1P-LSD

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

1P-LSD

Unread post by DragonJe DMT » 6 years ago

Latest post of the previous page:

Wczoraj jeszcze odpuściłem sobie badania.
Zdrowo jjem, witaminki zero dragow.
Sero niech się odbuduje.
Zobacze dzisiaj jak to bedzie wyglądać.
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
ketonowsky
Szczur
Użytkownik
Posts: 25
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

1P-LSD

Unread post by ketonowsky » 6 years ago

Siemanko ;) Gdzie teraz dobre 1-p dostane w rozsądnej cenie? Na szt już chyba nigdzie nie znajdę? Bo r*em zmienił politykę od lipca i jest cena minimalna zamowienia. Pozdr

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

1P-LSD

Unread post by Gandalf » 6 years ago

ketonowsky, RChem.eu ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Jedyneczka
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 105
Joined: 6 years ago
Reputation: 41

1P-LSD

Unread post by Jedyneczka » 5 years ago

Kto 1P z pl?

Status:
Cactus1234
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 161
Joined: 6 years ago
Reputation: 17

1P-LSD

Unread post by Cactus1234 » 5 years ago

Jedyneczka, rchem i predator

Status:
Jedyneczka
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 105
Joined: 6 years ago
Reputation: 41

1P-LSD

Unread post by Jedyneczka » 5 years ago

RcChem zrobił wypad :(
A pred działa?
Da rade zamowic od kogos 1P aktualnie?

Status:
3NV1L
Sniffiarz
Newbie
Posts: 105
Joined: 5 years ago
Reputation: 37

1P-LSD

Unread post by 3NV1L » 5 years ago

Dwa sklepy to obecnie oferują.
Ja nie wiem co wy w tym widzicie ale ze mnie to gówno zrobiło downa na jeden dzień.

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 331
Joined: 5 years ago
Reputation: 41

1P-LSD

Unread post by Mocarz420 » 5 years ago

Rche*.e* brał ktoś od nich teraz p1-lsd dobre warto :D?

Status:
crazyandmad
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 38
Joined: 6 years ago
Reputation: 16

1P-LSD

Unread post by crazyandmad » 5 years ago

Antyk wrote:
5 years ago
Rche*.e* brał ktoś od nich teraz p1-lsd dobre warto :D?
99.99% vendorów(w tym ten) sprzedaje kartony od TEGO SAMEGO PRODUCENTA (tak samo ald-52, al-lad i eth-lad robiły jaszczury)

a więc 1p jak w każdym innym sklepie jest dobre.

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

1P-LSD

Unread post by purecocaine » 4 years ago

tabelav2.PNG
tabelav2.PNG (18.88 KiB)
Aktualnie 4 vendorów forumowych sprzedaje 1p.
A co do substancji: Miałem badtripa, na pierwszy raz polecam pół kartona i mieć benzo w zanadrzu.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

1P-LSD

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

maaatrix wrote:
4 years ago
na pierwszy raz polecam pół kartona i mieć benzo w zanadrzu.
I przede wszystkim dobrze mieć za sobą kilka doświadczeń z innymi psychodelikami.

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 608
Joined: 5 years ago
Reputation: 225

1P-LSD

Unread post by janosik1358 » 4 years ago

No to czas na mojego tripa.
Wspólnie z dwoma ziomkami bierzemy po 2 kartony 1p-LSD od Rchema.
U mnie to 6 lub 7 trip, u bohatera akcji 2 trip a u trzeciego ziomka 4 trip.
Początkowo wszystko fajnie, niby efekt plebco, chce się wymiotować, ale wiadomo że nikt nie będzie wymiotował, fajna przyroda, humor dopisuje.
Mija godzina od wzięcia jest już całkiem dobrze, każdy ogarnia, przyroda jest piękna.
2 godziny od wzięcia zaczyna się - "gubienie się w myślach i tym co mamy robić".
Nagle jeden z ziomków chyba złapał bad tripa i stracił świadomość, mówi do nas jak się nazywa, jaki ma samochód i inne oczywiste pierdoły.
Byliśmy w lesie, ziomek który słabo ogarniał już wszedł na ambonę myśliwską(wysokość około 4-5m).
My z drugim ziomkiem sobie leżymy na trawie i rozkoszujemy się tripem, ziomek na ambonie coś tam gada sam z sobą, myślę "chuj nie ogarnia to niech sobie sam posiedzi"
Nagle zaczyna stukać w tej ambonie, nogą rozwalił deski i uwaga...... specjalnie wypadł/wyskoczył(w oczach tylko takie zagubienie było widac u niego) z ambony, z wysokości 4-5m!!!
Pierwsza myśl "kurwa zabił się lub połamał"
Podbijamy do niego, łapę go, chcąc podnieść z ziemi, a ten mi się przelewa i mówi do nas:
"Na mnie już za późno, umieram"
Ja zasrany, myślę co tu się odjebało.
No cóż trzeba dzwonić na karetkę bo typek powinien być połamany upadając z takiej wysokości.
I teraz sobie wyobraźcie nakierowywanie karetki do lasu po kwasie - pomieszane z poplątanym.
Wysłali helikopter i karetkę, jakimś cudem ich dobrze kierowałem.
Ziomek który spadł od 5 minut nie przytomny, nagle wstaje i mówi:
"Nieśmiertelny jestem" i zaczyna biec przez pole, kumacie? wypadł na bark/plecy z wysokości ponad 4-5m i zaczyna biec, ale krzyczy że się zabije i próbuję normalnie biegnąć skakać na główkę, powstrzymujemy go, trzymamy go i pilnujemy.
Ziomek mówi że wszystko jest taką nieśmiertelną spiralą, że wszyscy się reinkarnacja istnieje , że wszyscy się skupili na materializmie, że wszyscy jesteśmy energią, że umarł i ożył i takie tam filozoficznie tematy.
Po chwili chce się wyrwać i dalej biec, zapodaję mu clona na uspokojenie.
Po 2-3 minutach zaczyna odliczać, - "raz, dwa.... dziewieć, dziesięć i buchhh żyjemy"
Raz płacze, raz chce ziomka bić, po chwili takie zagubienie w oczach widać u niego.
Przyjeżdża helikopter i karetka, zabierają go do szpitala, ja mówię że spadł z amobony.
Mówił że jak leciał tym helikopterem i kazali podać mu numer PESEL to podał im numer rejestracyjny swojego samochodu :P
W szpitalu na testach wykryli mu "extazy", ktoś wie jakim cudem? clona czy 1p-lsd wykryło im jako "extazy"?
Całe szczęście nic mu się nie stało, nawet o dziwo się nie połamał, wniosek prosty człowiek na kwasie - to człowiek guma jak po alkoholu - się nie łamie.
Ostatnio z nim rozmawiałem, to mówi że nie pamięta jak wszedł na ambonę i spadł, ktoś wie dlaczego nie pamięta? przecież po kwasie powinno się pamiętać wszystko.
Mówił że lot helikopterem, biegnięcie przez pole pamięta, ale to wszystko z góry widział i dopóki nie powiedziałem mu co się stało to myślał cały czas że to był jakiś sen.
Czyli co wyszedł z ciała jak wszystko z góry widział?
Może świadomość mu się ulotniła i została tylko podświadomość.
Co o tym sądzicie?
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
hvv
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 91
Joined: 5 years ago
Reputation: 43

1P-LSD

Unread post by hvv » 4 years ago

janosik1358 wrote:
4 years ago
Co o tym sądzicie?
Przede wszystkim, ze puszczanie ziomka z badtripem samopas to bardzo kurwa zły pomysł, jakby faktycznie się zabił i tak byś miał zjebanego tripa tak jak przy pilnowaniu go a dodatkowo konsekwencje :thumbdown:

Status:
matchrzan
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 346
Joined: 4 years ago
Reputation: 154

1P-LSD

Unread post by matchrzan » 3 years ago

Hej,
W ten weekend prawdopodobnie wykorzystam wreszcie listki, które trzymam od jakiegoś czasu.

Czy 1p-lsd wchodzi bardziej na serce niż inne lizergamidy?

Czy ktoś po wzięciu czuł nieprzyjemne odczucia związane z pracą serca?
Popapeo, popapeo, popapeo atamej
Fohto pa chlep, a toka patare
Anaketo matelka ketetopa rakato łaske

Status:
Xyz12345
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

1P-LSD

Unread post by Xyz12345 » 3 years ago

Jest gdzieś 1p-lsd dostępne teraz, ale nie hurtowo?

Status:
gravi
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

1P-LSD

Unread post by gravi » 3 years ago

matchrzan wrote:
3 years ago
Hej,
W ten weekend prawdopodobnie wykorzystam wreszcie listki, które trzymam od jakiegoś czasu.

Czy 1p-lsd wchodzi bardziej na serce niż inne lizergamidy?

Czy ktoś po wzięciu czuł nieprzyjemne odczucia związane z pracą serca?
Nie, w ogóle nie zauważyłem żeby wchodziło na serce, może lekkie podbicie ciśnienia na wejściu.