wezwania

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania używek. Pytania dotyczące legalności i statusu prawnego.
Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6347
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3094

wezwania

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Po takim czasie spokojnie nie bedziesz pamietac udawaj glupieko ze nic nie wiesz i zz bardzo duzo nie mow a bedzie ok ;]
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Anonim24
Newbie

wezwania

Nieprzeczytany post autor: Anonim24 » 4 lata temu

Nic nie wiesz, nie pamiętasz, nie znasz tych ludzi ani stron. Za to że nie pamiętasz nie pójdziesz siedziec :)

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6347
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3094

wezwania

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

po takim czasie to cie mogo w dupe pocalowac ;] tylko zebys mowil to samo i trzymal sie tego nic nie zamawialem nic nie pamietam i chuj ;]
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
bialas55
Ssak
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 12

wezwania

Nieprzeczytany post autor: bialas55 » 4 lata temu

Nie dygaj, ja też panikowałem jak dostałem pierwsze wezwanie, nie taki diabeł straszny. Wsłuchuj się dokładnie w treść zadawanych pytań, nie wychylaj się z odpowiedzią zanim glina nie skończy czytać pytania i na spokojnie tak jak tu koledzy wyżej nie pamiętam, nie przypominam sobie, broń boże nie mów że zamawiałeś, wtedy tych pytań do ciebie się namnoży.

Status:
pawelsniff
Ssak
Newbie
Posty: 43
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

wezwania

Nieprzeczytany post autor: pawelsniff » 4 lata temu

Miał ktoś problemy ze sklepem three*******.** jakieś 3 miesiące temu nie doleciał gołąb i nie wiem czy spodziewać się wezwania ?

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

wezwania

Nieprzeczytany post autor: Legend » 4 lata temu

lita19,
aha, zapomniałem ;)

Oni lubią taką zagrywkę stosować, Pada pytanie " czy brał Pan kiedykolwiek dopalacze / narkotyki / zabronione substancje "
Ty: "nieeee nigdy"
Pies: "jak to, przecież zamawiałeś, mamy dowody"
Ty: "zamówiłem, ale nie to, zobaczyłem co dostałem, przestraszyłem się, poszło w kibel i nigdy w życiu nie brałem takiego świństwa"

Pamietaj, przecież nie byłeś nigdy złapany na tym że byłeś pod wpływem narko, więc nie ma żadnych dowodów że bierzesz.
Nawet jak będą się śmiać i będą dalej pytać i próbować wyciągać, mówisz: "proszę Pana, szanujmy się, to są moje zeznania i proszę pisać tak jak ja mówię. Oszczędzi to nam czasu. "
Przecież na końcu i tak czytasz swojej zeznania, możesz nawet poprawki wprowadzać podpis i do widzenia.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
purecocaine
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Samiec ALFA-PVP
Posty: 799
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 276

wezwania

Nieprzeczytany post autor: purecocaine » 4 lata temu

pawelsniff pisze:
4 lata temu
Miał ktoś problemy ze sklepem three*******.** jakieś 3 miesiące temu nie doleciał gołąb i nie wiem czy spodziewać się wezwania ?
Czym zamawiałeś? Zwykle jak zatrzymają pakę to leci wezwanie listem. Ja bym się jeszcze zapytał na mailu 3c aby upewnić się że wina nie leży po jego stronie i na pewno wysłał pakunek :D

Status:
pawelsniff
Ssak
Newbie
Posty: 43
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

wezwania

Nieprzeczytany post autor: pawelsniff » 4 lata temu

Paka szła kurierem. Dziwne, teraz mam status "SHIPMENT RETURNED TO SENDER", co to może oznaczać ? **:** jest "w doręczeniu", a * min później **:** "zwrócono do nadawcy"

Wiadomość moderatora

dla twojego bezpieczeństwa wyciąłem szczegółowe dane

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

wezwania

Nieprzeczytany post autor: Legend » 4 lata temu

pawelsniff pisze:
4 lata temu
Paka szła kurierem. Dziwne, teraz mam status "SHIPMENT RETURNED TO SENDER", co to może oznaczać ? **:** jest "w doręczeniu", a * min później **:** "zwrócono do nadawcy"
możesz próbować dzwonić do kuriera (z fake'owego numeru oczywiście), może ma pakę jeszcze.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
pawelsniff
Ssak
Newbie
Posty: 43
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

wezwania

Nieprzeczytany post autor: pawelsniff » 4 lata temu

Istnieje możliwość że paka przejęta, a status taki dla zmyły ?

Status:
pawelsniff
Ssak
Newbie
Posty: 43
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

wezwania

Nieprzeczytany post autor: pawelsniff » 4 lata temu

maaatrix pisze:
4 lata temu
pawelsniff pisze:
4 lata temu
Miał ktoś problemy ze sklepem three*******.** jakieś 3 miesiące temu nie doleciał gołąb i nie wiem czy spodziewać się wezwania ?
Czym zamawiałeś? Zwykle jak zatrzymają pakę to leci wezwanie listem. Ja bym się jeszcze zapytał na mailu 3c aby upewnić się że wina nie leży po jego stronie i na pewno wysłał pakunek :D
Skoro mam numer nadania to chyba oczywiste że wysłał

Status:
purecocaine
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Samiec ALFA-PVP
Posty: 799
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 276

wezwania

Nieprzeczytany post autor: purecocaine » 4 lata temu

pawelsniff, a ok bo nie napisales. Tracking stoi w miejscu?

Status:
pawelsniff
Ssak
Newbie
Posty: 43
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

wezwania

Nieprzeczytany post autor: pawelsniff » 4 lata temu

maaatrix pisze:
4 lata temu
pawelsniff, a ok bo nie napisales. Tracking stoi w miejscu?
Długi czas było "w doręczeniu", a teraz zakończony statusem "SHIPMENT RETURNED TO SENDER"

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

wezwania

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

josiek pisze:
4 lata temu
lita19,
aha, zapomniałem ;)

Oni lubią taką zagrywkę stosować, Pada pytanie " czy brał Pan kiedykolwiek dopalacze / narkotyki / zabronione substancje "
Ty: "nieeee nigdy"
Pies: "jak to, przecież zamawiałeś, mamy dowody"
Ty: "zamówiłem, ale nie to, zobaczyłem co dostałem, przestraszyłem się, poszło w kibel i nigdy w życiu nie brałem takiego świństwa"

Pamietaj, przecież nie byłeś nigdy złapany na tym że byłeś pod wpływem narko, więc nie ma żadnych dowodów że bierzesz.
Nawet jak będą się śmiać i będą dalej pytać i próbować wyciągać, mówisz: "proszę Pana, szanujmy się, to są moje zeznania i proszę pisać tak jak ja mówię. Oszczędzi to nam czasu. "
Przecież na końcu i tak czytasz swojej zeznania, możesz nawet poprawki wprowadzać podpis i do widzenia.


Nie iść w żadne takie gadki, że się przestraszyłem i wyrzuciłem. To kręcenie bata na siebie.

Gadasz normalnie ze nie zamawiales żadnych dopalaczy jak Ci wyskoczy ze ma dowody w postaci przelewów odpowiadasz że rocznie kupujesz kilkadziesiąt rzeczy przez internet, przelewasz pieniądza na różne konta i być może wpłaciłeś i na to konto które Ci podają ale z pewnością nie byl to zakup żadnych dopalaczy.

Mi wyskoczył jeszcze z potwierdzeniami odbiorów z INPOST i odpowiedziałem w ten sam sposób proszę sprawdzić ile przesyłek rocznie odbieram za pośrednictwem paczkomatow w żadnej nigdy nie było żadnych doplaczy gdyby były z pewnością bym Państwa poinformował.

Trzymać się wersji nie zamawiałem nie pamiętam a jeśli już coś zamawiałem to z pewnością żadne dopalacze. Gadki zamawiałem ale wyrzucałem to proszenie się o problemy, a jak jakiś ambitniejszy gliniarz to jeszcze Ci kiedyś na chatę wleci sprawdzić te Twoje wyrzucone zakupy.

Status:
victorduraace
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

wezwania

Nieprzeczytany post autor: victorduraace » 4 lata temu

Dostałem dzisiaj wezwanie jako świadek z 165 KK. zamawialem coś 3lata temu tylko w bestchem.nl. jest się czego bać? co mówić?
jakie paragrafy Wy mieliscie podane w wezwaniach?

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 233
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 30

wezwania

Nieprzeczytany post autor: Chlastusmate » 4 lata temu

victorduraace, 3 lata temu to nic nie pamiętasz a i wtedy było wszystko legal więc na luzie