Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Pytania i odpowiedzi związane z research chemicals.
Status:
Ona85gw
Narkotykacz
Użytkownik
Posty: 277
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 100

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Ona85gw » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Gargameli pisze:
5 lata temu
nie pojawi się taka informacja jeśli będziesz korzystał z oryginalnych stron przewoźników, ale jeśli już skorzystasz z kurierpolska24 lub 17track to informacja taka będzie widoczna dla osoby posiadającej numer trackingowy... i owszem dotyczy to wiadomych przewoźników xD
Czyli jeśli na stronach podanych wyżej sprawdzam track i widnieje, że w drodze mimo że minęło ponad 10 dni roboczych od zawieszenia paki w kraju z ktorego została wysłana. Jest szansa że dojdzie?? 🤔 Czy po prostu brak aktualizacji danych....

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Opóźnienia to normalna rzecz. Wystarczy że dostawca późno doręczy paczke do kuriera... a kurier późno dotrze na lokalną sortownie - to już 1 dzień w tył
Jeżeli sortownnia nie zdąży wysłać paki do hubu - to następny 1 dzien w tył.
Często jest tak że jak są święta, wolne itp - to huby nie przekazują pak w kierunkach których któryś z krajów ma wolne / zakaz ruchu tirów itp - 2-3 dni w tył (np święto we czwartek a potem sobota)
Samo wysyłanie - 3-4 dni to norma.
Późny przyjazd paki do któregoś kraju EU i nie wyróbka żeby zdążyć na samochód do lokalnej sortowni - +1 dzień
Duży ruch, kurier przeładowany, nadanie na punkt który jest daleko od lokalnej sortowni - + 1 dzień

I tak jak normalnie przy nadaniu we wtorek, paka powinna być na czwartek (3 dni), wszystko może się przedłużyć do 11 dni ROBOCZYCH :(
Nie mówiąc o tym jak wpadnie nam po drodze weekend albo dwa... to już wtedy robią się chore okresy.

Ogólnie jak paka leci i jest poprawnie nadana w normalnych godzinach to najkrócej to 3 dni, najdłużej miałem tydzien (z weekendem)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
zaczek571
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 39

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: zaczek571 » 5 lata temu

josiek, 3 dni czas dostawy chciałbym , żeby do mnie tak szybko latały... U mnie zazwyczaj od 7 do 18 dni. Jeden wyjątek 1.5 msc leciała rakieta
NIE CHCE KURWA DO OŚRODKA ,VIXA ZJADA MNIE OD ŚRODKA .Wszystko co zostało przez ze mnie opisane , jest fikcją , to tylko wytwory mojej chorej wyobraźni ;)

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: aras » 5 lata temu

Doktor, rakieta sie obudzila po 14 dniach i idzie... Mam nadzieje ze bez niebieskich :E
Posralo czerwonych ostatnio.
Gwarantuja 3 dni dostawy haha chyba cudem.
Ale sa gorsi. Popatrzcie opinie o poczcie z kraju kwitnacych tulipanow i innych roslin, na stronie TrustPilot.
Paki miesiacami lataja po EU....
Wiec cieszcie sie, bo zawsze moze byc gorzej :)
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
januszz
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: januszz » 5 lata temu

Witam, czy jak ktoś pomylił się przy wpisywaniu upoważnienia i podał zły numer dowodu osobistego ale pesel się zgadza i wszystkie inne moje dane (osoby odbierającej) zgadzają się to czy odbiorę przesyłkę poleconą? Czy sprawdzają numer dowodu osoby w systemie która wystawia upoważnienie?

Status:
Anonim24
Newbie

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Anonim24 » 5 lata temu

januszz, przy upoważnieniu mogą sprawdzić Serie i nr dowodu i wtedy pesel nic nie da że dobry jest.

Status:
Omori Papa
Blister
Newbie
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Omori Papa » 4 lata temu

A żółci? Po jakim czasie opóźnienia zacząć się martwić?

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 4 lata temu

Omori Papa, z żółtymi bywa inaczej, zawsze możesz z jakiegoś numeru zadzwonić na info i popytac gdzie, co i jak...

Status:
purecocaine
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Samiec ALFA-PVP
Posty: 799
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 276

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: purecocaine » 4 lata temu

Omori Papa pisze:
4 lata temu
A żółci? Po jakim czasie opóźnienia zacząć się martwić?
Sprawdź na 17track to wtedy będzie status "Zatrzymana przez organy ścigania" na inpostowym tego nie ma. Paczka dolatuje do 48h po wlozeniu jej do paczkomatu przez nadawcę i jest to norma.

Status:
Anonim24
Newbie

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Anonim24 » 4 lata temu

maaatrix, nie jestem pewny czy jest tak samo jak w przypadku kuriera ale zestrzelona paka bardzo często ma status Odebrano. Mimo że np nie była wydana do doręczenie.

Status:
Omori Papa
Blister
Newbie
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Omori Papa » 4 lata temu

Moja paka już ponad tydzień ma status odebranej od nadawcy i dalej cisza.

Status:
Killer88
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Czy opóźnienia w transporcie są normalne?

Nieprzeczytany post autor: Killer88 » 4 lata temu

Możesz odezwać się do mnie w wiadomości prywatnej?