2C-B

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Topic author
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

2C-B

Unread post by kej » 11 months ago

2C-B - psychodeliczna substancja psychoaktywna z rodziny 2C, z grupy fenyloetyloamin.
Image
CAS :66142-81-2
Wzór sumaryczny: C10H14BrNO2
Masa molowa: 260,13 g/mol
IUPAC: 2-(4-bromo-2,5-dimethoxyphenyl)ethanamine
substancja opracowana przez nikogo innego jak niejakiego Alexandra "Sashe" Shulgina w 1974 roku.
spotkalem sie z dwoma ulicznymi wersjami tejze substancji w postaci guzikow:
1. deklarowana dawka: 24mg
Spoiler:
Image
2.deklarowana dawka: 20mg
Spoiler:
Image
pelno V ma owe zaklecie w ofercie, moze ktos powiedziec cos wiecej na ten temat?
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Krisper
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 363
Joined: 2 years ago
Reputation: 53

2C-B

Unread post by Krisper » 11 months ago

I jak tam testowal to ktos? TO jaest cos jak 2cb fly?

Status:
satinfemdom80
Sniffiarz
Newbie
Posts: 116
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

2C-B

Unread post by satinfemdom80 » 11 months ago

Ja testowalem kilka razy. Badany byl material w proszku o fioletowym zabarwieniu.
- Pierwsze razy w okolicach 25 mg (odmierzane lyzeczka) podane dosustnie.
- Delikatny body load w postaci wzmożonej chęci na 2jeczke
- po okolo 45min wchodzi taka fajna rozsadzajaca czaszke przyjemnoscia. Nieco podobna do MDMA.
Przy wiekszych dawkach i polaczeniu per oral ze sniffem nieco przyspieszone kardio, oraz takie cieple igielki na calym ciele. Utrzymuje sie to okolo 1,5-2 h potem juz spokojniej.
- wizualnie i psychodelicznie na mnie nie dziala poza pojasnieniem kolorow,
- przy dawkach do 25 mg moglem zasnac spokojnie. Powyzej juz trudniej ale wciaz samopoczucie dnia nastepnego i kolejnych pozytywne. Po pierwszym razie tryskalem doslownie energia :)
- wspaniale poteguje dotyk (jest jeszcze przyjemniejszy), odbior muzyki tez zupelnie inny
- z minusow czasem jest dosc zimno ale przykrycie kocykiem poteguje doznania fizyczne :)

Testowalem rowniez Nexusflipa z MDMA ale tam chyba musze wziac wieksze dawki 2CB bo nic nie poczulem.

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

2C-B

Unread post by KryzysWieku » 11 months ago

Te drugie z twojego zdjęcia gdzieś już widziałem ale tych pierwszych nigdy

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

2C-B

Unread post by Kleopatra » 11 months ago

Wyglądają jak gwarancja dobrej ale mocnej zabawy. :P

Status:
Zeempor
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 320
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

2C-B

Unread post by Zeempor » 11 months ago

satinfemdom80 wrote:
11 months ago
- Delikatny body load w postaci wzmożonej chęci na 2jeczke
klasyk przy tej substancji a raczej przy 2cb fly ile razy bym tego nie bral zawsze mialem to samo ale to raz czlowiek siadzie na chwile i sprawa zalatwiona a potem mozna sie cieszyc faza :D

Status:
Leser
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 409
Joined: 2 years ago
Reputation: 52

2C-B

Unread post by Leser » 11 months ago

BL ogólnie przy oralnej aplikacji często występuje cokolwiek byśmy nie brali a przynajmniej u mnie bo mam delikatny organizm ;p

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

2C-B

Unread post by Gieca » 11 months ago

Leser no ja np. przy 3cmc nie mam wgl body load tak samo przy 3mmc w sumie to wszystko zależy od dnia :)

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Topic author
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

2C-B

Unread post by kej » 10 months ago

powiem wam ze bylem w szwajcarii jakos 2tyg temu i zarzucilem 11 tych z pierwszego zdjecia w ciagu mysle 2h, kurwa to co widzialem to jeden wielki armagedon byl, czulem sie jakbym z 4 kwasy opierdolil, przy kwasie trzeba sie skupic w danym punkcie aby po kilku sekundach wszystko zaczelo tanczyc a tutaj kurwa gdzie sie nie obejrzysz wszystko naraz, gdzie sie nie obejrzysz to wszystko pelznie, kolory jak na dyskotece,
polecam poleciec z tym na konkret :E
zato z tydzien temu dziewczyna kumpla zarzucila 1 i jej kolezanka dzwonila do nas ze ja pozabieralo w chuj i trzeba bylo po nia jechac i ja ogarniac, godzine potem na chacie jak do siebie doszla to wpadlismy z ziomem na zajebisty pomysl i zarzucilismy, on 2 a ja, jako ze rckowiec nie bede gorszy to polecialy 3, on przez 2h ciagle powtarzal ze jest w chuj dziwnie, nie ogarnial za bardzo co sie dookola niego dzieje, po 2h zaczelo mu przechodzic a mi dopiero cos zaczelo trypac i to jedynie skonczylo sie na tej pierwszej psychodelicznej fazie czyli mialem beke taka ze ciezko bylo ja opanowac, a tak to zero wizualizacji czy czegos.
wychodzi na to ze kazdy ma swoja tolerke, dodam ze tamta dwojka bardzo malo ma do czynienia z psychodelikami a jeszcze kilka miesiecy temu nie wiedzieli co to jest.
ale wtedy przy 11 to kuuuuurwa :D jeden z lotow zycia
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
satinfemdom80
Sniffiarz
Newbie
Posts: 116
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

2C-B

Unread post by satinfemdom80 » 10 months ago

kej wrote:
10 months ago
.
ale wtedy przy 11 to kuuuuurwa :D jeden z lotow zycia
11x20 mg 2CB? :shock: :shock:
Chyba by mi serce i mozg wyrwalo :)

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

2C-B

Unread post by Bihes » 7 months ago

Oto ogólne efekty, które niektórzy ludzie doświadczają po zażyciu 2C-B:

Euforia: Osoby biorące 2C-B mogą doświadczyć silnego uczucia euforii i podniesionego nastroju.

Halucynacje: 2C-B jest znane z wywoływania lekkich do umiarkowanych halucynacji wizualnych. Osoby mogą doświadczać zmienionego postrzegania rzeczywistości, widzieć intensywne kolory, wzory i efekty świetlne.

Zmienione zmysły: Wzrost wrażliwości na bodźce zmysłowe, takie jak dotyk i dźwięk, to częsty efekt 2C-B.

Empatia: Niektórzy ludzie zgłaszają, że 2C-B może zwiększać empatię i uczucie jedności z innymi osobami.

Rozszerzenie źrenic: 2C-B może powodować rozszerzenie źrenic, co jest efektem wspólnym w przypadku wielu substancji halucynogennych.

Podwyższona aktywność fizyczna: Niektórzy użytkownicy mogą odczuwać podwyższoną energię i chęć do ruchu.

Dysforia i niepokój: Pomimo pozytywnych efektów, 2C-B może również prowadzić do uczucia niepokoju, lęku lub dysforii u niektórych osób.

Zaburzenia w kontroli czasu: Osoby zażywające 2C-B mogą mieć trudności z określeniem, ile czasu minęło, co może prowadzić do dezorientacji.

Status:
punto
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

2C-B

Unread post by punto » 6 months ago

satinfemdom80 wrote:
10 months ago
kej wrote:
10 months ago
.
ale wtedy przy 11 to kuuuuurwa :D jeden z lotow zycia
11x20 mg 2CB? :shock: :shock:
Chyba by mi serce i mozg wyrwalo :)
tych z pierwszego zdjęcia czyli chyba x24 :D

Status:
Qwerty987123
Szczur
Newbie
Posts: 17
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

2C-B

Unread post by Qwerty987123 » 4 months ago

Szukam 2cb w białej postaci

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 5 months ago
Reputation: 44

2C-B

Unread post by enricho95 » 4 months ago

Qwerty987123, W prochu? Nie widziałem zdaje się nigdy u nikogo 2c-b w prochu, jedynie w pillsach. Może ewentualnie to różowe coś, co określają mianem różowej koki co podobno na 2cb i mdma jest.
Jednak o tym też jedynie słyszałem.