KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Konkursy organizowane przez ekipę forum Dopek.eu.
Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Gargameli pisze:
4 lata temu
heh... myślę, że Wizzair, dobrze to określił xD
Zna mnie na wylot, nawet na przelot :D :D
To Ty chyba uprawialas Iron Many w takim razie :clap: :clap: :lol:
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

aras, masz do wyboru dwie opcje - zryty organizm lub chorobę.
Niepotrzebne skreślić.

Dodano po 25 minutach 27 sekundach:
Gargameli pisze:
4 lata temu
chemiczny, oj można... można... mój najdłuższy ciąg na czwórce to 99 dni dokładnie. [zabrakło doby do przekroczenia magicznych 100 dni]
No ja stawiałem na 3/4 dni ciągu i 1/2 przerwy.

Kiedyś już o tym pisałem.
Póki wrzucamy relatywnie niskie dawki, jemy, pijemy, śpimy, unikamy alkoholu, unikamy mixow nie nakurwiamy neurolepow a tym bardziej benzo, na ketonach możemy jechać długo, bardzo długo.

Tu jednak dochodzi druga kwestia.
Czwórki są ciężkie w ćpaniu.
Dają - przy zachowaniu podobnych dawek - relatywnie mocniejsze odczucia od trójek.
Zupełnie inne metabolity(4'podstawione a to już duża różnica) i moc o wiele większa od trojek.

W skrócie mówiąc poszczególne receptory i mechanizmy o wiele szybciej ulegają degradacji.
Wykładnia uboków rośnie wprost proporcjonalnie do dawek.
Kiedyś pisałem o microdosingu cmc ale nikt tego nie bierze na poważnie "bo liczy się zajebac 300mg i zdobyć szacun na dzielni - o taaaak jestem fajny"

Od lat w medycynie utarto schemat (dla ćpunów głupi jak but) który obejmuje stabilność działania.
Im stabilniej coś działa tym łatwiej nad tym zapanować.
Microdozowanie obejmuje relatywnie niskie dawki typu 50-60mg wrzucane co pewien konkretny odstęp czasu.
No ale co tam xD

Nikt z Was też nie zastanawia się czemu w medycynie używa się 3'podstawionego Katynonu - bupropionu.

A no i na koniec.
Kiedyś o tym pisałem ale to też ludzie mają w dupie.
Z wyliczeń wychodzi, że optymalne dawki bieda ketonów (pochodnych metkatynonu) oscylują wokół dawek 120-150mg.
Jak mi kiedyś powiecie jaki jest wrzucania 250mg to będę wdzięczny.
Oczywiście pod uwagę bierzemy opcje wyzerowanej tolerki.
Wyzerowana tolerka - suplementacja witamin b, bezproblemowy minimum 7h sen, brak alkoholu i fajek, puls spoczynkowy 60-75, bezproblemowe wypróżnienia, itd.
Każde odstępstwo powoduje, że wina nie leży po stronie substancji a po stronie zrytych mechanizmów w organizmie.

A wrzuta 250mg powoduje zwiększone działanie substancji ale i -zawsze- niewspółmiernie zwiększona kumulację side effectow.
Nie liczymy tutaj 2-3 dni gdzie organizm ledwo leci na oparach i w zmeczeniu/zjebaniu sen jest "renegenerujacy" bo faktyczne Sajdy wychodzą po +/- 2 tyg czystości od używek i ciągną się w zależności od podjętych kroków nawet do 1.5 roku.

Reszta to czysta chemia mózgu i narządów wewnętrznych - spierdolony kortyzol, skoki cukru, brak skupienia/senność wynikająca z popierdolonych zależności sodu/potasu/wapnia itd

Temat rzeka.
Cwaniakom polecam 6mies czystosci. Zwłaszcza cwaniakom którzy lecą dłużej niż rok.
Zmieni się Wasze postrzeganie świata i używek.

Prawdziwe życie nie polega na ćpaniu, prawdziwe życie polega na radzeniu sobie z życiem i problemami poza nacpaniem.
Przy czym definicja nacpania o której mówię obejmuje cały mechanizm związany z ćpaniem.
Tj syndrom odstawienny - tzn wszystkie te odczucia jak przypływ mocy i motywacji tuż po odstawieniu ale i zjebe itd.

To nie sztuka ćpać raz w miesiąc ale jak nie cpamy to chlac, jarać czy wpierdalac neuroleptyki i po miesiącu napisać "tolerka zerowa".
Już weekendowe picie pierdoli tolerke.

No ale co ja tam wiem.
Przecież optymalnie wziąć 5gr na weekend i 10 browarow. Po wszystkim uśpić się neurolepem czy tam benzo.
A potem płakać, że trzeba bujać się po psychuszkach albo wpierdalac tone leków.

Dodano po 7 minutach 24 sekundach:
aras pisze:
4 lata temu
Zna mnie na wylot, nawet na przelot
Przecież widzę co jesz, jak piszesz itd.
Mechanizm działania fenibutu czy cmc u każdego jest taki sam.
Subiektywne opinie są mylace, obiektywne wynikają z samych procesów które uruchamia dany narkotyk.

Długa droga Cię czeka. A jak się nic nie zmieni to na końcu tej drogi siedzi psychiatra/lekarz z oiomu lub szereg specjalistów - kardiolog/neurolog/proktolog/diabetolog.

Nie masz żadnej wiedzy o redukcji szkód i nic nie robisz w tym kierunku a to już działa na Twoją niekorzyść.

Wyjścia masz takie jak wymieniłem, co z nimi zrobisz Twoja sprawa.

Na forach jestem od 10 lat a czynnie od 6- czyli jak część z Was stawiała pierwsze kroki w szkole podstawek.
Widziałem już wszystko upadki i wzloty, zniszczone życia i śmierć.

W przypadku cpanstwa opcji jest tylko kilka. A oświeceniowe banały tak często promowane przez ketonistow czy psajkowcow dotyczy odsetka ludzi.
Przy czym oświecenie obejmuje kolejny upadek bo nikt takich ludzi nie rozumie - i nie dlatego, że są lepsi ale dlatego, że ich ambicja sięga poza nasz układ słoneczny.

Reszta - wyżej. Możemy porozmawiać o życiu jak życie stanie się priorytetem.

Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Przez ostatnie kilka lat idealnie trafiłem z tym co czeka konkretnych chłopaków.
Pomyliłem się w kilku przypadkach ale potem okazało się, że po "szlagu" od życia zmienili swoją drogę.

Ja im dawałem rok- dwa ćpania i to co Tobie. Zgubiła ich pewność siebie i podkręcanie dawek. Resztę znasz - zatrucie, OIOM, psy na chacie.
Wyrok w zawieszeniu i prosty wybór - dalsze ćpanie i odwieszenie wyroku, kolejne zatrucie i ryzyko, że tym razem karetka nie zdąży, pogłębiające się choroby itd.

Bo o tym, że każdy narkotyk tyra np serce wie każdy. Ba po zapisie EKG kardiolog zgadnie czy cpales, po bardziej skomplikowanych badaniach neurologicznych wyjdą patologie itd.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 4 lata temu

Ja od siebie powiem tak.
Od początku przygód przyjąłem zasadę - nie zwiększam dawek.

To nawet nie była zasada - tylko takie instynktowne działanie samozachowawcze, gdy zauważyłem, że klepią mnie dawki mniejsze nich innych, podczas gdy masę mam powyżej przeciętnej zdecydowanie :)
To wzmocnione działanie wiążę z około 3-letnim używaniem nootropów ale to tylko przeczucie, nie mam jak tego potwierdzić.
Ważniejsza była decyzja - nie zwiększam dawek. Klepie słabiej, to przerywam na jakiś czas, aż zacznie klepać normalnie.

Dziś, ponad dwa lata od startu, klepią mnie te same dawki, co klepały, mimo że towar na rynku jednak uległ degradacji.

Więc zamiast zwiększać dawki dla większej glorii i chwały na dzielni, większego kopa, czy chuj wie czego jeszcze, radzę zrobić przerwę, gdy przestaje klepać. Inna droga to jazda po równi pochyłej do zrytej bańki lub nawet sześć stóp pod granitem czy innym marmurem.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

Nawet utrzymywanie dawek jak pijesz alko czy jesz podgrzewane śmieci to krótka droga.

Ba tu trzeba też napisać o np dodatkach do żywności które w połączeniu z dragami będą problematyczne.

Temat jest o wiele szerszy...

O tym, że na forach ludzie skupiają się na serotoninie i dopaminie zapominając o tym, że w organizmie są setki przekaznikow, receptorów i hormonów.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 4 lata temu

Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową.
Przez jakieś kilkadziesiąt lat nic tu się jeszcze nie zmieni.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Wizzair pisze:
4 lata temu
zryty organizm
Zryty czym, cpaniem?
Wizzair pisze:
4 lata temu
chorobę
Jaka? Stres moge skreslic.
Wizzair pisze:
4 lata temu
Ja im dawałem rok- dwa ćpania i to co Tobie
No juz poltora roku sie zbliza, a cpam mniej niz kiedys.
WIec lepiej przesun te granice chociaz z pol roku :D

Twoje diagnozy sa jak atrologia - troche trafiasz w fakty ale na koncu wychodzi losowa kupa.
Jak skoncze tak jak mowisz to obiecuje Ci ze zwroce Ci honor, ale naprawde tak mi sie nie wydaje.
Pierdolisz glupoty o fenibucie ktory bralem moze 10 razy w zyciu, nie zwiekszajac dawek ani czestotliwosci brania.
Pierdolisz glupoty o rozjebanym organizmie - jak bralem pierwszy raz 4cmc, to juz dorzutki nie dzialaly, a cpalem wczesniej w zyciu moze z 15 razy jakies tabsy, moze 10 razy fete i jaralem chwilami sporo ziola, a tak to sporadycznie. To wszystko w przeciagu ponad 10 lat.
Od ponad 15 lat uprawiem regularnie sport i zdrowo jem, wiec Twoje gadanie o mnie to dla mnie straszne kocopoly i cisne z tego pompe :D
Oczywiscie wiem ze chcesz dobrze i duzo Twoich rad sluchalem, nawet regularnie jem lecytyne slonecznikowa ktora poleciles.

Polecam przeniesc to tematu "Upadek arasa" :D
Wizzair pisze:
4 lata temu
Prawdziwe życie nie polega na ćpaniu, prawdziwe życie polega na radzeniu sobie z życiem i problemami poza nacpaniem.
Bez sensu tekst "życie polega na radzeniu sobie z życiem".
Zycie polega na tym co uwazasz. Jednym na robieniu pieniedzy, innym na robieniu dzieci, innym na cpaniu.
Sens zycia jest taki jaki sobie nadamy. Jak ktos ma sens zycia zeby cpac nikomu nie szkodzac tylko sobie, to kim Ty jestes zeby mu zmieniac cel w zyciu?

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
Wizzair pisze:
4 lata temu
Wyzerowana tolerka - suplementacja witamin b, bezproblemowy minimum 7h sen, brak alkoholu i fajek, puls spoczynkowy 60-75, bezproblemowe wypróżnienia, itd.
:D :D
Puls w tej chwili 69, jem duzo witamin itp, spalem ponad 8h przynajmniej od 2 tygodni,
niestety wypilem 2 buletki czerwonego wina przez swieta :(, nie pale fajek, sram jak krowa :D (duzo blonnika)
A dorzutka 4cmc napewno nie dziala przez te wino czarodzieju :) ?

A co do tematu konkursu choinki, dzisiaj wyniki i mam nadzieje ze moja "sajkinka" znajdzie sie gdzies w czolowce josiek ;)

Piona!
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

aras, część uwag nie była skierowana do Ciebie.

Pogadamy jak wywalisz fenibut i zachowasz minimum 2 mies czystości od używek.
Wtedy są dopiero jaja.

Obecnie większość sajdow jest słabo dostrzegalna.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Legend » 4 lata temu

no ba dzisiaj wyniki ;) przesłaliście duuużo :) różnych rzeczy :) czekamy do 00:01 ;)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6347
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3094

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

4 gramy ma joska drzewko
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 4 lata temu

josiek,
Gdzie te wyniki? :P
Wiesz ile musiałem się kartą namachać żeby to wyrzeźbić? :E :E :E 8-)
Pozdro :wave:
Wiosna :D

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6347
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3094

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

josiek, Josiek dawaj wyniki ludzie czekają
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Legend » 4 lata temu

Rozwiązanie konkursu ! TADAM TADAM :)))

Na start leci część konkursu nr 2: Waga dopkowej choinki/

Specjalnie zrobiłem zdjęcie na podłożu o różnych kolorach -tak żeby było ciężko oszacować - dla was ;

Waga 3-cmc zaraz po rozkruszeniu ;) zważeniu i rozsypaniu choinki to 1,33 [g]!

Najbliższe odpowiedzi:
Kaczusek, - odpowiedź 1.35g (+0,02g)
aILEtoRoboty, - odpowiedź 1g (-0,33g)
Przybysz, - odpowiedź 1g (-0,33g)

Więc Panowie.... jak tylko staniecie się userami pełnoprawnymi, będziecie wychwalani na chat :)
Kaczusek, Ty masz chyba wagę w oku! bo trafiłeś prawie idealnie ;)



Teraz zdjecia choinek - niestety tutaj myślałem że będzie was więcej ;) ale i tak dziękuje za przesłane odpowiedzi!!!
Naprawdę jestem w szoku pięknych choinek! moja choinka to może się schować przy waszych!
Miejsce 1:
aras, Za połaczenie wszystkiego co można ;) od samarek po proch po tabsy a nawet gumisie!!!
Obrazek
chemiczny, Za start i mete i na prawdę dużą ilość czasu spędzonego żeby wykonać choinkę :)
Obrazek
Miejsce 3:
Show, Za korkową choinkę ;) i fajny pomysł!
Obrazek

Tutaj możecie się zgłosić do Sergiusz,'a w celu wybrania rang ;) zgodnie z jego postem.
Userzy aILEtoRoboty, oraz Przybysz, dostaną promocję do niebieskiej rangi!!

GRATULACJĘ!!! I DZIĘKI ZA WASZE PRACE I UCZESTNICTWO!
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 4 lata temu

Przede wszystkim wielkie gratki dla Ciebie josiek, za zorganizowanie konkursu :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Szkoda ,że tak mało osób postarało się zrobić coś ciekawego,no ale cóż.... :smoke:

Gratulacje dla zwycięzców :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kaczusek, naprawdę waga w oczach :D szacun :thumbup:
aras, SAJKINKA jednak wielka :thumbup: :E
Mówiłem Ci że jest zajebista :D :thumbup:

Co do nagrody,to powiem tak. Kilka dni temu została mi nadana ranga "user" ,więc nadmiarem łaski :E byłoby ,gdybym otrzymał teraz promocję o level wyżej 8-) no ale jeżeli nasz drogi admin tak zadecyduje abym do wielkanocy mógł z takowej rangi korzystać to z dumą będę takową rangę jak medal na piersi nosił :D :D :D
Także Sergiusz, decyduj :thumbup:
Pozdro i szacun dla wszystkich :wave:
Wiosna :D

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: Legend » 4 lata temu

chemiczny, będziesz miał rangę specjalna :))) dzięki za odrobinę chęci i dystans!!!
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 4 lata temu

josiek,
Dziękuję :thumbup:
Doceniam to...
Chęci na dobrą zabawę zawsze są a i dystans nawet do samego siebie też jest :lol:

A tak nawiasem mówiąc, to chyba zostanę rekordzistą forum :E :E 8-)
W 4 dni awans z newbie do rangi specjalnej 8-) 8-) 8-)
Ale jajca :D :D
Wiosna :D

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Kauabangaaaa!!!!
Sajko balanga!!!!!
Z okazji wygranej zjem cala choinke!!!!
Moze dam rade do konca 2021 :)

W takim razie mam super szacun na dzielni Dopka, wiec pamietajcie kto tu jest Don Capo Crimini vel Castellano vel Eskobar aka aras :D

Dziekuje wszystkim organizatorom oraz uzytkownikom konkursu za poparcie mojej weny tworczej, bardzo sie nad nia meczylem, zajela mi jakies 7.11 cennych minut!

josiek, chemiczny, Sergiusz,

I czekam az moja prawa reka Sergi sie odezwie co do nagrody!

Przybokazji oficjalnie mianuje jego prawa reka, a joska i Gargameli moimi lewymi rekami bo mam 2 (tak tak nie umiecie liczyc, mam 3 rece...)

Sajkowego dnia choinki!
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!