1P-LSD

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
gravi
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

1P-LSD

Unread post by gravi » 3 years ago

Latest post of the previous page:

matchrzan wrote:
3 years ago
Hej,
W ten weekend prawdopodobnie wykorzystam wreszcie listki, które trzymam od jakiegoś czasu.

Czy 1p-lsd wchodzi bardziej na serce niż inne lizergamidy?

Czy ktoś po wzięciu czuł nieprzyjemne odczucia związane z pracą serca?
Nie, w ogóle nie zauważyłem żeby wchodziło na serce, może lekkie podbicie ciśnienia na wejściu.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

1P-LSD

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Xyz12345, pytaj najlepiej mailowo
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

1P-LSD

Unread post by kej » 3 years ago

Xyz12345, predator na pewno ma
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
matchrzan
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 346
Joined: 4 years ago
Reputation: 154

1P-LSD

Unread post by matchrzan » 3 years ago

Ciężko mi rozróżnić to 1p-LSD od LSD-25.

Niby to samo, ale to pierwsze takie bardziej rushowe i mniej euforyczne mi się wydawało, od tego drugiego.

Jeszcze raz za miesiąc zróbie doświadczenia, a wtedy zdam recenzje w odpowiednim miejscu.
Popapeo, popapeo, popapeo atamej
Fohto pa chlep, a toka patare
Anaketo matelka ketetopa rakato łaske

Status:
OnlyLizers
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

1P-LSD

Unread post by OnlyLizers » 3 years ago

Gdzie dostane blotterki z tą substancją lub jej kuzynami? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

1P-LSD

Unread post by insanemaid » 3 years ago

OnlyLizers wrote:
3 years ago
Gdzie dostane blotterki z tą substancją lub jej kuzynami? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.
predatorRC, ma dużo psychodelikow i świetnej jakości:)

Status:
Madzia85
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 64
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

1P-LSD

Unread post by Madzia85 » 3 years ago

Spotkał się ktoś kiedyś z różowymi kartonami 1p-lsd?

Status:
bilo
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 4 years ago
Reputation: 64

1P-LSD

Unread post by bilo » 3 years ago

Madzia85, pamiętaj że zawsze może być coś innego niz 1p jeśli nie jesteś pewna blotterow i nie zaskocz się jak będzie działać 20h+ :E :E :smoke:

Status:
Wiaruz
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

1P-LSD

Unread post by Wiaruz » 3 years ago

1P-LSD is a controlled substance in Finland,[12] Denmark,[13] Germany,[14] Estonia,[15] Japan,[16] Latvia,[17] Norway,[18] Romania,[19] Sweden,[20] Switzerland,[21] United Kingdom, Singapore[22] and the Czech Republic.[23]

Nic nie ma o Polsce, czyli jeszcze legalne?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

1P-LSD

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Wiaruz, Możliwe, jednak CBD jest legalne w Polsce, a nadal są problemy, jak Cię złapią z tym w kieszeni, także dopóki nie znajdą u Ciebie, to legalny. :E
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
hunter
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

1P-LSD

Unread post by hunter » 3 years ago

krótkie pytanie - jeżeli za 1szym razem dawka 250uq mnie nie porobiła, ledwie zaczeło się coś na kształt mini wizuali, to za drugim razem mogę spróbować 500uq, czy to będzie za dużo? (dodam, że waga spora, a i brałem to na pełny żołądek po śniadaniu w Reichu).
Czy jest sens dokladać po np. 400uq co 2 godziny kolejną 100 lub 200?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

1P-LSD

Unread post by Gandalf » 3 years ago

hunter, Wydaje mi się, że w ogóle po bodajże 200uq, lub więcej, LSD staje się neurotoksyczne, a to źle.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
hunter
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

1P-LSD

Unread post by hunter » 3 years ago

czyli zabawa nie dla mnie :)

Status:
DruidowyDop
Szczur
Newbie
Posts: 33
Joined: 3 years ago
Reputation: 8

1P-LSD

Unread post by DruidowyDop » 3 years ago

Witam, postanowiłem odświeżyć nieco temat o powyższym odczynniku, ponieważ mam niewielki dylemat.
Pewnego dnia miałem pewien sen iż gdzieś w ogródku leży 1cP-LSD oraz 1P-LSD. dwa blottery, jeden tego, drugi tego, każdy ma po 100 µg. Leżą w ciemnej skrzynce, w miarę wilgotnym miejscu w swoich samarkach już od grudnia.

Zatem, chciałbym coś poczuć. I nie wiem jakie opcje są dobre. Lepiej zjeść oba czy zamówić jedno tego i tego i dopiero?

Będę również robił to pierwszy raz i nie wiem na co się przygotować konkretnego, jeśli macie jakieś rady to zapraszam :thumbup:

Dzięki.

Status:
mojapoczta
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

1P-LSD

Unread post by mojapoczta » 3 years ago

Lizergamidy dosc szyko przestaja byc aktywne w porownaniu z innymi oddczynnikami,
najgorsze dla nich w jest: swiatlo, wilgoc, temperatura (w takiej kolejnosci)

Wilgoc jest katalizatorem reakcji chemicznych i ulatwia rozmnazanie sie bakterii

Najlepiej jakbys we snie wrzucil taka szaszetke, ktora pochlania wilgoc (jak czasami daja w witaminach)
Jesli bylo szczelnie zamkniete to raczej powinny byc jeszcze aktywne, jak na pierwszy raz powinno starczyc (zalezy jaka masz wage)

Ja na Twoim miejscu wzielabym microdose, zeby sprawdzic czy jest aktywne, zrobic sobie fajny, pracowity dzien na micro, poczekac ze 3 tygodnie, zeby tolerancja spadla i heja. :roll:

Status:
DruidowyDop
Szczur
Newbie
Posts: 33
Joined: 3 years ago
Reputation: 8

1P-LSD

Unread post by DruidowyDop » 3 years ago

mojapoczta wrote:
3 years ago
Lizergamidy dosc szyko przestaja byc aktywne w porownaniu z innymi oddczynnikami,
najgorsze dla nich w jest: swiatlo, wilgoc, temperatura (w takiej kolejnosci)

Wilgoc jest katalizatorem reakcji chemicznych i ulatwia rozmnazanie sie bakterii

Najlepiej jakbys we snie wrzucil taka szaszetke, ktora pochlania wilgoc (jak czasami daja w witaminach)
Jesli bylo szczelnie zamkniete to raczej powinny byc jeszcze aktywne, jak na pierwszy raz powinno starczyc (zalezy jaka masz wage)

Ja na Twoim miejscu wzielabym microdose, zeby sprawdzic czy jest aktywne, zrobic sobie fajny, pracowity dzien na micro, poczekac ze 3 tygodnie, zeby tolerancja spadla i heja. :roll:
Dzięki za informacje 8-)