2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by slimak » 1 year ago

Latest post of the previous page:

CzarnyFuriat wrote:
1 year ago
slimak wrote:
1 year ago
Bilet do innego świata
Fantazy w krysztale
Od ChemCentrum,
;)
Mowa tutaj o 2fdck? Bo tytuł mnie zmylił ale chyba tak.
O-pce od ChemCentrum,
Trzeba trzymać się dawek 10-15mg i podróżować w odchłanie ciekawości i fantazji

Status:
Aga98
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 152
Joined: 6 years ago
Reputation: 74

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by Aga98 » 1 year ago

Pierwszy raz to miałam i jest tak zajebiste, że nie da się opisać. Wizje i faza tak realna, że zamiata.

Status:
Bruce
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 626
Joined: 4 years ago
Reputation: 105

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by Bruce » 1 year ago

Dyso jest piękne.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by mbside » 1 year ago

Jest opcja żeby po dyso bad trip wystąpił przy zachowaniu odpowiednich dawek ?

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
Jest opcja żeby po dyso bad trip wystąpił przy zachowaniu odpowiednich dawek ?
Zawsze jest takowa szansa. A jeśli chodzi o O-PCE, to jest to jazda bez trzymanki. :) Bardzo aktywne dyso, dla poszukujących silnych wrażeń. 8-) Polecam O-PCE od ChemCentrum, już malutkie dawki robią srogą robotę! :twisted: A jeśli szukasz czegoś słabszego, to ten Vendor również posiada 2-FDCK, które też jest mega dysocjantem. W dodatku rusza receptory opioidowe. (O-PCE tak samo) :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by mbside » 1 year ago

BendfellsTM, ja wiem, że oni mają zajebiste dyso(i nie tylko) i gdybym chciał spróbować to właśnie od nich bym wziął ale właśnie chodzi o ryzyko bad tripa. Szczerze powiem że nigdy nie próbowałem tego typu odczynników

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
BendfellsTM, ja wiem, że oni mają zajebiste dyso(i nie tylko) i gdybym chciał spróbować to właśnie od nich bym wziął ale właśnie chodzi o ryzyko bad tripa. Szczerze powiem że nigdy nie próbowałem tego typu odczynników
W takim razie lepiej zacznij od 2-FDCK. Byłem mega pozytywnie zaskoczony jego działaniem, osoby które pierwszy raz brały dyso również siedziały uchachane. Mega przyjemna substancja, wszystko po niej staje się magiczne.(nie przeginać z dawką na początku, zacząć od 40-50mg. I nie dorzucać za szybko, zminimalizuje to ryzyko bad tripu) Przy pierwszym pasie(50mg) wystąpiło u mnie mega otworzenie na otaczającą rzeczywistość. Siedziałem z kumplem, graliśmy w fifę(śmiesznie się grało :lol:), a w międzyczasie poruszaliśmy bardzo życiowe tematy. Wszystko sprawiało mega frajdę, było naprawdę przyjemnie. Później dopiero po 2 dorzutkach, wszystko stało się bardziej ,,mistyczne", i udziwnione. Przy rozsądnych dawkach idzie posiedzieć, pogadać, i bardzo miło spędzić czas. Przy czym idzie coś porobić, i nie siedzieć wygięty. :thumbup: A poruszenie receptorów opioidowych dostarcza dodatkowych, pozytywnych wrażeń. Bardzo śmiesznym uczuciem jest znieczulenie całego ciała.
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by mbside » 1 year ago

BendfellsTM, dobra. Z tego co piszesz to zajebisty odczynnik. Recka naprawdę zachęcająca mega i chyba się skusze ale jeśli mógłbyś mi napisać o tych bad tripach, jakie ewentualnie mogą wystąpić + co najlepiej robić aby podbić faze i ich uniknąć

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
BendfellsTM, dobra. Z tego co piszesz to zajebisty odczynnik. Recka naprawdę zachęcająca mega i chyba się skusze ale jeśli mógłbyś mi napisać o tych bad tripach, jakie ewentualnie mogą wystąpić + co najlepiej robić aby podbić faze i ich uniknąć
Wszelkie badtripy mordo zawsze brały się u mnie, jak i u moich znajomych ze zbyt dużych dawek. Jak dobrze działa, to po prostu nie ma sensu dorzucać. Znaczy jest sens, ale tylko wtedy jeśli oczekujesz od odczynnika pewnego "odrealnienia", i udziwnienia otaczającego świata, i gdy wiesz na co się piszesz. Jedyne badtripy jakie doświadczyłem, wiązały się ze sporych dawek, i przytłoczenia tym co się dzieje do okoła. Jeśli wystartujesz na spokojnie, i zaczniesz sobie od tego 2-FDCK, to według mnie przy ilościach 50-100mg bardzo ciężko o badtripa, gdyż jest to naprawdę przyjemne doświadczenie, wręcz euforyczne. Z dodatkiem fajnego efektu kolorków na oczach, i działania opioidowego. :) Jednak jeśli coś by się działo, zawsze możesz mieć pod ręką benzo. Uspokoją, ale nie wyłączą fazy. A jeśli jest sytuacja mega awaryjna, to neuroleptyki są w stanie wyłączyć faze. Jednak nie martw się, bo jest to naprawdę przyjemny odczynnik. Nie szarżuj z dawkami, a będziesz w pełni usatysfakcjonowany działaniem. :thumbup: Nastawienie jest bardzo ważne.
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by mbside » 1 year ago

BendfellsTM, czyli dobrego ziomka muszę mieć przy sobie awaryjnie w razie nagłych wypadków. Plus kogoś kto ze mną przeżyje ten lot. Dzięki za wyjaśnienie tematu

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by KotPerski » 1 year ago

Ewentualnie jeszcze badtrip mialem raz przez chujowy towar dlatego juz nie cpam nic co nie ma dobrych opinii i jest od vendorow stad

Status:
Bruce
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 626
Joined: 4 years ago
Reputation: 105

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by Bruce » 1 year ago

Fajna opinia o tym BendfellsTM,

Status:
takBOnie
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 516
Joined: 4 years ago
Reputation: 94

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by takBOnie » 1 year ago

Ja lubie sobie przywalić 50mg, a nawet niekiedy lekko więcej. Kładę sie do wyrka zakładam słuchawki i pływam tu i ówdzie.

Status:
chrobry420
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina

Unread post by chrobry420 » 1 year ago

ktokolwiek miał okazje spróbować sortu od prediego?