AM-2201

Grupa organicznych związków chemicznych wytworzonych przez człowieka oddziałujących na receptory kannabinoidowe.
Status:
Naukowiec
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 121
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 8

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: Naukowiec » 7 lata temu

AM-2201

Wzór strukturalny:
Obrazek
CAS: 335161-24-5
Wzór sumaryczny: C24H22FNO
Masa molekularna: 359.44 g/mol
IUPAC: 1-[(5-Fluoropentyl)-1H-indol-3-yl]-(naphthalen-1-yl)methanone

Status:
4mmc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 634
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 88

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: 4mmc » 7 lata temu

AM-2201 to syntetyczna substancja psychoaktywna z grupy kannabinoidów - oddziałuje agonistycznie na te same receptory w organiźmie, co aktywne alkaloidy produkowane przez rośliny z grupy Cannabis. Po raz pierwszy opisali ją w 2001. roku dwaj naukowcy z Connecticut University - Makriyannis Alexandros i Deng Hongfeng.[1] Strukturalnie, jest to fluorowa pochodna innego kannabionidu - JWH-018, acz ich działanie różni się znacznie. AM-2201, wg. stanu prawnego na dzień 6.04.2013, nie jest kontrolowane regulacjami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii[2] - jest zatem całkowicie legalne w posiadaniu i użytku.

Efekty w istocie podobne są do tych wywoływanych przez Cannabis, choć trwają krócej. Przy paleniu/waporyzacji pojawiają się od razu, najsilniej odczuwalne są przez pierwsze 15-20 minut od przyjęcia, po czym dość drastycznie zanikają. Lekkie działanie psychoaktywne da się jednak odczuć do 2 godzin od przyjęcia. Efekty psychoaktywne AM-2201 to:
umiarkowana stymulacja
polepszenie samopoczucia
gadatliwość (przy niskich dawkach, przy wysokich nierzadko się milczy)
zaburzenia percepcji ("szum wizualny", określany czasem jako halucynacje - zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych oczach)
zaburzona zdolność koncentracji
rozwinięte myślenie kreatywne
intensyfikacja bodźców
umiarkowana empatia
zredukowane poczucie bólu
intensyfikacja łaknienia ("gastrofaza")
"głębszy" odbiór muzyki
bezsenność
bladość twarzy i przekrwienie białek ocznych (narasta wraz z kolejnymi dawkami)
względnie często: tachykardia
sporadycznie: ból głowy
sporadycznie: stany lękowe (szansa na ich wystąpienie wzrasta z dawką
bardzo rzadko: wymioty
przy dużych dawkach: dysocjacja i depersonalizacja
przy częstym użytku: demotywacja i apatia

Dawkowanie zaczyna się od 1mg (dla osoby bez tolerancji). Górną granicę dawkowania cieżko określić, gdyż efekty nie przestają narastać wraz z dawką, a u użytkowników często wykształca się tolerancja (zmuszająca do zwiększania dawek). Na początek zaleca się jednak zaczynanie od jak najmniejszych dawek. Tolerancja wykształca się względnie szybko i sięga wszystkich substancji z grupy kannabinoidów, włącznie z THC. Dawka śmiertelna AM-2201 nie jest znana - można snuć jednak domysły, iż jest ona na tyle wysoka, że ciężko byłoby ją przekroczyć bez takiego zamiaru.
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
ChicagoBulls
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 66

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: ChicagoBulls » 6 lata temu

Mnie to zawsze nokautuje i nie lubie ale czasami ktoś mi dziure w brzuchu wywierci
Jeblem pod biedronką dosyć pazernego bucha. Byłem z kumplami mieliśmy chyba coś do picia kupić miałem siano...
No i nawet mnie nagrali wchodze morde miałem jak oczadony i nie z tego świata kumple lepiej to znosili a ja tak odstraszael mordą klientere że typiara z biedronki chciała mnie wyprosić tylko kumple szybko jej wytłumaczyli jakie jest jej miejsce w szeregu.
No i kumple mnie sie pytają to co kupujemy.
Ja po 10 sek reakcji i zebrania sdił żeby coś wycedzić mówie
"To co potrzeba..." :mrgreen: :clap: :shh: :problem: :crazy: :E :wtf: :wave:

Status:
Topek
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: Topek » 6 lata temu

Byczas, a jaki vendor to teraz w ogóle ma? Wydaje się mocny kanna :D
Uwielbiam ten stan - kiedy ciężkie powieki mam! :D

Status:
ChicagoBulls
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 66

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: ChicagoBulls » 6 lata temu

To znaczy teraz tego żaden vendor niema musiał by być dilerem nie vendorem...
Ja te maczanki tak raczej za czasów jak AM-2201 było najpopularniejsze a w beta ketach dla odmiany A-pvp jak było jeszcze mdpv to jeszcze byłem zielony szkoda może jeszcze kiedyś się uda. No ale wracając do tematu to pozostał ci nm2201 od np. 13rc albo legalchem'a no chyba że tak jak mówie znajdziesz dilera którego znasz od piaskownicy bo jak nie to i tak będzie to NM-2201.
Chociarz wiem że są różne kanna kwestia gustu ale dalej głównie z tego co mi wiadomo różnica polega tylko na tym że np. Maciej (AM-2201) z 1g robiło się przykładowo 1g procha do 20g maczany a są takie kanna jak chodziły swego czasu "Kocóry" , "Mocarze" i inne chuje móje były z kanna co było 1g do 100g maczany lub i wiecej do dzisiaj dokładnie niewiem ten mocarz to co to dokładnie była za substancja ale nieważne tzn. standardowy maciej to było właśnie AM-2201 i kończe bo już się powtarzam. Am-2201 to już substancja z pokroju co pozostała już jedynie tylko w pamięci ludzkiej dażonej sentymentem jak dla niektórych mefedron czy jak np. mdpv dlamnie :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :smoke:

Status:
turystavvv
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: turystavvv » 5 lata temu

najlepsze kana ?? mi jest potrzebne na juz macie

Status:
priap
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 681
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 169

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: priap » 4 lata temu

Badania wykazują, że AM-2201 jest znacznie silniejsze od THC. W odniesieniu do wartości Ki, AM-2201 ma odpowiednio 40 i 18 razy wyższe powinowactwo od THC dla receptorów CB1 i CB2.

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Chyba kazda kanna (a juz napewno kazda z tych nowych) jest pelnym agonista receptorow kannabinidowych.
To sprawia ze dziala calkiem inaczej anizeli MJ, co najwyzej przypominac ja moze w malych dawkach.
Nie wspominajac o uszkodzeniu nerek i toksycznosci.
Coraz to mocniejsze kanny sa efektem delegalizowania tych poprzednich, przez co powstaja coraz to gorsze wynalazki, a szkoda.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
priap
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 681
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 169

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: priap » 4 lata temu

Od początku byłem przeciwnikiem, tj od pierwszej fali dopalaczy, stacjonarek i momentu kiedy normalną MJ wyjebało z rynku, a weszło gówno przyprawione brixem i innymi wynalazkami. Wtedy spróbowałem wynalazków z ówczesnego smarta i dopalaczy.pl, doświadczenia osoby mającej duże doświadczenie z MJ raczej były przykre, szczególnie po smart shivie i gringo.

Status:
Cameloo
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: Cameloo » 4 lata temu

Znacie sklep gdzie to kupić?

Status:
CinekMarcinek
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 4

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: CinekMarcinek » 4 lata temu

Kurwa 10 lat temu to gówno paliłem.

Nie wiem co się komukolwiek w tym może podobać ale to jeden z najgorszych kanna jakie w życiu testowałem.
Chujowa, mocna i krótka faza. Dopalanie co chwilę bo już puszcza a efekty i tak zasadniczo kijowe niemające zupełnie nic wspólnego z ziołem.

Może ja jestem jakiś pojebany ale od kanna oczekuję fazy chociaż w jakimkolwiek stopniu zbliżonej do natury.

Jak ktoś się chce bawić w 10min pizdy w kosmosie to proszę bardzo ale to zupełnie nie moja bajka.

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

CinekMarcinek pisze:
4 lata temu
10min pizdy w kosmosie
Taka jazde zapewniaja chyba kazde kanna w odpowiedniej dawce.
Z taka roznica ze dzialanie starszych syntez bylo odczuwalne z miligramach, a teraz juz mikrogramy wchodza w gre. Takze mysle ze mozesz sie podobnie skarac, palac jakies 10-100 razy mniej.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
CinekMarcinek
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 4

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: CinekMarcinek » 4 lata temu

aras pisze:
4 lata temu
CinekMarcinek pisze:
4 lata temu
10min pizdy w kosmosie
Taka jazde zapewniaja chyba kazde kanna w odpowiedniej dawce.
Z taka roznica ze dzialanie starszych syntez bylo odczuwalne z miligramach, a teraz juz mikrogramy wchodza w gre. Takze mysle ze mozesz sie podobnie skarac, palac jakies 10-100 razy mniej.
To jakie szkody mi wyrządziły kanna kiedyś to mógłbym się godzinami rozpisywać. Nawet nie chce mi się myśleć jak teraz te obecne kanna działają.

Powiem w skrócie - za dopłata bym tych nowych wynalazków nie dotknął.
2201 już było kurewsko mocne i niebezpieczne a to co teraz jest jak czytam na forum D. to pierdolę.

Gdybym miał wybrać syntetyki to bym powiedział, że mix jwh018 210 i 120 jest najlepszy. może 122 do tego jeszcze.
Mix tych kanna jest najbardziej zbliżony do mj.

A jak czytam, że jakieś kanna teraz co kurwa robi się maczany 1:100 i jest w chuj za mocne nawet dla rasowych ćpunów to pierdolę w pizdu takie coś.

Status:
CrazyBoogie
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: CrazyBoogie » 4 lata temu

CinekMarcinek, Tylko, że JWHy są praktycznie niedostępne. Czasem da się trafić JWH-018, ale to już trzeba mieć konkretne dojście. No i cena kosmiczna!

Status:
CinekMarcinek
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 4

AM-2201

Nieprzeczytany post autor: CinekMarcinek » 4 lata temu

CrazyBoogie pisze:
4 lata temu
CinekMarcinek, Tylko, że JWHy są praktycznie niedostępne. Czasem da się trafić JWH-018, ale to już trzeba mieć konkretne dojście. No i cena kosmiczna!
Wiem, że są niedostępne. Ja już względnie stary jestem i śledziłem ten rynek od ponad 10 lat.
Prawda jest taka, że dla mnie kanna się skończyły. Kolejne gówna wychodziły co klepały 5-15 minut w porywach do 20tu.
Po prostu powiedziałem jakie połączenie kanna daje dobrą fazę zbliżoną do oryginału.
Powiem więcej. Jakby maryśka była legalna to jakby nawet kosztowała stówkę za gram ważony to bym kupił.
Po prostu wolałbym pewniaka legalnego nawet przepłacając 2-3x.