2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
pigularz123
Ssak
Newbie
Topic author
Posts: 64
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Unread post by pigularz123 » 2 years ago

czy ktoś wie jakie są między nimi różnice? profil, czas działania, dawkowanie?

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Unread post by Smith » 2 years ago

pigularz123, takie informacje mozesz sam znaleźć w internecie. Szanuj nasz czas. Wpisz w google nazwy substancji, o których mowa i sam porównaj.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
pigularz123
Ssak
Newbie
Topic author
Posts: 64
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Unread post by pigularz123 » 2 years ago

Smith wrote:
2 years ago
pigularz123, takie informacje mozesz sam znaleźć w internecie. Szanuj nasz czas. Wpisz w google nazwy substancji, o których mowa i sam porównaj.
właśnie nie ma zbyt wiele konkretnych informacji na ten temat. Oprócz tego chciałem zapoznać się z ewentualnymi doświadczeniami osób z tego forum.

Status:
Mae
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 14
Joined: 2 years ago
Reputation: 10

2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Unread post by Mae » 2 years ago

pigularz123, to prawda że na zagranicznych forach opinie są subiektywne i ciężko coś z tego wynieść. Najlepiej wejść na stronę konkretnego środka i poczytać o nim.

Nie wiem czy mi wolno zaproponować stronę PsychonautWiki -masz tam ogólny opis tych środków.
To strona z "neutralną powiedzmy" wiedzą, więc chyba mi wolno?
Jeżeli mi nie wolno to przepraszam Mod'a <3

W sumie, pytanie czego i do czego szukasz ;)
Nie chcę Ci mówić/proponować że masz coś brać :E W każdym razie ja z 3-FMA jestem zadowolona. No ale używam go jako środka zwiększającego produktywność, imprezowo raczej będzie mu czegoś brakować. Jest na nim przyjemnie, szczególnie przy zerowej tolerce. Jednak jest tyle RC'ków że znajdziesz coś lepszego do imprezowania.
Generalnie:
4-FMA mocniej podbija serotoninę, to mi wystarczy by już o niej zapomnieć (biore leki = ZS)
2-FMA z tego co pamiętam daje więcej dopaminy od pozostałych i działa krócej od 3-FMA, dawkowanie jest niższe i rzekomo równie świetnie się nadaje do pracy biurkowej, sprzątania.
Miałam chwilę wolnego to tyle informacji mogę Ci podać co sama pamiętam.

Status:
pigularz123
Ssak
Newbie
Topic author
Posts: 64
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Unread post by pigularz123 » 2 years ago

dziękuję Ci bardzo za informację. Wg. mnie najwartościowsze są informacje o działaniu przekazywane przez osoby ,które stosowały daną substancje, bowiem informacje ogólne czy nawet szczegółowe ,ale oparte na teorii, farmakologia -chemia, często nie przekładają się na rzeczywisty profil działania.

Status:
Adamczyk
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Unread post by Adamczyk » 2 years ago

Rzeczywiście, mało informacji na internetach żeby coś wywnioskować. Ja jadłem 4fma ora 3fma.
4 wyróżnia ogromny wjazd na serotoninę. Przy podaniu oralnym 200mg + zalew euforii przez ok 2h.przy czym było to bardziej ,,trzeźwe,, doświadczenie porównując do obucha w łeb jakie fundują serotoninowe pochodne mefa. Potem kilka godzin dobrego chumoru z lekkim popudzeniem.
Świetna substancja niestety ciągi odpadają, max 2-3 dorzutki potem trzeba odpocząć parę tyg. Po kilku dniach od 1 próby wrzuty kończyły się taką niedojebana fazą.
3 za to typowy wyrzut dopaminy. Nie wyczułem potencjału na imprezę bardziej stricte do pracy. Brak jakiegokolwiek ,,rozdygotania,, fizycznego nawet przy dużych wrzutach, miła odmiana do wszystkich
Alf, hexneòw i nepów. Za to momentami aż brakowało tego pobudzenia XD. Jak impreza to 4fma, jak praca, konkretne rzeczy do zrobienia to 3fma

Status:
olancucki
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 59
Joined: 2 years ago
Reputation: 20

2-FMA vs 3-FMA vs 4-FMA differences and similarities

Unread post by olancucki » 1 year ago

2-FMA działa jako releaser dopaminy i norepinefryny, częściowo też hamuje wychwyt zwrotny ich.
3-FMA jest releaserem monoamin. Dopaminy, serotoniny oraz noredrenaliny.
4-FMA 200mg i masz rozlew i empatię jak po MDMA.