2-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: BOLCHEMIST_EU

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

2-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Devil Trigger » 8 months ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 2-MMC ze sklepu Bolchemist.eu | In this topic, we write opinions and reviews about 2-MMC from Bolchemist.eu
Attachments
2mmc.png
2mmc.png (269.46 KiB)

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

2-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Devil Trigger » 8 months ago

Dzięki za sampla na test, zgodnie z moją obietnicą recenzja pod spodem.

Od: Bolchemist

Ilość Zamawiana: 0.5g sample na test

Nazwa produktu: 2-MMC

Wygląd produktu: Białe kryształy różnej wielkości, niestety nie zrobiłem zdjęcia. Na żywo lepiej wyglądające od obecnego zdjęcia ze strony Bolchemist (pierwszy post w tym temacie)

ROA: Sniff i oral

Czas działania: do 2h max

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Próba uczuleniowa: 15 mg sniff

Zaaplikowano: 15 mg sniff (uczuleniówka), 150mg sniff, 200mg oral (w żelatynowej kapsułce) + 50mg oral + 50mg oral + 35mg oral

Profil działania:
Materiał bardzo ładnie się kruszy, nie stawia dużego oporu pod kartą/butelką. Wychodzi ładny i biały proszek.
Na pierwszy strzał odmierzyłem 150mg i zapodałem donosowo w obie dziurki. Po 5 minutach czuć pierwsze zmiany w percepcji: lekką euforię przeplataną ze speedem, wyostrzone kolory, falowanie obrazu i lekko podniesione libido. W trakcie słucham różnej muzy na przemian, zaczynając od Prog. Transów i kończąc na mocnych Neurofunkach. Całość rozkręca się przez 30 min i zaczyna stopniowo zwalniać. Po godzinie od dużego sniffa, zarzucam 200mg oralnie i po 30 min faza zaczyna rozkręcać się na nowo, ale tym razem jest to dwukrotnie intensywniejsza jazda. Wyłączam muzę i odpalam na kompie Hedona Bloodrite (gra FPS) i uśmiech pojawia się przeogromny na mojej twarzy. Peak - szczyt działania pojawia się po godzinie od oralnego przyjęcia. W tym momencie dorzucam 50mg oralnie, żeby podtrzymać fazę i dalej gram. Zanim się obejrzę to po kolejnej godzinie dorzucam kolejną porcję 50mg oral i po kolejnej godzinie zarzucam oralnie resztkę tego co mam w postaci 35mg. Całkowite zejście wyczuwalnej fazy następuje po 2h od ostatniego orala i następuje smutek, że wincyj ni ma. A było tak fajnie, ale niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. Otwieram piwo i dalej gram. Po kilku godzinach i wysączeniu dwóch piw, stwierdzam, że czuję się super. Nic mnie nie rozbolało, całkowite zejście to była przechadzka z misiami i króliczkami za rączkę. 😆
Sen po wszystkim był czystą przyjemnością.

Plusy:
+ Przyjemny i pluszowy lot, bez żadnych spin
+ Długość działania
+ Bezbolesna aplikacja
+ Żadnego strucia, materiał jest czysty, bez żadnych skaz[/color]
+ Zejście? Jakie zejście?

Minusy:
- W zasadzie żadnych nie było

Ogólna ocena: 10-/10

Podsumowanie:
Ogólnie jest to lekka i przyjemna substancja, ale zdecydowanie lepiej przyjmować ją oralnie. Sniff bardzo słabo wypada w porównaniu do orala. Trochę żałuję, że nie zapodałem 250-300mg oralnie, ale test to test i chciałem się zaznajomić z czym miałem do czynienia. Do oceny dodałem "-", ze względu na moc w porównaniu do takiego 3-MMC od Bolka. Z drugiej strony nie musi to być wadą, jeśli ktoś szuka czegoś lżejszego w działaniu. Bardzo pozytywnie oceniam moją pierwszą styczność z tym odczynnikiem. Podpasował mi do słuchania muzy (Drum and Bass, Neurofunk i Progressive Trance) i grania w klimatycznego Hedona Bloodrite (Boomer Shooter, jestem ich wielkim fanem). Z pewnością jeszcze wrócę do tego 2-MMC, jeśli wcześniej nie zaniosę swój warsztat na strych (mam na myśli całą moją przygodę z RC).

Przy okazji, chcę podziękować BOLCHEMIST_EU, za inne sample w poprzednich zamówieniach, które dostałem bez żadnych próśb o nie.
Widać, że dbacie o klienta, a to się bardzo ceni, zwłaszcza w tych czasach!

W ciągu kilku dni złożę u was kolejne zamówienie, na moje ulubione smakołyki. 😉

TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!