Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Blacklist of scam shops.
Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by NieZwyczajnie » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Bevier To jeszcze zależy od konkretnej substancji. Ketony, fenyloetyloaminy, fentanyle, benzo i kanna są od dłuższego czasu nielegalne, za nie idziesz do pierdla jak za klasyczne dragi. Ale wciąż istnieje kilka odczynników legalnych, nie mam pewności ale wydaje mi się że taki chociażby 1cP-LSD wciąż nie znalazł się na wykazie, ani nie jest zgodny ze szkieletami zakazanymi przez prawo analogowe.

Status:
TakiSobie
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by TakiSobie » 3 years ago

Ale tu nie ma sklepu co ja zamawiałem magi***eedop***cz*.***

Wiadomość moderatora

Nie podajemy pełnych linków do sklepów - tym bardziej scamerskich

Status:
qcher
Ssak
Użytkownik
Posts: 73
Joined: 6 years ago
Reputation: 11

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by qcher » 3 years ago

Krejzol wrote:
3 years ago
Angelka28 wrote:
3 years ago
Zamówiłam paczke z re***-ch****als.p* ..
Zamiast antonia wysłali mąke. A zamiast kokolinoto.. sól...
Nastepna strona utworzona przez rc to MAG*** K***ZTAŁY..
Tez wyslali sól..
:evil: :evil: To sklepy/scamy/widma niby prawdziwe, wyfukowane do góry na wyszukiwarkach.Oferują czesto substancje juz dawno zdelegalizowane.Łowią naiwnych klientów jak rybki, na ładne obrazki i puste obietnice. :thumbdown: :thumbdown: Tu gdzie jestes teraz nikt cie nie oszuka. :D :D Te forum rc jest w pewien sposob wyjątkowe i na obecna chwile najlepsze, a partnerzy/sklepy/vendorzy nie wysla ci soli czy mąki, tylko cos, co napewno dziala , a czasem i "wypierdala z kapci az paruje czacha". :P :P ,moze Hexen zastapi Ci antka a 3cmc kokolinoto kto to wie? ,Jest do wyboru do koloru. :mrgreen: :mrgreen: Tu klikajac na partnera/vendora jestes Angela jak w wirtualnym sklepie i to co zamowisz to otrzymasz. Gwarantuje :angel: :angel:
Muszę się z tobą nie zgodzić, po wpisaniu SCAM w google pierwszy wynik prowadzi do partnera

Dodano po 3 minutach 57 sekundach:
beeniepatu wrote:
3 years ago
Sluchaj PsiNka, 2jka szanowanych user'ow poswiecila czas by skomentowac Twoj wpis a Ty dalej robisz z siebie glupa. Ten Twoj "deep" musial sie zamoulic tak jak ta nazwa, ktorej nikt swiadomy nie uzywa. Masz dostep do DN i pytasz czy tu ktos moze miec prawilne 4mmc? Rozjebales system dzisiaj (takich cebularzy jak Ty jest tu setki)
Wejście na predatora czyni z niego deepweb shoppera, nie znasz się a komentujesz! Ale oczywiście mogę ci wybaczyć ten błąd

Status:
Spac
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Spac » 3 years ago

Potwierdzam. MAG*** K***ZTAŁY rozsyłają sól i mąkę. Zweryfikowałem też po numerze konta sklep r*-c**m i okazuje się że to ci sami co powyżej. Z fartem.

Wiadomość moderatora

Nie piszemy pełnych nazw sklepów, z poza forum.

Status:
dzejesol
Sniffiarz
Newbie
Posts: 115
Joined: 4 years ago
Reputation: 30

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by dzejesol » 3 years ago

A ktoś powie co stało się z Jokerem może?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Gandalf » 3 years ago

dzejesol, prawdopodobnie exit scam
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kiszczak
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 152
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by kiszczak » 3 years ago

Gandalf wrote:
3 years ago
prawdopodobnie exit scam
No to popłynąłem :x :x :x bo do tej pora cisza w eterze. i już raczej nie liczę na pozytywny obrót sytuacji.

Status:
dzejesol
Sniffiarz
Newbie
Posts: 115
Joined: 4 years ago
Reputation: 30

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by dzejesol » 3 years ago

Gandalf, dzięki za info. Bym dał pkt reputacji ale chyba nie mam takich uprawnień 😇
Szkoda , mimo różnych sytuacji to miło wspominam.

Status:
HOTROBTAKES
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by HOTROBTAKES » 3 years ago

When did joker start this exit? I ordered over a month ago, were people still getting pigeons at that time?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Gandalf » 3 years ago

HOTROBTAKES, probably exit scam
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
HOTROBTAKES
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by HOTROBTAKES » 3 years ago

Thanks Gandalf, that stinks.. He had that super high pigeon minimum which I finally decided to buy enough pigeons to reach it... Said order had shipped but that doesn't matter... :( damn it... That's a lot of money in the trash... Oh well can't expect to never be scammed I guess, I ordered pigeons from him last year when the minimum amount of pigeons were lower and the pigeons I got were of very good quality.

Status:
Tst
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Tst » 3 years ago

[*]z tego co się orientuję to za pobraniem wałki lecą, chyba że jest ktoś a nie wiem. Z starego wujka widzisz produkt to omijaj stronę, ceny coś śmiga np ok 60 1g a tam za 25 to walkarze zakładają strony tyle dobrze że słabi w tym temacie, jest też opcja w tel. Zdjęcie produktu na stronie i szukaj w Google, pyk i ta sama fota identyko z innych stron, jedynie TAB 3mmc ma paru vendorow te same, i dobre,

Status:
BoociaaNek
Szczur
Newbie
Posts: 19
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by BoociaaNek » 3 years ago

rc-skle*.com
SCAMERZY to samo jak i te MAGICZNE... |
Wysyłają mąkę i herbate...

Status:
Mirjik
Narkotykacz
User avatar
Mijrik
Posts: 334
Joined: 7 years ago
Reputation: 59

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Mirjik » 3 years ago

Гандалф, exit-scam is not again,im in whit 1500euro D*****N where are you...Whethever man this hur me,and Flightams :smoke: one time... :arrow: :arrow: :arrow: :wave:
:D :thumbup: Cash Money Brothers
CMB :smoke: :clap:

Status:
Danonek1946
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Danonek1946 » 3 years ago

Witam
Zamówiłem ze strony mag**** krys***
1 g syntetycznej kokainy
A dostałem 4 samarki soli ozdobnej haha
Ktoś został też tak wyjebany w kosmos?

Wiadomość moderatora

Nie piszemy pełnych nazw sklepów z poza forum

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Danonek1946, po co szukać magicznych sklepów, jak najlepsze są u Nas ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.