata temu

Kurde zapomnialem ze mozna sprawdzic status na stronie sklepu. Przyzwyczajony jestem do kontaktu email. Okazalo sie *** że wachadłowce lecą*** . Podziekowal

Wiadomość moderatora josiek

*** nie piszmy kiedy paki latają

Status:
Splash
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 88

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Splash » 5 lata temu

Chcemy stacjonarne sklepy !
Chcemy numery telefonu do predatora także i ten prywatny !
Chcemy więcej sampli !
Chcemy płatność z ratami !
A tak na serio 3 razy kupiłem u preda zawsze dotarło także dla mnie vendor trusted choć nie ukrywam ,że mogli by dodać więcej tryptamin różnych prychodelików i subs podobnie działających do mdma bo no ta śmieszna subs na k to tak :E .

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Splash, a dlaczego nie MDMA? Właśnie predatorRC, dlaczego by nie wprowadzić MDMA? ;)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!