1P-LSD

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
Naukowiec
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 121
Joined: 7 years ago
Reputation: 8

1P-LSD

Unread post by Naukowiec » 7 years ago

1P-LSD

Wzór strukturalny:
Image

Wzór sumaryczny: C23H29N3O2
Masa molekularna: 379.504 g·mol−1
IUPAC: (6aR,9R)-N,N-diethyl-7-methyl-4-propanoyl-6,6a,8,9-tetrahydroindolo[4,3-fg]quinoline-9-carboxamide

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

1P-LSD

Unread post by lolek20 » 7 years ago

Bloterki tej substancji wymiatają, naprawdę polecam spróbować tripu. ;)

Status:
KenyPlayer
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 24
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

1P-LSD

Unread post by KenyPlayer » 7 years ago

całkiem wporządku ale jak dlamnie nie warte swojej ceny

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

1P-LSD

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Jeden karton zdecydowanie akurat na pierwszy raz z psychodelikami. Dwa na własną odpowiedzialność 8-)

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

1P-LSD

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Podczas 1P-LSD pokazuje tylko 38% siły działania LSD na myszach, LSD jest wykrywany za pomocą LC-MS, kiedy 1P-LSD inkubuje się w ludzkiej surowicy. Oznacza to, że 1P LSD działa jako prolek dla LSD. Ten częściowo wyjaśnia działanie 1P-LSD, ponieważ sam związek nie jest w stanie wiązać się z receptorami 5-HT2A odpowiedzialne za efekty psychedelicznymi leków.

Przed publikacją cytowanym wyżej badań, farmakolog David E. Nichols podobno skomentował z myślami na wiązaniu 1P-LSD receptora serotoniny
"Jestem pewien, że 1-propionylo również hydrolizy off indolu, ale nie wiem, czy warunki in vivo będzie działać. W laboratorium chemicznym, można wysiąść N-benzoilu, więc N-propionylo prawdopodobnie wypaść zbyt. Ale w organizmie? Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Związek nie być aktywne jako N-propionylo jednak. Sposób, że doki LSD do receptora 5-HT 2A, indolu wiązania wodorowe NH przez serynę 5,46. Z propionyl, nie pasuje do receptora. "
Ruchomości
Profil efektów 1p-LSD nie jest dobrze zdefiniowana. Ogólnie uważa się za porównywalne do LSD
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

1P-LSD

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Polecam lekturę TripReport:
1P-LSD TripReport

Status:
HayaKuza
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 155
Joined: 7 years ago
Reputation: 37

1P-LSD

Unread post by HayaKuza » 7 years ago

A jak jest po pół? Testowane ?
Badacz nie z tego świata...

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

1P-LSD

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

HayaKuza dla mnie testowanie połowy bloterka łączyło by się z obawą która strona jak jest namoczona i czy będzie z tego jakieś działanie. Jeden blotter to dla mnie idealna dawka i ogrom ludzi moim znajomych zaczynało przygode z sajko właśnie od tej substancji i byli zadowoleni, nie za słabo nie za mocno. Jak się zdecydujesz daj znać wpisem na forum ;)

Status:
HayaKuza
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 155
Joined: 7 years ago
Reputation: 37

1P-LSD

Unread post by HayaKuza » 7 years ago

Misjonarz pytam z czystej ciekawości, z psychodelikami mam spore doświadczenie. Od bk-2C-B, 2C-P po Al-Lady i 1A-LSD ;)
Badacz nie z tego świata...

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

1P-LSD

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

HayaKuza doskonale rozumiem, największą obawą w dzieleniu na pół blotterów to że mogą być nierówno namoczone.

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

1P-LSD

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

1,5 dobrego Blotterka i jest super trip :D Lizergamidy to najlepsze psychodeliki moim zdaniem bo są mega mentalne :D Niestety cena powoduje, że tryptaminy wybieram bo blottery to leciały szybko :D
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
human tank
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 198
Joined: 6 years ago
Reputation: 31

1P-LSD

Unread post by human tank » 6 years ago

Dobre to, ale w porownaniu z Al-lad i ald-52 ma wiekszy bodyload na poczatku.

A moze tylko tak mi sie wydaje, teoretycznie to wszystko prodragi lsd wiec nie powinny sie roznic, ale i ja i niektorzy inni co to brali zauwazyli wieksze dreszcze/uczucie zimna i inne tego typu efekty w tej substancji niz w innych analogach.

Bralem to wielokrotnie w ilosciach 200ug, 300ug, 400ug, 500ug i 800ug, choc czasami z tolerancja.

Moja ulubiona dawka to 400.

laczylem to z dxm we wzglednie niewleikiej ilosci 200ug/450mg(zajebiste vizuale i headspace, czas jest strasznie spowolniony a mimio to twoje mysli jada bardzo szybko, trudno to wytlumaczyc) i dph 300ug/125dph(bardzo przerazajaca geometria plus normalne deillirum, nie mowiac juz o ciaglych bardzo ponurych thought loopach i innych negatywnych rzeczach, w zasadzie bad trip do potegi)

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

1P-LSD

Unread post by DragonJe DMT » 6 years ago

Dzisiaj mam w planach pierwszy raz podejść do 1p lsd od pasjo.
Pare dni temu 60mg 40 ho mipt 1h a pihp, 1g + hex i z 0.5g 4cmc.

Myślicie, że bedzie w miare ?
Czy do tego dorzucić 4 ho mipt?
Akurat mam pills 30 mg.
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
human tank
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 198
Joined: 6 years ago
Reputation: 31

1P-LSD

Unread post by human tank » 6 years ago

Tabaluga pvvp wrote:Dzisiaj mam w planach pierwszy raz podejść do 1p lsd od pasjo.
Pare dni temu 60mg 40 ho mipt 1h a pihp, 1g + hex i z 0.5g 4cmc.

Myślicie, że bedzie w miare ?
Czy do tego dorzucić 4 ho mipt?
Akurat mam pills 30 mg.
osobiscie lubie mieszac lsd z tryptaminami

ale jak masz pierwszy trip to moze wez 1plsd samo, i zobacz jakie jest zeby lepiej docenic dzialanie kombinacji?

a takze nie powinnienes mieszac psychedelikow ze stimami. Zanczy, haha, ja tez lubie sobie zapalic hexen w trakcie tripu, ale nigdy nie czuje zadnej stymulacji z tego-lsd samo w sobie jest wystarczajaco euforyczne i stymulujace, szczerze mowiac po prostu lubie jak wnetrze mojej meth fajki wyglada na psychedeliku.

takze twoje serce moze pojsc za bardzo w gore, a takze ryzyko negartywnych thought loops i stresu idzie w gore. lsd jest nijak podobne do 4 ho mipt w tym sensie ze przyspiesza twoje mysli i ciagle myslisz w kolko o jednym i tym samym temacie. Jesli jest to fajny temat to fajnie, ale jesli temat jest stresujacy albo smutny to masz tzw. bad trip co nie jest jakas tragedia(osobiscie lubie moje bad tripy) ale dla wielu ludzi jest to powod do zabicia tripu etizolamem.

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

1P-LSD

Unread post by DragonJe DMT » 6 years ago

Wczoraj jeszcze odpuściłem sobie badania.
Zdrowo jjem, witaminki zero dragow.
Sero niech się odbuduje.
Zobacze dzisiaj jak to bedzie wyglądać.
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)