3-CMC CHAMPAGNE HQ Enzo-chem.cc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: Enzochem

Status:
PENTAGRAM
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 5 days ago
Reputation: 3

3-CMC CHAMPAGNE HQ Enzo-chem.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by PENTAGRAM » 1 day ago

Latest post of the previous page:

Czemu nikt fotek nie robi... Przy następnym zrzucie chyba sam będę musiał tutaj zaktualizować temat :crazy:

Macie w opór programów do usuwania Exif, a dodatkowo forum dobrze zabezpieczone - wstawiajcie normalnie liny i kryształy. :smoke:

Status:
Mirabelka
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 449
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

3-CMC CHAMPAGNE HQ Enzo-chem.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mirabelka » 18 hours ago

Jageger wrote:
2 days ago
Tych odmian 3 cmc Enzo ma naprawdę dużo
to prawda. na poczatku wakacji probowalam ich wszystkich. wtedy najbardziej pasowal mi wlasnie Szampan. ale ogolnie kazda trojka od Enzochem, byla i mniemam, ze obecnie jest super jakosci. kazdy moze z sampli wysylanych przez sklep wybrac swojego faworyta.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5147
Joined: 6 years ago
Reputation: 3258

3-CMC CHAMPAGNE HQ Enzo-chem.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 16 hours ago

PENTAGRAM wrote:
1 day ago
Czemu nikt fotek nie robi... Przy następnym zrzucie chyba sam będę musiał tutaj zaktualizować temat :crazy:

Macie w opór programów do usuwania Exif, a dodatkowo forum dobrze zabezpieczone - wstawiajcie normalnie liny i kryształy. :smoke:
Nie każdy robi foto, a bierze się za torbę. Poniżej w poście masz foto :-)
https://dopek.eu/pl/enzo-chem.cc-opinie-i-recenzje-o-sklepie-t8277p270299.html#p270299

Tak się składa, że akurat jestem po szampanowym teście. Jest dobra, wyważona w działaniu, ale tego "czegoś" mi w niej brakuje. Za kilka dni będę miała porównanie z innymi. To, że mi "czegoś" w niej brakuje nie znaczy, że Wam nie będzie odpowiadać. Ja akurat jestem dość wymagającym użytkownikiem. Ta trójka podbija libido, jest nawet lekko euforyczna, czuć ten speed. Jeśli chodzi o uboki, to kardiozwała i generalnie zwała nie występuje. Efekt utrzymuje się około godziny, więcej jak 2 dorzuty to tylko podtrzymywanie stanu i strata materiału. Lekko piecze w nos, nie zapycha zbyt mocno. W/g mnie mocne 8/10.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.