Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
rafmar
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: rafmar » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Witam wszystkich Forumowiczów!
To jest mój pierwszy wpis, ale w "temacie" siedzę od wielu lat. "Predator" był do teraz moim "numerem jeden", jeśli chodzi o ocenę jakości produktów i obsługi klienta - zamawiałem bez obaw, a kontakt mailowy był na wysokim poziomie. Chociaż zdarzały się braki i "pomyłki", to zawsze można było się upominać i dogadywać.

Było, minęło. Ostatnie moje zamówienie zostało wysłane dwukrotnie i nie dotarło wcale (od prawie 3 miesięcy). Niestety - w mojej opinii ten sklep już tak bardzo obrósł w "piórka", że całkowicie przestał przejmować się najważniejszym - bezpieczeństwem transakcji. Prawdopodobieństwo otrzymania od Predatora towaru spadło do 50%, możecie czekać tak jak ja i się nie doczekać. Na maile w tej sprawie przestali odpisywać dawno temu. Moje pytanie: "Co ma mnie skłonić do ryzykowania i dalszego zamawiania materiałów, skoro DPD przejmuje jedną paczkę, a wy wysyłacie kolejną dokładnie w taki sam sposób?" pozostało bez odpowiedzi. Sugestia - może chociaż zmiana kuriera? Status "VIP", którym "obdarzają" stałych klientów należy traktować jako "kit" dla naiwniaków. Ryzyko związane z niedostarczeniem przesyłki jest w całości przerzucone na kupującego i tu od razu moja uwaga: nie róbmy sobie jaj z interpretacją pseudo "regulaminów" sklepów i traktowaniem tego handlu pod pozorem poważnej działalności przestrzegającej prawa. Wszyscy wiemy co kupujemy, tak jak sklepy wiedzą co sprzedają i ryzyko utraty paczki nie powinno być tylko po stronie kupujących. Oczywiście zaraz pojawią się kosmici stwierdzający: "jest regulamin, nie pasuje ci, to nie kupuj", odpowiadam: kupować będę, bo lubię, ale nie jako frajer.

Cóż, skoro Predatora stać na utratę wiernego, stałego klienta to trudno, ja nie zamierzam mieć już z nimi nic wspólnego. Dużych, sprawdzonych sklepów jest kilka, niektóre nawet oferują "gwarancję dostawy", nie trzeba długo szukać. Zamówiłem już pierwsze, "próbne" partie od dwóch innych Vendorów, zobaczymy co będzie.

Status:
Koxik531
Blister
Newbie
Posty: 13
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Koxik531 » 4 lata temu

Ja mam wielką nadzieję że dostanę konkretne odpowiedź na moje maile. Od **.12 teoretycznie nie wiem co sid dzieje

Status:
Fejzbuk44
Ssak
Newbie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 17

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Fejzbuk44 » 4 lata temu

Dobra dzisiaj złożyłem kolejne zamówienie żeby reship dotarł szybciej...reszip zamówienia z końca listopada i grudnia...chociaż wcześniej pred zapewniał ze poleci bez dodatkowego zamówienia...był burdel napisałem do pŕeda ze odezwę się po nowym roku aż się sytuacja uspokoi ,a teraz nie wysyła bez nowych zamówień....trochę to słabe.ale to taka ostatnia szansa.

Status:
krystianoo3
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: krystianoo3 » 4 lata temu

Witam, jak sytuacja z reshipami? Doczekał się ktoś z Was w okresie grudzień-styczeń Reshipu?

Status:
hp505
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: hp505 » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
Yes sorry, at this moment no shippings to USA (need to fix local shipping first)
I saw your email and I will answer it asap.

We have some orders still waiting to ship there, we will collect all and ship (maybe for the last time to USA - dont know sure at this moment)
Thank you for seeing my email. Hearing that this may be the last shipment to the USA is horrible news. To be honest you were the only real trustworthy source keeping the scene alive here.

But I just want to say, no matter what happens, I appreciate your company's years of quality products and customer service. You will go down as a legend for us just like SI. Best wishes :smoke:

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Koxik531 pisze:
4 lata temu
Ja mam wielką nadzieję że dostanę konkretne odpowiedź na moje maile. Od 26.12 teoretycznie nie wiem co sid dzieje
Czyli czego jeszcze nie wiesz ? To wysyłaj maila codziennie.
Paki wpadły, reshipy są dodawane do nowych zamówień. Co tu dodawać.
rafmar pisze:
4 lata temu
Cóż, skoro Predatora stać na utratę wiernego, stałego klienta to trudno, ja nie zamierzam mieć już z nimi nic wspólnego. Dużych, sprawdzonych sklepów jest kilka, niektóre nawet oferują "gwarancję dostawy", nie trzeba długo szukać. Zamówiłem już pierwsze, "próbne" partie od dwóch innych Vendorów, zobaczymy co będzie.
Najlepiej jakbyśmy pakę 3 raz Ci wyslali za darmo to wtedy byłbyś szczęśliwy.
Pisz maila codziennie, każdy dostaje 50% takiej paki do nowego zamówienia.

Czy to nie jest fair?
Fejzbuk44 pisze:
4 lata temu
Dobra dzisiaj złożyłem kolejne zamówienie żeby reship dotarł szybciej...reszip zamówienia z końca listopada i grudnia...chociaż wcześniej pred zapewniał ze poleci bez dodatkowego zamówienia...był burdel napisałem do pŕeda ze odezwę się po nowym roku aż się sytuacja uspokoi ,a teraz nie wysyła bez nowych zamówień....trochę to słabe.ale to taka ostatnia szansa.
Przykro nam, że tak potoczyły się sprawy.

Przed świętami poleciało bardzo dużo reshipów i jak wiemy jeden przewoźnik ściąga wszystko.

W styczniu sytuacja była tak napięta, że nie wiedzieliśmy czy paki w ogóle bedą dolatywać.
Żeby móc się utrzymać na powierzchni to był jedyny zabieg który zadowoli obie strony.

Fajnie, że wielu myśli, że obrośliśmy w piórka - normalnie reshipy wysyłaliśmy od ręki - ZAWSZE.
Teraz niestety jest jak jest. Cieszymy się, że paki w ogóle dolatują.
krystianoo3 pisze:
4 lata temu
Witam, jak sytuacja z reshipami? Doczekał się ktoś z Was w okresie grudzień-styczeń Reshipu?
Reshipy są dodawane aktualnie tylko do nowych zamówień.
rafmar pisze:
4 lata temu
Status "VIP", którym "obdarzają" stałych klientów należy traktować jako "kit" dla naiwniaków.
Jak lecisz na status VIP to pogratulować, bannery na ten temat już dawno wyleciały ze strony i ogólnie ten system "rang" nie jest brany pod uwagę i każdy jest równy.
rafmar pisze:
4 lata temu
Na maile w tej sprawie przestali odpisywać dawno temu.
Dziennie przychodzi ponad 100 maili, z czego 75% to ponowne pytania o reship, wyzwiska, pytania o to kiedy zaczniemy reshipować bez nowego zamówienia.

25% to ludzie chący coś załatwić, podać adres do paki - sorry, ale nie da się na bieżąco ogarniać tyle maili. POWTARZAM TO PORAZ SETNY.
rafmar pisze:
4 lata temu
Sugestia - może chociaż zmiana kuriera?
Super, Tobie to się chyba wydaje, że jesteś jeden jedyny oświecony.
Takich "sugestii" i "mądrych" pomysłów dostajemy setki.

Proponuje otwarcie własnego sklepu
rafmar pisze:
4 lata temu
Wszyscy wiemy co kupujemy, tak jak sklepy wiedzą co sprzedają i ryzyko utraty paczki nie powinno być tylko po stronie kupujących.
PRZECIEŻ OD POCZĄTKU STYCZNIA PISZE, ŻE RESHIPY PAK Z GRUDNIA SĄ 100%, jeśli były już reshipowane to 50%. AKTUALNIE tylko do nowych zamówień, ale mamy nadzieję, że sytuacja się zmieni.

WIĘC POWIEDZ KURWA PO CZYJEJ STRONIE LEŻY TO, ŻE PÓŁTORA RAZA TOWAR WYSYŁANY JEST ZA DARMO - TYLKO PO TO BY JAK TO UJĄŁEŚ
rafmar pisze:
4 lata temu
skoro Predatora stać na utratę wiernego, stałego klienta to trudno
Mogę tylko dodać - no trudno.
ONE AND ONLY

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

predatorRC, ja poczekam jeszcze z reszipem:) muszę odczekać chwilę
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Zakrist
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 21

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Zakrist » 4 lata temu

predatorRC, ja dodam tylko ze wstawiłem komentarz do nowego zamówienia o reship i zmianę adresu wysyłki , opłaciłem tego samego dnia, następnego dnia odpowiedz mailem i odrazu track. Gołąb powoli laduje a minęły dopiero 3 dni robocze, pozdrawiam

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

predatorRC, nie denerwuj się luźna guma,do wszystkich,dodam że ptaki ćwierkają predzio dobrze się spisuje.Dam znać na dniach piątka dla niego oby tak dalej.Z fartem

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

Boss, cierpliwość popłaca u predka uwierz mi :) współpracuje z nim kilka lat :).

Status:
marcin_d6
Szczur
Newbie
Posty: 28
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: marcin_d6 » 4 lata temu

Mam takie pytanie. Przepraszam jeśli nie jestem w temacie.
- wysyłajcie też (moze) mam nadzieję paczki Gołębie do *****?? Bo aktualnie zmieniłem adres i tutaj jestem. Proszę o odp

Wiadomość moderatora

nie pytamy publicznie o to czy sklep wysyła do konkretnego kraju! o takie rzeczy pytaj proszę sklep via @

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1218
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 187

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: DragonJe DMT » 4 lata temu

predatorRC,
Miałem dostać odp na email A tam cisza.

Mam dla Ciebie propozycję tez ale to juz email.

Odezwij się .
Wysyłam do Ciebie emal prolozycja.
Tak żebyśmy wymienili parę wiadomości
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
bilo
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 64

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: bilo » 4 lata temu

czyli w tym tygodniu co bedzie powinny pojsc reshipy tak? bo jesli mam czekac kolejny, tzn. 3 miesiac to nie fajnie..



Cisza na mailu mimo ze bylismy umowieni, to musze wejsc na forum i przeczytac zeby zlozyc kolejne zamowienie. Mimo to wysylam 4 maile z ta sama notka i nikt tego nie czyta bo nie zostala nawet zniszczona. Wczesniej 0 problemu a teraz nie wiem, nie wyczaruje kolejnych 300zl na kolejne zamowienie. Czyli moj golab bedzie w kurniku siedzial dopoki nic sie nie zmieni? predatorRC,

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

TenTamten, wiem wiem że popłaca
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
autojac
Szczur
Newbie
Posty: 17
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: autojac » 4 lata temu

Reship dolecial ekspresem dzięki pred

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

bilo, reshipy dodawane są do zamówień Mordeczko poczytaj parę stron wstecz,chyba że pred pójdzie na rękę i wyśle sam reship,odemnie powiem że ptaki cwierkaja u predka i jest dobrze.Boss, bossik ja swoje już się naczekałem i się opłaciło kontakt jest z galaktyka więc zieloni Panowie istnieją.