3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: 3mmc4cmc

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Topic author
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gandalf » 3 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 3-CC ze sklepu 3mmc4cmc.com | In this topic, we write opinions and reviews about 3-CC from 3mmc4cmc.com

2-amino-1-(3-chlorophenyl)propan-1-one
3-Chloro-Cathinone
119802-69-6

Image
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
piri
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by piri » 3 years ago

hello I wrote off the topic About 3cc but not relevant to you ???
and rather unload you mr fuck admin !!!!

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Topic author
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gandalf » 3 years ago

piri, I rejected your post because it did not comply with the regulations + you spammed.
You wrote some 4 posts, post under the post, so I rejected it.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kamilwajha » 3 years ago

szukałem w necie info o tym dziwactwie i nic nie znalazłem.
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 299
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lijj » 3 years ago

A cóż to za coś? Ma ktoś real foto? Badał ktoś?

Status:
MiiMii
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by MiiMii » 3 years ago

Numer CAS to: 119802-69-6. Wygląda trochę jak bupropion. W niektórych krajach jest stosowany jako lek pomagający rzucić palenie oraz jako lek przeciwdepresyjny. Jest sprzedawany tylko w postaci o przedłużonym uwalnianiu, ponieważ znacznie obniża próg drgawkowy. Nie jestem pewien, czy tak jest też w przypadku 3-CC

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by beeniepatu » 3 years ago

Kamilwajha, Lijj, MiiMii, sama substancje dobrze opisal Smith w temacie "euforyki i empatogeny"
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Topic author
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gandalf » 3 years ago

beeniepatu, Dziękuję za info, wrzucam cytat:
Smith wrote:
3 years ago
Dałem recke 3mma na innym forum to tutaj dam 3cc.

Generalnie w kwestii chemicznej jest to 3cmc z nieco skróconym łańcuchem. Teoretycznie krótszy lancuch= słabsze dzialanie. A jak jest w praktyce?

Czlowiek boi sie tego co nieznane, stąd początkowe testy, były przeprowadzane na ODPOWIEDNIO POINFORMOWANYCH ochotnikach. Na Polaków wyrażenie "za darmo" przekrzykuje "to niebezpieczne". 3 ochotników sie znalazło. Zaczynajac od próby alergicznej i zwiększając stopniowo dawke, aktywnosc zadowalająca została zaobserwowana przy około 150mg. Wtedy też ja się odważyłem spróbować.

Odczynnik w sumie jest mega podobny działaniem do 3cmc. Chociaż subiektywnie mogę stwierdzić, że choć faza jest intensywna, nie jest taka inwazyjna jak w przypadku 3cmc. Ochotnik kaskader wjebał szczura ilości 250mg i już się trochę spocił, ja dawki nie zwiększałem. Nie wiem czy to jak w przypadku 3cmc kwestia sortu, ale czuć bylo stanowcza dominacje speeda nad eufo. Nos jest ścierany, a to przez 3C gdzie C oznacza chlor. Faza trwa gdzieś podobnie do 3cmc koło 1h.

Dorzutki raczej działają podobnie, chociaz duzo ich nie było. Zwala tez nie jest jakoś super zauważalna nawet w przypadku kaskadera, który bawił się tym dluzej i nawet udzielił mi pomocy finansowej w zamian za kawałek kamienia.

Czy warto próbować? W sumie nie xD To znaczy o ile ciekawość kogos nie zżera na tyle, żeby kupić, lub cena nie będzie jakaś bardziej atrakcyjna niz przy 3cmc lub taka sama, to raczej gra nie warta świeczki. Roznice w działaniu tego i 3cmc są prawie żadne. Osobiście wybrałbym to zamiast 3cmc ze względu na wedlug mnie wieksza funkcjonalność , ale nie dopłaciłbym więcej jesli wybor by różnił się cenowo.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
User avatar
Biskup
Posts: 400
Joined: 3 years ago
Reputation: 186

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Biskup_Analny » 3 years ago

Chyba zamówię na test. Opinia Smith, wydaje się być miarodajna i adekwatna.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Smith » 3 years ago

Biskup_Analny, dzięki za miłe słowa. Problem jest taki, że ja nie zamawiałem tu niczego. Zacytował mnie tu moderator (z jakiegoś powodu...). Sort u tego V nie musi być taki sam, szczególnie, że to nowa substancja z mieszanym profilem działania, nie wiadomo jak sorty mogą się od siebie różnić, więc nawet dawkowaniem nie polecam się sugerować. Zalecam ostrożność.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Broussard
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 507
Joined: 7 years ago
Reputation: 108

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Broussard » 3 years ago

Ciekawe co to jest, jak ktos zamowi piszcie. Cena dosyć wysoka ja o tym szczerze nie słyszałem wczesniej, 3-cec i 4-cec to porazki a jakby to byla porazka to by nie było takiej ceny wysokiej przeciez. Moze nowy hicior? Piszcie i ja tez jak bede u nich zamawiał to poproze na testa i dam znac

Status:
mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 604
Joined: 6 years ago
Reputation: 328

3-CC 3mmc4cmc.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mss5mdc » 3 years ago

Ja również będę na dniach robił tu zamówienie i poproszę vendora o sampla tego cudeńka 3-CC do spróbowania. Może trafię w dobry dzień to jeszcze dostanę 5-MMPA, bo ostatnim razem miałem dostać właśnie sampla 5-MMPA, to skończyło się tylko na mojej prośbie oraz zapewnieniu vendora i nie dostałem, a zamówić 100g nie wiedząc jak to się je i czy w ogóle smakuje, to nie bardzo mi się uśmiecha.
Odczynniki stosunkowo nowe i jeżeli dostanę to także zdam relację z jakości i profilu działania.
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.