2CB-FLY Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
Mackbeath
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 418
Joined: 5 years ago
Reputation: 170

2CB-FLY Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mackbeath » 3 years ago

Latest post of the previous page:

insanemaid,
I've already had a bee twice :) The first time it grew over my head, but the second time it was great :) I recommend you try it first at home, you can see that you had something and enough :) Giant euphoria and libido :) Long time to work about 6 hours for me :) I won't write anything more, maybe just put it on only if you are in a good mood and enough time :))

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5153
Joined: 6 years ago
Reputation: 3260

2CB-FLY Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 3 years ago

insanemaid wrote:
3 years ago
jestem ciekawa jak działa
całkiem długo i przyjemnie [after]
insanemaid wrote:
3 years ago
czy to jest takie dobre
kwestia tego czego oczekujesz.... momentami wskakuje dziwna dysocjacja [moje odczucia]
potem fraktale i inne postrzeganie, lekka euforia, dość mocna empatia... najlepiej zarzucać w towarzystwie, samemu bania spruta
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

2CB-FLY Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by insanemaid » 3 years ago

Gargameli wrote:
3 years ago
insanemaid wrote:
3 years ago
jestem ciekawa jak działa
całkiem długo i przyjemnie [after]
insanemaid wrote:
3 years ago
czy to jest takie dobre
kwestia tego czego oczekujesz.... momentami wskakuje dziwna dysocjacja [moje odczucia]
potem fraktale i inne postrzeganie, lekka euforia, dość mocna empatia... najlepiej zarzucać w towarzystwie, samemu bania spruta
dzięki za odpowiedź

Status:
ziomek13890
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

2CB-FLY Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ziomek13890 » 2 years ago

A ja pozwolę sobie zapytać czy orientujecie się co różni 2C-b od 2c-b-fly i dlaczego jedno zostało zastąpione drugim?

Status:
Anonim68
Newbie

2CB-FLY Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim68 » 2 years ago

ziomek13890, tak grupa metoksy na pozycji 2 i 5 pierścienia fenylowego została zastąpiona grupami dihydrobenzofuranowymi. Druga sprawa to fakt, że oryginał jest już jakiś czas nielegalny. To tyle z mądrzenia się.
Jeśli chodzi o działanie to jest o wiele mniej psychodelicza, trochę mniej euforyczna ( nie mylić z euforią jak po releaserach), może odrobinę bardziej wizualna, choć to subiektywne. W większych dawkach jednak również pokazuje swoje psychodeliczne działanie (>30mg).