Detale reputacji użytkownika - Mirabelka

Mirabelka

B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Newbie
Reputacja:
248
Punkty za post:
229
Punkty od użytkownika:
19
Pozytywne:
252 (Punkty: 252)
Negatywne:
4 (Punkty: -4)

Statystyki

  Pozytywny Negatywny
Ostatni tydzień 0 0
Ostatni miesiąc 3 1
Ostatnie pół roku 65 4
 
Nazwa użytkownikaCzasPunktyAkcja
Awatar użytkownika
1
sandheavens » 1 rok temu
Komentarz:
szczegolnie w swieta, paczki lezaly w tym tygodniu jeden dzien dluzej bo byl ,,lany poniedzialek,,
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 2 lata temu
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
To co napisałaś nie ma sensu jednak ci odpowiem że nie mam bladego pojęcia i proszę nie robić mi afery z powodu mojego ulubowania do dzielenia się z forumowiczami tym co jem ;)
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
A co cię to interesuje to jest najmniej istotne bardziej istotne jest przygarnięcie sampli a brak recenzji bo "praca" a latasz nawpierdalana towarem do dziś haha
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Gorzkawy spływ jak to przy 3 mmc chociaż mimo tego samego rzutu ostatnia partia nie miała tej prEjebanej gorzkosci a zdjęcie jakieś mam które robiłem dla innego użytkownika wrzucę ci w dział 3 mmc
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Super z tym Simons. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Ciekawostka dla ciebie prowadzę 2 biznesy i mam ciągły zapierdol blant z pół gram palę średnio co 2-3 h . Jak zaczniesz pisać książkę to więcej się dowiesz ;)
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Nie płacz tam dziecko kto się nie myli nic nie robi ;)
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Będzie testowane
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Biorę codziennie zestaw witamin oraz jadam dużo owoców takich jak pomarańcze banany jabłka oraz moje posiłki są kaloryczne z dużo zawartością białka .
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Będzie grill będzie ognisko będzie koleżanko wszystko 1 doby a ogólnie to mogę walić i jeść xd
Awatar użytkownika
1
Rogalx4 » 1 rok temu
Komentarz:
Jestem na wakacjach problem i to duży także wszystko w swoim czasie .
Nazwa użytkownikaCzasPunktyAkcja