Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6379
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3122

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

predatorRC, dziękuję pred za ptaka bardzo szybko przylecial jestem miło zaskoczony
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Zerothehero
Szczur
Newbie
Posty: 29
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Zerothehero » 4 lata temu

predatorRC, emailing me to tell me I have to wait further isn’t really fixing anything. Answer my mail and give me a answer. This is just more of the same I listened to for weeks now.

Status:
Ti ta techno
Szczur
Newbie
Posty: 35
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Ti ta techno » 4 lata temu

For those who have hexedrone and dont know what to do with it because its totally not suitable for consumpion the way this stuff is contaminated...

I wanted to try it myself first before i might give you wrong infos because i know it normally works fine with legit hex, but wasnt sure if thats hexedrone at all.....

Started to wash it with acetone and so far it works pretty good.
I just rinsed it with the rest acetone i had at home which was around 80ml before the bottle was empty.

After i picked up more chems from the pharmacy this noon i will run another flush thru the material to finish it.
Im pretty interrested what effects will result or if it can go into the toilet...

In case this aint enough to have a clean product i experienced with batches before, performing a recrystallization shows the best results, in fact even changing the kind of salt the substance appeared at the beginning into hexedrone-citrate form is done pretty quick as well.

But all that work wouldnt make much sense with tiny 10 grams, thats rather more profitable if you received bigger amounts of a crap-batch hexedrone.

Maybe im lucky later when i picked up my chems and finished the wash and this stuff gets at least a little usefull.
In the beginning i was simply like Hell noooo that shit aint suitable to consume in any way without growing alien-cancer big as footballs outta your ass soon :D


I dont know if the fotos are correctly posted and its not completely done yet anyway, but i found it pretty damn impressive how much crap got washed out from the small load acetone i used up before i get my new bottle later.

It looks even worse compared to the amount of dirt i've washed out of nep before^^

https://www.directupload.net/file/d/5643/hibv3k4f_jpg.htm

https://www.directupload.net/file/d/5643/zxrjfn2f_jpg.htm

I hope im not too late reporting this info so its hopefully still usefull for some people which might have spent a lot of money for trash...




Stay safe :wave:

Status:
Bartoszek
Sniffiarz
Newbie
Posty: 114
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 20

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Bartoszek » 4 lata temu

Siemanko predziu kiedy mozna spodziewać sie obiecanej a-php ? :)

Status:
Arisas
Ssak
Newbie
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Arisas » 4 lata temu

kowalski123gg pisze:
4 lata temu
Witam wszystkich zgromadzonych, wbijam tu na stałe z konkurencyjnego forum.
Super atmosferkę tu macie, w świecie RC jestem od wielu lat, chodź ostatnie zamówienia u Preda pochodzą prawie sprzed 2 lat, nie mam już dostępu do starego konta, więc tutaj i na sklepie założyłem nowe konto, zasady znam,BHP również.
predatorRC, słuchaj na e-maila wysłałem ci wiadomość(nick tutaj z forum podany), w sprawie tych pierwszych 5 zamówień z bitcoinami.
Wiem jak to działa, wiem o co tutaj chodzi, przelewy i tak robię z poczty, anonimowo, nie z swoich danych co w tych czasach zasługuje na miano absolutnych wymagań.
No więc liczę że mi tam jak najszybciej odpowiesz bo będę chciał strzelić hurta ;)
Hurt opłacony przez pocztę? Proszę Cię... Masz bitomaty przecież, podchodzisz wrzucasz pieniądze i skanujesz QR Portfela... Wsio.

Status:
aaabbbccc666
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: aaabbbccc666 » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
A co Cie interesuje?
Predziu to co zwykle dobrej jakosci stim, najlepiej nadajacy sie do vapo. Ostatni odcinek alfa ogladany u Ciebie byl jeszcze interesujacy ale z kolei Bk-brazowe calkowicie mmnie wtedy zaskoczylo swoim profilem. Ja jestem tylko detalicznym klientem ale jednak regularnie i dlugo ogladalem Twoje polecane seriale i nie bylem nigdy rozczarowany. Najlepsze bylo to ,ze moglem normalnie i bezpiecznie funkcjonowac w zyciu. -jak czlowiek bez ryzyka bez niebezpiecznych sytuacji i bez zaleznosci. Jestem Ci za to wdzieczny i domyslam sie ,ze wiele rzeczy jest od Ciebie niezalezne. pozdrawiam.

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 4 lata temu

predatorRC, wysłałem Ci list privnote w sprawie skuchy z Halloween promo, zero odpowiedzi, a już cię pochwaliłem

Str.1277

Status:
hp505
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: hp505 » 4 lata temu

predatorRC, any update on USA shipping? It’s been 4 weeks now and 3 of my emails have been ignored.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Doktor pisze:
4 lata temu
predatorRC, wysłałem Ci list privnote w sprawie skuchy z Halloween promo, zero odpowiedzi, a już cię pochwaliłem

Str.1277
Hmmm dziwne, bo wczoraj przerobiłem wszystkie maile. Później ogarniemy te nowe :thumbup:
mam nadzieję, że Twój też tam będzie :think:

hp505, he told me ystaerday thats its shipped, I am waiting for the trackings.

--------------------------------------

Nowości na stronie:


3CMC ICE POWDER

Obrazek
Obrazek



MDPHP BROWN CRYSTAL

Obrazek
Obrazek
ONE AND ONLY

Status:
hp505
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: hp505 » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
he told me ystaerday thats its shipped, I am waiting for the trackings.
Shipped as in on its way to poland, or just left poland

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 613
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 4 lata temu

predatorRC, jak wczoraj złożyłem zamówienie, dzisiaj opłaciłem na poczcie z opcją natychmiastowego przelewu, to można wiedzieć czy gołąb wyfrunie w 5 dniu tego tygodnia czy może dopiero w przyszłym tygodniu?
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
parowa
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: parowa » 4 lata temu

Zamowienie które jest dawno opłacone do teraz nie wyszło, mimo zapewnienia, że wyjdzie jakiś czas temu. Żałosne, brak odpowiedzi na maile. Wszystko człowiek jest w stanie zrozumieć, ale nie brak kontaktu gdy jest taka a nie inna sytuacja. Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie

Status:
gheorgherr
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 225
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 27

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: gheorgherr » 4 lata temu

My dog placed and payed or the order yesterday will i get the yesterday promotion?
Why no reply to emails?
And if you can estimate when it will be shipped
But in the end it doesn't even matter!

Reptyles

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
Hmmm dziwne, bo wczoraj przerobiłem wszystkie maile. Później ogarniemy te nowe
mam nadzieję, że Twój też tam będzie

predatorRC, może szukałeś starego mail (jeśli pamiętasz stare konto usunięte, poprzedni mail padł, mam teraz świerze konto na sklepie mail i konto w domenie ya...x) wysłałem Ci ten mail z innego konta w privnote

Pozdro

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

parowa pisze:
4 lata temu
Zamowienie które jest dawno opłacone do teraz nie wyszło, mimo zapewnienia, że wyjdzie jakiś czas temu. Żałosne, brak odpowiedzi na maile. Wszystko człowiek jest w stanie zrozumieć, ale nie brak kontaktu gdy jest taka a nie inna sytuacja. Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie
Jeśli 1 dzień to brak kontaktu to winszuje.

Wczoraj nie odpowiadaliśmy na maile. Dzisiaj / jutro ktoś do nich siądzie, żeby załatwić sprawy na nowy tydzień. Normalnie odpowiadamy w ciągu 24 max 48 godzin, więc kontakt jest i maile zawsze są robione przed kolejną listą wysyłkową.

Doktor, ogarnę :thumbup:

Obrazek
ONE AND ONLY

Status:
hp505
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: hp505 » 4 lata temu

Redacted