3-CMC but with more speed

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
nohype7
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 91
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

3-CMC but with more speed

Unread post by nohype7 » 3 years ago

Siemano,
Po testach 3cmc naszego wujka z Medelin (polecam fanom euforyków) bardzo dobrej jakosci euforyk.
Jadnak nie jest to to samo czym poczęstował mnie ktoś 2 tygodnie temu. Tak więc może koledzy coś pomogą?
Było to właśnie połączenie 3cmc ale jakby bardziej speedujące, miałem ochotę skupić się mocno na czymś, nie ziewałem po tym i nie miałem wyjebanych oczu. Można powiedzieć nie było po mnie widać, że coś było brane, chyba że ktoś ze mną gadał to rozmawiać chciało się bardzo. Forma kryształków jak KING. Libido też było na plus.
Jakieś propozycje ?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

3-CMC but with more speed

Unread post by Gandalf » 3 years ago

nohype7, bierz Pablo od SCAM,
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
nohype7
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 91
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

3-CMC but with more speed

Unread post by nohype7 » 3 years ago

Gandalf, Wzialem też, ale dla mnie to samo co KING :D tez dobre ale nie te skupienie, nie ten power

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

3-CMC but with more speed

Unread post by Smith » 3 years ago

nohype7, sorty się zmieniają po prostu, ostatnio tez beeniepatu pisal, ze pablo go położył. Najlepiej bierz od SCAM obie trójki. Nigdy nie wiadomo ktora jak na Ciebie podziała. Ostatecznie to tez zalezy od przerwy jaka masz. Jak ktoś rzadko bierze to zawsze go bardziej rozleje, jak bierzesz czesto to zapewne pablo bedzie dla Ciebie głównie speedem.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone